Sevdiğini özleyenler buyurun

aynen bende canım....seninkinin nereye düştüğü beLLi oLdumu canım....:teselli:

hayır nergiscim belli olmadı:çok üzgünüm:
onun da sıkıntısı var içimde

kasımın 7'sinde acemiliği bitiyor
1 haftalığına gelecek

son hafta belli olcakmış yerleri
rüyamda bütün Türkiyeyi gördüm diyebilirimkaydirigubbakcemile
her gün başka bi şehir görüyorum
kafayı yicem he:mymeka:

Kafana çok taktığın için Canım....görüyorsundur ...Seninkinin acemiLiği nerde cAnım...
Nereye düştüğü BeLLi oLmadığı için sıkılıyorsundur ...Bende öyLeydim...

Kafana çok taktığın için Canım....görüyorsundur ...Seninkinin acemiLiği nerde cAnım...
Nereye düştüğü BeLLi oLmadığı için sıkılıyorsundur ...Bende öyLeydim...

şu an Ankara'da..

orda kalma ihtimalide varmış.
o pek istemiyor ama..
çok fazla rütbeli var diyo
askeriye çok rahat şu an sadece okul gibi eğitim görüyorlar
ama diğer yerler gibi içeri tel almak koay değil biraz riskli

Evet cabnım ankarayı biLiorum benim kardeşimde ankara etimesgutta yaptı ...
acemiLiğini tam bi işkence gibiydi dio...Ne biLim vaLLa canım hakkınızda hayırLısı oLur işaLLAh....

yok canım benim ki ağustosta gitti geçen sene

Benim eşim Manisa doğu kışlada dün teslim oldu birliğine Rabbim kazasız belasız kavuştursun sevdiklerimize bizi çok zormuş şimdiden öyle çok özledim ki :çok üzgünüm:

Benim eşim Manisa doğu kışlada dün teslim oldu birliğine Rabbim kazasız belasız kavuştursun sevdiklerimize bizi çok zormuş şimdiden öyle çok özledim ki :çok üzgünüm:

benim eşimde askerliğini manisada yapıyor ezel,10 aylık oldu şuu anda izinde

iyiyim nesli sağol sen nasıl askerimiz nasıllar bakalım.çok şükür 10 günlüğünüde olsa ben askerime kavuştum dün geldi,birdahaki pazara kadar burda rabbimin izniyle.çok özlemişim 10 aydan beri ilk defa yatağımın boş kalan yeri doldu

nesli çalışmak şart mecburum izin de isteyemedim ne yapalım gündüzleri görüşmeyelim akşamlar bize kalsın

seninki gidiyo benim ki 15 aydı o operasyonlarda üstelik bu ikinci teskere çıkışı ikisindede ordaaydı üzlme tatlım dua et bol bol

kızlar üzülmeyin neslinin dediği gibi bolbol dua onların oralarda bizden uzakta duaya ihtiyaçları var.rabbimin izniyle sağ salim gittiler sağ salim gelsinler inşallah.dua edin evli değilsiniz ben ne edem evliyken bekliyorum askerimi sizin durumunuz daha iyi bir bakımdan

kız bak 17 gün sonraa geliyo nolurdu sanki gelince beraber olsak hep beraber uyusak off çok istiyom bunu yaa ama şimdi saatlerle sınırlı

benim eşimde askerliğini manisada yapıyor ezel,10 aylık oldu şuu anda izinde

tam senin yazıdan alıntı yaptım cvp yazıyordum eşim aradı 7 kasımda yemin töreni varmış bizde Allah'ın izniyle yemin töreninde kavuşacağız inşaAllah ustalığında daha yakınımıza gelir dua edin kızlar ben sizler için elimden geldiğince dua etmeye çalışıyorum lütfen sizde bizim için dua edin eşim askerdeyken sıkıntı yaşamayalım ustalığını yakın yerde yapsın inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…