Sevdiğini özleyenler buyurun

çok burugum sevgilim askerde ve ben 5aydır msn debile göremedim aşkımı yinede çok şükür sesini duyabiliyorum ama bazen oda yetmıyo ama inanılmaz özledim ve bu yaram gelemedi ben kendime ayakkabı aldım bayram içn dedgil aslında ama bayramı bahane ettim ve o bana ben bayrmı burada kamujlajlarla geçiricem aşkım ya dedi okadar dokunduki kıyamadım agladım ama sırf o yok diye sarılamadımıyorum kokusunu dokunamıyorum diye çok üzüldüm ama inşallah kurban bayramında geliyor kızlar allahın izniyle geliyor yaaaa dün gece söyledi bana kurban bayraMIN DA allahın izniyle gelicem bi sorun çıkmassa canım dedi okadar sevindimki oh be dedim ohhhh :)mehtAP 2 ay arkdaslar gelicek karagözlüm sarılıcam öpücem doya doya koklıcam ohhh be ohhhhhh..

çok burugum sevgilim askerde ve ben 5aydır msn debile göremedim aşkımı yinede çok şükür sesini duyabiliyorum ama bazen oda yetmıyo ama inanılmaz özledim ve bu yaram gelemedi ben kendime ayakkabı aldım bayram içn dedgil aslında ama bayramı bahane ettim ve o bana ben bayrmı burada kamujlajlarla geçiricem aşkım ya dedi okadar dokunduki kıyamadım agladım ama sırf o yok diye sarılamadımıyorum kokusunu dokunamıyorum diye çok üzüldüm ama inşallah kurban bayramında geliyor kızlar allahın izniyle geliyor yaaaa dün gece söyledi bana kurban bayraMIN DA allahın izniyle gelicem bi sorun çıkmassa canım dedi okadar sevindimki oh be dedim ohhhh :)mehtAP 2 ay arkdaslar gelicek karagözlüm sarılıcam öpücem doya doya koklıcam ohhh be ohhhhhh..

cnm benim ya! yalnız deilsin tatlım bizde seninle aynı şeyi hissediyor ve yaşıyoruz.benim sewgilim kurban bayramında da gelemiyecek:KK43:
ramazanda bi de hep oruç tuttu, bol bol meyve ye ben burada yiyemiyorum az çeşit çıkıo hepsinden cnm istio dedi...bi de canı baklava istemiş ama o da yok! daha çarşıyada hiç çıkmadı dışardan alıp yeme şansıda yok kıyamam ben ona ya... çok üzüldüm:KK43::1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

cnm benim ya! yalnız deilsin tatlım bizde seninle aynı şeyi hissediyor ve yaşıyoruz.benim sewgilim kurban bayramında da gelemiyecek:KK43:
ramazanda bi de hep oruç tuttu, bol bol meyve ye ben burada yiyemiyorum az çeşit çıkıo hepsinden cnm istio dedi...bi de canı baklava istemiş ama o da yok! daha çarşıyada hiç çıkmadı dışardan alıp yeme şansıda yok kıyamam ben ona ya... çok üzüldüm:KK43::1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sagol canım benım ya.. benımkide 5aydır sadece 1kere çarşıya çıktı operasyonda oldukları için hiç bulundukları yerden dışarı çıkmıyorlar..benımkide hiç bırakmadı orucunu..geçen sene de hiç bırakmamıştı bu yılda hiç bırakmadı..çok şükür..7,5 ayımız kaldı son..buda biticek ve aşkım bır ömür benım yanımda olacak allahın izniyle benım okulum var gerçi ama oda biticek inş .2yıl sonra..

aşkım ilk çarşısına çıktı bugün ve onu cam de gördüm çok mutlu oldum... görüntünün içine kollarımı sokup onu kendime doru çekmek ve öpmek istedim ama ulaşamıorum ona:KK43:

canım varya öle iyi anlıyorum kiii ben de ilk msnde gördüğümde aynı olmuştu
iştahım kesilmişti heyecandan
bide ben heyecanlandıgımda midem fln bulanıyo :)
sende de oluyomu

hımm tek diilmişim bu konuda
bazen karnım aç oldugu halde onun yanında yemek yiyemiyorum yaw sevinçten
çok kötü bi durummm :KK43:(

slm kızlar iyi bayaramlar.
bende kulusumu işe yolladım dün akşam. dün beraberdik gezdik kokladım doya doya çok özlemişim. dün akşam tekrar izmite döndü bugünde iştee....

slm kızlarrrr benimde askerimmm şu an msndee konuşuommm :)

dün görüştük cnm bugün de ailesine bıraktım yarın inş benle hihoyyyt

anladımm canımm ya ilk gördüğünde nası oluyo ya ben hep o günün hayalini kuruom ama o ilk an ne biliyim bi şaşkınlık soğukluk falan olıuyomu ya

Yanımda olmanı o kadar çok isterdim ki,
Nasıl yalnız kaldı ellerim,
Herkes seni sordu,seni çok özledim
Sarılıp ağlamayı,ellerini çok özledim aşkım

Bayram gelmiş neyime
Şafak 325

anladımm canımm ya ilk gördüğünde nası oluyo ya ben hep o günün hayalini kuruom ama o ilk an ne biliyim bi şaşkınlık soğukluk falan olıuyomu ya

cnmm o anı anlatamam varya o kadar farklı kii heyecandan ölücem sandım
uzaktan görünce gülümseyerek hızla yürüdüm bi sarıldık millet bize baktı :))
sonra öptüö öptümm:eek:
aylardır tabii yanında onunla yürümedin yeniden başlamış gibi oluyosun..
sonra da aklına geldikçe sarılıyosun bakıp bakıp gülüyosun kaydirigubbakcemile3

üfff yaaa güya msne geldi, ailesi akrabası derken bana hiç sıra gelmio:KK43:
güya cam açıp konuşacaktık:KK43:
birasdanda waktim bitti die gider:KK43::KK43:
bayram zmnı bütün sülaleyle konuşuo off off...
ben akrabalarıma onunla msnde konuşcam die gitmedim ama

X