Sevdiğini özleyenler buyurun

Sel seninki nerede?Asker değil sanırım.İş için mi ayrısınız?

Sel seninki nerede?Asker değil sanırım.İş için mi ayrısınız?
benim nişanlım aslında öğrenci. sakaryadayız biz. ama o izmitte okuluda sakaryada ama izmitte hem çalışıyo. hem staj yerine geçiyo okulda hemde davamlı bi iş.
ben sizden biraz daha şanslıyım aslında haftada bir görüyorum ama bu bile az geliyo :çok üzgünüm:

canım Benimkide tunceLi .hozat .geyiksuyunda ....
seninki kaça kaç gitti eates ismin ne canım bu arada

Canım askerLiğini yaptımı seninki peki ....işaLLah yapmıştır bide asker yoLu bekLeme:çok üzgünüm:

Canım anlıyorum seni.Biz de bir ara haftada bir görüşmek zorunda kalmıştık,öyle zor oluyor ki.Bayram tatilinde bence İzmit'e kaç bir şekilde,sürpriz olsun nişanlına.a.s.

canım Benimkide tunceLi .hozat .geyiksuyunda ....
seninki kaça kaç gitti eates ismin ne canım bu arada
Benimki doktor,onların farklı oluyor askerlikleri.1 yıl yapıyorlar.Kısmetse haziranın ilk haftası gelecek.Bu arada adım emel,sondaki ates de sözlümün soyadıyerimseniben

nişanlım askerde benimde 4 ay bitti bugun onu çok özlüyorum Allah tüm askerleri korusun inşallah....

mrb iyi haftasonları cnm....ben yalovadan gülçin nasılsın benim eşimde asakerde gelmesine 168 gün kaldı.yalovanın neresinde ikamet ediyorsun canım ne güzel bişey yalovadan birini bulmak burda

Benimki doktor,onların farklı oluyor askerlikleri.1 yıl yapıyorlar.Kısmetse haziranın ilk haftası gelecek.Bu arada adım emel,sondaki ates de sözlümün soyadıyerimseniben

m.oLdum canım .......
ne güzeL doktor vaLLa.....benimki de mayısın 17 sinde geLİo....

Canım askerLiğini yaptımı seninki peki ....işaLLah yapmıştır bide asker yoLu bekLeme:çok üzgünüm:

yok tatlım yapmadı daha, evlendikten sonra kısa dönem çıkarsa kısa dönem yapacak. eğer uzun dönem olursa beraber gideceğiz. öyle dışarda ev tutma hakkı var ya, öyle yani

m.oLdum canım .......
ne güzeL doktor vaLLa.....benimki de mayısın 17 sinde geLİo....
İzin kullandı mı seninki?Benimki kullanmadı henüz.İzin kullanmazsa 19 nisanda gelecek.Aslında ben izin almasın da hemen bitsin,gelsin istiyorum.Şırnakta operasyonlarda görev alıyor çünkü,korkuyorum.

yok tatlım yapmadı daha, evlendikten sonra kısa dönem çıkarsa kısa dönem yapacak. eğer uzun dönem olursa beraber gideceğiz. öyle dışarda ev tutma hakkı var ya, öyle yani

İşaLLah güzeL bi yere düşer ama canım ....
doğuya düşerse yapamazsınız öyLe bişey....
bizde benimkie yapıcaktıkta tunceLiye düşünce yapamadık....:çok üzgünüm:

İzin kullandı mı seninki?Benimki kullanmadı henüz.İzin kullanmazsa 19 nisanda gelecek.Aslında ben izin almasın da hemen bitsin,gelsin istiyorum.Şırnakta operasyonlarda görev alıyor çünkü,korkuyorum.

yok canım benimkide haLa kuLLanmadı ....
bizde kuLLanmasını istemiorduk ama ....dayanamadı....
kasımın ortasında yada sonunda geLicek işaLLah aLLahımın izniyLe....

Canım anlıyorum seni.Biz de bir ara haftada bir görüşmek zorunda kalmıştık,öyle zor oluyor ki.Bayram tatilinde bence İzmit'e kaç bir şekilde,sürpriz olsun nişanlına.a.s.
ah öyle bir imkanım olsa keşke...
ama zaten bayramın birinci günü gelecek o, bayramın ikinci günüde ben çalışıyorum :çok üzgünüm:

gelsinde bi benden mutlusu yok

Evet,ben de diyecektim ama vazgeçmiştim.Doğu olursa malesef yapamazsınız.7/24 asker oluyorlar o zaman.Aslında haksızlık,batıdakiler 8-5 askerlik yapıyor,asteğmenler yani.Hafta sonları da var.Ama askerlik süreleri aynı.Dün telefonda konuştuk.9 günlük tatilim başladı dedim.Bana ne tatili o dedi,bayram tatili olduğunu söylediğimde,bayram ne zaman dedi.Düşünün artık.ama askerlik süreleri aynı.

inşallah dediğin gibi olmaz canım ya. çünkü biz evlendikten sonra gidecek senağlama

Sel,canım nerede çalışıyorsun merak ettim.Özel değilse yani.Bayramda çalışacağın için merak ettim.

Evet Canım hakLısın ......
hayırLısıyLa geLsinLErde başka bişey yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…