Sevdiğini özleyenler buyurun

akşam olduğu için kimsecikler mi kalmamış banamı öyle geliyor alüüü nerelerdesiniz

sLm kızLar bende geLdim....Napıosunuz bakaLım....
bugün de bitti vaLLa aLLahımıza şükür :Saruboceq:

sanada slm hoşgeldin canım benim nasılsın bakalım.neler yapıyorsun,çok şükür bugünde bitti rabbime binlerce şükür.askerlerimize bir gün daha yaklaştık

sanada slm hoşgeldin canım benim nasılsın bakalım.neler yapıyorsun,çok şükür bugünde bitti rabbime binlerce şükür.askerlerimize bir gün daha yaklaştık

evet canım öyLe oLdu....Bende nasıL oLayım vALLa biLdiğin gibiyim....bende biraz önce benimkiyLe kavga ettim ....Bazen keşke evLi oLsaydıkta öyLe gitseydi askere diorum ...ne biLim Benimki merkeze iniş yapçakLar annesi görmeye gidecek...kısKanıorum yaa o gidio ben gidemiorum...sinir oLuyorum.....

patiska mektup sorun olmaz bence yaa..
sonuçta askere yazıyorsun heralde aşk mektubu olcak:eek:

şöyle bi göz gezdirirler zaten..sadece dikkat et yazarken
hani cep tel falan kullanıyorsa aramaktan,mesaj atmaktan falna bahsetme amanyerimseniben

bende salı günü attım aşkıma mektuphihoyyyt

ben senin yerinde olsam mektup gönderirdim..ayıyı şimdi göndermezdim
senin durum biraz da belirsiz çok sıkma çocuğu gelmesini bekle

anam senin durumda pek bi karışık yaw:nazar:

cnm yazdım facebokdan bahsettım bıraz benımkıde yazıcı ya caktırmadan gırıyor belkı kaydirigubbakcemile o kısmı bıraz toparlarım bı ıkı cumleyle madem,
ayıcık göndermıcem annem ne atkısı erkek kım erkek falan deyınce senağlama atkı da hayal oldu, :ecrin_bebek: anca dısardan ne alabılıyosam bı de atlet falan işte mınık bı kargo posetı olusturabılcekler.. :emir_bebek:

evet canım öyLe oLdu....Bende nasıL oLayım vALLa biLdiğin gibiyim....bende biraz önce benimkiyLe kavga ettim ....Bazen keşke evLi oLsaydıkta öyLe gitseydi askere diorum ...ne biLim Benimki merkeze iniş yapçakLar annesi görmeye gidecek...kısKanıorum yaa o gidio ben gidemiorum...sinir oLuyorum.....

ayy bende aynı şeyi düşünmüştüm annesi yemin törenine gittiğinda aramızda kalsın çatlamıştımm çokta üzülmüştüm bende sinirlenmişltim kawga etmiştim hatta sana dedim bir yüzük takalım dedim takmadın:mymeka: falan diye döğüşmüştüm ne günlerdi yaa:icecream:

canlarım yaaa
sizlerde kendimi görüyorum
geçen yıl bende asker yolu bekleyenlerdendim
patiska askerinle aran düzeldimi kuzum

slm kızlar odaarkadaşımın laptopuna gene el koydum azıcık hehehe:) nasılsınız bakalım?

hıımm kimsede yok öle fazlaa aslında iş hayatında başarılar sana canımma.s.

geçmiş olsun canımm hala geçmedi demek ii bak kendine kızzbiz iyiyiz canım hala asker yolu bekliyoz değişen bişey yokk yani

geçmiş olsun canımm hala geçmedi demek ii bak kendine kızzbiz iyiyiz canım hala asker yolu bekliyoz değişen bişey yokk yania.s.

aman siz iyi olun neslicim yaww ölüyorum walla ilaç içtimde o biraz kendime getirdi birazdan gene yatar kalırım offffffffff offfffffffff allahım geçmiyo günler yaa muhammedim yanımda olaydı koştururdu garibim deli olurdu bana hastayken hiçççç kıyamaz bebeğim benim

hımmmm demek koşturuyo sen hasta olunca öle biz bekar olduğumuz için hala tadına bakamadık o duyguların ALLAH acil şifa wersin gamzecim

X