Sevdiğini özleyenler buyurun

mrb canım benim dewdiğimde hakkari şemdinlide yapıyo az kaldı çok şükür ama inanki bu az zaman hiç geçmiyoo senin şafak kaç yazdın mı bilmiyorum ama bide nerde asker

canım tekrardan selamlar.nergisin arkadaşı tuncelide askerlik yapıyor citanem.allah hepsini korusun ben sana çok sevindim çok az kalmış ne güzel ya

kızlarr 15 şehit wermiştik 2 kayıp wardı ya.sora onlar için de şehit oldu deyip ayrıntılı bilgi wermediler..o iki şehidimizin kafasını kesip öldürmüşler..orda astsubay olan bırının tanıdıgından duydum..allaj köklerını kurutsun bu canilerinn..

insan değil onlar kesinlikle.birisi bizim burdan sonradan bulunan asker afyon şuhuttan ben tanımıyorum ama afyondan.kurumaz kökleri onların çünkü kökleri taaaa bizim içimizde canım. hepimizin başı sağolsun arkadaşlar allah geride kalanları korusun inş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rabbim ailelerine ssevdiklerine sabırlar versin.gamzegazelin dediği gibi onların soyu b-itmez bu devlet onları beslediği sürece. tüm mehmetçiklerin ailelerine başsağlığı dilemekten onlar için dualar etmekten başka birşey gelmiyor elimizden.allah geride kalnları korusuun

inannnnnmııııııııyoooooooorummmmmmmmmmmmsenağlama yazık ya nerde bu millet ya söle ayağa bi kalkılacak yok milletimizdede iş yok ya ne bicim ülkeyiz ne biçim devletiz ya bu bizim devletin içindede var içimizde beslioruz bu arada arkadaslar bim diye bir market var onun paraları terörislere gidiomuş diye duydum bileniniz varmııı

Slm kızlar ben geldim...

Nasılsınız bakalım?
Kısss gamzegazell anam o gün konuşuyorduk senle ne gözel sonra dedim ya benimde sevdiceğim arıyor diyee bir sevindirik olmuştum...Ne ediyon aşkım dedi?Duymadım ahanda buraya laf yetiştircem diye:)Sonradan dedim ne yapim forumdayımm kızlarla muhabbet ediyoz ben kapatiyim istersen teli sen forumda kal dedi bana...klava:Bende ne yapiyim mecbur çıktım...Konuşmada bayabir uzun sürdü...Millet maç izler bizimki konteynırda benle konuşur...Gerçi takımının maçlarını kaçırmıyor ama idare edicez artıkınnnSanırsam ben ondan daha çok seviyom maç izlemeyikaydirigubbakcemile

Kimse yok mu bacılar yav?
Yanlız kaldım buralarda...
ŞAFAK:75

Ardahana slm olsunn
hihoyyythihoyyyt

hayır canım bim in sahibini ben bizzat tanıyorum öyle bişi yok onu kim uyduruyo biliyonmu bime karşılık yeni bi market açıldı 101 adı bimin sahibiyle aralarında anlaşmazlık geçti şimdide kara dolamaya çalışıyor çamur at izi kalsın hesabı yani öyle bişi yok gerçektende ben sürekli bimden alışveriş yaparım sahibi ahbabımız olur rekabet ortamı böyle canım işte ama yok tam tersine adam mehmetçik vakfına yardımda bulunuyor

ne deyonn lenn burdayımmm ama duramam çok on dk en fazla çok kötü hastayım çünkü

Çok geçmiş olsun canım ya...
Benimde dersler başladıı şu sıra akşamları netede takılırım...
Bol bol muhabbet ederiz...
Bende kaçtım hanımlar...
Kendinizeçok iyi bakın görüşürüz...

Yok bee bimin öyle bişey yapacağını sanmıyorum

eğer pkk destekli olsaydı amerikan malları satılırdı abd'nin ne mal olduğunu dünya bililyor

şerefsizlerkötükedihüso halbu ki bim genelde kendi ürünlerini kendi üretir

gamzeee geçmiş olsun tertip..bende grip olcam kıs yoksa senden mi geçti-tatlicadiarzu-

hayırdır ne hastası oldun:teselli:

bende aşkımı çok özledim inş en yakın zamanda yine yanımda olacak.

kızlar selam ne zamandır ugramıyordum,

benım asker benle ılgılenmıor ama dogum günü yaklasıyor ona evdekı bı böle 3parmagınızı yanyana koyun okadarlık bı ayıcık var onu gonderıcem sevdıgım ayım dıyerekten ustune parfümümü sıkıcam belkı kokumu hatırlar dıye,
onu askerıyeye sokabılır mı dersınız? almayın falan demeyın belkı gonderemem bıle zaten
daha askerlıgı adına hıc bısey yapmamıstım gıderken de zaten o ayrı konu
ama fıkrınızı almak ıstıyorum ıcerı sokabılır mı yoksa kapıda bırakması falan mı lazımgelır?

botunun içine girecek kadarsa sokabilir:roflol:

eğer isterse bence sokar küçük bişi madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…