Sevdiğini özleyenler buyurun

herkese iyi akşamlar,
kadiliniz mübarek olsun...
herkesin duaları ve dilekleri kabul olur inşallah...

herkese iyi akşamlar,
kadiliniz mübarek olsun...
herkesin duaları ve dilekleri kabul olur inşallah...

amin canım inş..seninde kandilin mübarek olsun..
Rabbim askerlerimizi korusun sağ salim yerlerine memleketlerine
dönsünler inş.:Saruboceq:

doğru karar da adam ıplemıyor cnm balım ya, yani neblım ,

bu bu kadar mıydı bu kadar mıydım cok kötu ezılmek,

gecen yılkı sevgılım de yakısıklıydı zengin kız avcısı bıseydı, sımdı cıktıgı kızın bılmıyorum neyı var evı mevı neyı var yok bılmıyorum ama arada gıdıp kızda kalıyor onu bılıyorum.
o da benı param yok dıye bırakmıstı

bu da sureklı karıyersızsın işte işin yok zengın kız dolu bızım yazlık cevresı fln dıyordu sonra kzınca da bunları demesıne gerı alıyordu, hep ben mı denk gelıyorum bu zengın kız avcısı erkeklere yoksa bana mı öle gorunuyorlar,

pekı bunu sevıyodum o da sevıyodu böle olması normal mı oldu normal bı gelısme degıldı bu hıc,

dıgerı hadı gıt fakırsın sen yok rahat bı kız degılsın dıyerek sallamıstı, e bu sevıyo severek mı yolladı cok basarılı ozaman kırdım ben ya anladım kaderım degıl ama bölesı bısey olur mu ya :

hehe o gecen yılkiydı, ben bı işte calısıyodum o da benım aracılıgımla para kazanıyormuş
işten atılınca anladım o da benı bıraktı böle seyler dıyerek,

ben bıraz safım da

ama bu yılkı cok mutlu bıttı gıttı o yuzden ınanmıyorum ya,

yasananlar da ıyıydı en son ben bı kaç harekat yaptım ama belkı sızle paylastıgım kadar cok paylasmadım ona olan sevgımı falan

buna sunları yaptım askere gıttı berı,

1-romantık ask maılı attım maılıne
2-kötü bı msn yazışması benle olan sıze anlattıgım
3-komık ve asık bı maıl facebokuna gecen hafta
4--faceboka bırlıkte resımlerımız ve bnm guzel resımlerım evelsı gün

ve tabı su an resımlerı fln sıldım kızgınlıkla ..

ınsan aşıkken hıc bıseyı gozu gormuyor kızlar yahuu ,,
yadırgamayın ask yaptırıyo işte bunları

ya evet sanırım, bu benden zengındı ama karıyerlı dııl işsizdi daha okulu yenı bıttı.
dıgerı de okuyodu ama sırketı vardı

hattaa 5yıl bırıyle cıktım okurken o da fakır sayılırdı ama sonra kredı cektı ettı sırket kurdu o da bıraktı hahaa hihoyyyt

sLm kızLar nabersiniz bakaLım.....
asKerLiğin yarısından fazLasındayım artık ....hihoyyyt

Şafak:228......Bİten:232......KaLan 7 ay 17 gün......:teytey:

ben çok ösledim ömrümü :asigim:
yaza düğün yapalım diye harıl harıl çalışıyo. eskisi gibi telefonda konuşamıyoruz. geceleri hemen uyuyo uzunuzun telefon konuşmalarımız olmuyo artık:çok üzgünüm:
aslında şikayet etmek istemiyorum çünkü bizim için çalışıyo geleceğimiz için çalışıyo.Şeniz
ona belli etmiyorum hiç üzüldüğümümirmirmirmir
çünkü biliyorum o da özlüyo, ben üzüldüğümü belli eersem o da üzülecek.
bayramda bile sadece birgün yanımda oda telaşe zaten.
özledim bende uzunlafın kısası

unutkan seninki nerede?Nişanlın da 1 haziranda mı askerliğe başladı?Bizim de 4 ay bitti,şafak 246

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…