Sevdiğini özleyenler buyurun

ayy cnm ya ne kdr güsel, bende yarım saat önce bi konuştum şimdi yattı aşkım, gece kalkıp nöbet tutacakmış:KK43:

ayy cnm ya ne kdr güsel, bende yarım saat önce bi konuştum şimdi yattı aşkım, gece kalkıp nöbet tutacakmış:KK43:

ben gündüz msn de konuştum saat 9 gibi de ben teslim oldum iyiyim die aramış 5 dk da ozaman konuştum şimdi yatmıştır sabah 5-6 nöbetini yazmışlar benimkine sabaha kadarda yazıhanede yazı yazacak bugün hiç uyumayacak yani allahım sabırlar versin onunla birlikte bende askerlik yapıyom walla

ben gündüz msn de konuştum saat 9 gibi de ben teslim oldum iyiyim die aramış 5 dk da ozaman konuştum şimdi yatmıştır sabah 5-6 nöbetini yazmışlar benimkine sabaha kadarda yazıhanede yazı yazacak bugün hiç uyumayacak yani allahım sabırlar versin onunla birlikte bende askerlik yapıyom walla

haklısın cnm onlar orada biz burada yapıoruz askerlik:) hep diyorum seneye bugünlerde geldiklerinde bugünleri hep unutacaz hç yaşanmamış gibi olacak:):nazar:

ben çıkıorum kızlar, uykum geldi...
iyi geceler size...
şimdiden iyi bayramlar,sevdiklerinizle mutlu huzurlu bi bayram diliyorum...

kızlar hepinize iyi bayramlar sevdiklriniz yanınızda olsun olmasada iyi haberleri gelsin allah kaza bela göstermesin inş allah bekleyişlerimizi dualarımızı boşa çıkartmasın bu bayram herkesin gönlündekiler önlerine serilsin inş.herkesi çok seviyorum kendinize çoooooooooookkkk iyi bakın şimdilik hoşçakalın öpüyoyorum ba bay :teytey::nazar:a.s.:1hug::Saruboceq:

Bu arada kendimi bir türlü anlayamıyorum.Kuzum dün ayrıldı benim yanımdan 4gün beraberdik,ailesinin yanına gitti.Ben deli oldum dün ve bugün.Neden derseniz olan bişey yok aslında ama sanki benimle ilgilenmiyor gibi geliyor.Kızdı zaten bana niye öyle düşünüyorsun diye.Bugün hem bayram hem ailesi daha yeni kavuştu ona hasret gidercekler tabiki ama ne bilim ya,deli oldum.Ağladım ağlıycam valla ne huysuz bişey oldum...

kızlar hepinizin bayramını kutluyorum aşkım gelemedi bu bayramda biraz üzgünüm cok özledim yaaa ama inş kurban bayramında yanımda olur iyi bayramlar

kıslarrr herkesin bayramı kutlu olsunnn bugün benim için çok güzeldiii
aylardır sadece msnde görüp dokunamıyodum
aylar sonra onu görüpp ona sarıldımm...
gözlerine baktım öptümmm
Allah herkese yaşatsın bu duyguyu çok mutluyum hihoyyyt

gözlerine baktım öptümmm

ayyyyyyyy canım benimmm yaaaaaaa ayy çok ssevindim senin adına ya ben buruk bi bayram geçiriyorum ya hem abim hem sevgilim askerde ya
senağlama

gözlerine baktım öptümmm

kıyamam yaa ne kdr güsel kavuştun askerine tatlım, bende çok özledim sewgilim kokusun off off:KK43:

Bu arada kendimi bir türlü anlayamıyorum.Kuzum dün ayrıldı benim yanımdan 4gün beraberdik,ailesinin yanına gitti.Ben deli oldum dün ve bugün.Neden derseniz olan bişey yok aslında ama sanki benimle ilgilenmiyor gibi geliyor.Kızdı zaten bana niye öyle düşünüyorsun diye.Bugün hem bayram hem ailesi daha yeni kavuştu ona hasret gidercekler tabiki ama ne bilim ya,deli oldum.Ağladım ağlıycam valla ne huysuz bişey oldum...

bence sen ailesini kıskanmışsın cnm onu paylaşamama sözkonusu! daha fazla wakit geçirmek dha fazla seninle ilgilenmesni istiosun ama o da haklı bi tarafta sen bi tarafta ailesi... kendini onun yerine koy biras rahatlarsın tatlım...

X