Sevdiğini özleyenler buyurun

günaydın...
ailesi gelmedimi yemin törenine,soyad tutunca sorun olmuyor. ama sanada izin vermeleri çok güsel olmuş sewindim

kızlar günler geçmiyor gibi geliyor...
bi gün başlıyor bi gün bitiyor, sayıyorum sayıyorum şafak azalmıyor... hep çok hep çok

Kimler burda kızlar..

aşkımla konuştum msnde şimdi çıktı teslim olcak 5'tesenağlama

2 gün rüya gibi geçti sanki..:1no2:
Ben gidemedim törenesenağlama
ama evci iznine çıktı o ailesi gitmişti..Telde konuştuk msnde görüştük...
ama bitti..bir dahaki çarşı iznini beklicem artık..senağlama

Ne zormuş ALLAH'ım senağlamasenağlama

kızlar bizim için beklemk zor tamam ama aşkımla her telde konuşmada görüyorumki onlar için daha zor bu ayrılık... sewdikleri kimse yok yanlarında yabancı bi şehirde ve emir altında disiplinle...

kızlar bizim için beklemk zor tamam ama aşkımla her telde konuşmada görüyorumki onlar için daha zor bu ayrılık... sewdikleri kimse yok yanlarında yabancı bi şehirde ve emir altında disiplinle...

aynen öle cnm
sevdiklerinizle tlfda konuşurken neşeli olun ağlamayın sakın ha üzmeyin
gerçi bi yerden sonra ordakilerle aile gibi oluyolar imrenmiyo diilim

aynen öle cnm
sevdiklerinizle tlfda konuşurken neşeli olun ağlamayın sakın ha üzmeyin
gerçi bi yerden sonra ordakilerle aile gibi oluyolar imrenmiyo diilim

cnm ne kdr aile gibi olsalarda akılları gene bizde, gene ailelerinde, gene dostlarındasenağlama
benim sewgilim normalde çok neşelidir, orada arklarında sohbet et eğlenmene bak diorum...ama genede üzülüo...sanki işgencede çok üzülüorum onun için. yani onu özlememe ayrı kalmamızamı üzüleyim yoksa onun böyle mutsuz olmasına mı napcam ben ya

tabi nasticim ya biz bir kişiden ayrıldık o kaç kişiden onlar kaç kişiyi birden özlüyo biz en azından rahat rahat ağlıyoruz kimse bişi demiyo onlar içini bile dökemiyolar onlar daha zor durumda allah yardımcıları olsun benimkide daha yeni çıktı msn den 9 dan beri konuşuyoduk ilk çarsısı daha.kamera ile gördük onu ama doyamadım bakmaya insan doyamıyo be

Allahtan benimki orda çok mutsuzmuş gibi görünmüyo
yaptıkları eglencelerden fln bahsediyo
o yüzden beni üzmüyo çok
şanslıyım galiba bu konuda

o yüzden beni üzmüyo çok

canım allah hep iyilik kolaylık versin inş hep öyle olsun iyi olsunlar benimkide anlatıyo onlarda olmasa çekilmez burası diyo çok komik şeyler yapıyorlarmış geçen gün uzun eşşek oynamışlar benimki hiç etmezdi aslında ama orda millet birbirine uyuyo işte sıkıntıdan stresten herşeyi ediyolar komutan yakalamış bunları yuhhh demiş yalandan birer tane vurmuş komutan beni seviyo millete geçirdi bana dokunuverdi diyo

ne kdr güsel benimkide çarşıya çıksada yüzünü görsem...daha ilk çarşısına çıkamadı aşkım, bayramda çıkabilecemiş
haklısın tatlım zor onlar için...ama bizim içinde zor beesenağlama

o yüzden beni üzmüyo çok

kesinlikle şanslısın cnm, neye üzüleceini bilemi insan öle olunca... günüm dielimki çok güsel gidio, üzülme modunda diilim. ama o o modda aradıında öle mutsuz konuşunca bitiorum ben burada.senağlama
sesi iyi gelse mutlu olduunu bilsem bende awutacam kendimi tamam ayrıyız ama orada mutlu dicemsenağlama

iyi seninkine vurmamış kıs benmki de dayak yemeden bitircek sanırım askerliğihihoyyyt
uzun eşekk yakalamaca fln oynuyolar maç da yapıyolar arada
seninkinin belli oldumu nereye düştügü?

bizimkide acemilikte eğleniodu arkadaşları wardı yatakhanede şimdide warmış iyi arkadaşları ama farklı yerlerde çalışıyoruz gün boyunca insan sıkılıo ozmnda başlıo düşünmeye uzaktakileri dio

haklısın tatlım zor olmazmı hergün bin defa ölüp diriliyorum hasretlik ne zormuş içimden bişiler kopup gidiyo her ayrılışımızda. bayramda gör inş. canım bende yanına gidiyorum perşembe günü bayramın 3.günü o gelecekti 1hafta izin verdiler ama şimdi gidersen dağıtımda yollamayız direk gideceğin yere gidersin demişler gelmedi belki doğuya çıkacak ozaman böyle gidememki gitmeden görmek istiyorum onu.

iyi seninkine vurmamış kıs benmki de dayak yemeden bitircek sanırım askerliğihihoyyyt

ohh hayat güselmiş desene ona...
aman mutlu huzurlu sağlıklı olsunlar da

şimdilerde tabii bu dediğim
ilk zamanlar uff acemilikte çok fenaydıı konuştuktan sonra oturup aglıyodum
bugün çok süründük çok koştuk yoruldm her tarafım yara oıldu fln diyodu
bi de kesin doguya düşcez hazırlıklı ol dedikçee senağlama

güselim inş doğuya çıkmaz... şimdi nerde askerin?

tatlım daha şimdi belli değil üç ay acemilik yapacak daha 2 ayımız var ustalığa sanırım kasımın sonunda belli olur ama ben hazırım yani bizimki doğuya gidecek özel tim seçtiler eşimi özel yetiştiriliyo komutanı hakkari yada şırnak demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…