Sevdiğini Kandirma Yöntemi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
sevdiğinize Istediğinizi Nasil Yaptirirsinizzz

Yada Onun Kesinlikle Yanaşmadiği Bişeye Nasil Ikna Edersiniz Bana Akil Lazim

Haydi Kizlar Bu Sorunu çözemiyorummmm

• Konu Sahibi EU1
ben Aliştiğim şehri Terketmek Istemiyorum

Oda Aliştiği şehri Birakmiyor
Işim Orda Diyip Duruyor Ailem Orda Diyor Ben Deliricem çildiricammm

şimdi Sözlüyüm Ve çok Bunalimdayimmm

• Konu Sahibi EU1
kimse Kandiraamdi Heralde Burda Koçişlerini Tuh Size Sizde Bendensiniz Desenizeee

• Konu Sahibi EU1
zor arkadasım zor huyuna gıtcen belkı bıraz sırnasıcan ama yınede zor

• Konu Sahibi EU1
Onunla evlenicen için onun bulundugu şehire gidicen anlaşılan ailenden ve yaşadıgın şehirden...tatlicadiarzu (doğru anladım umarım)

İnsan severken aşık olurken zaten bazı şeyleri göe alıyor demektir..Sen bunu başından bu yana biliyor olman lazımdı ve bunuda kabullenmen lazımdı bence...Bir erkek için kolay değil bulunduğu yeri bırakıp gitmek...Ha bir bayan içinde kolay değil fakat evin geciminin yükü erkekte oldugu için yabancı yere gidip iş bulması zaman alır...
İnsan sevdiğiyle oldukdan sonra herşeyi gögüs gelir...Yeterki bulunduğu yerde o kişiyle mutlu olucagına emin olsun...

• Konu Sahibi EU1
sözlünün bulunduğu yer çokmu küçük biryer senin zorlanacah-gın bir yermi?

onun orda düzenli bir işi varsa ona herşeyi bırak gel demek biraz zor olur gibi.

umarım istediğin gibi çözersin olayı.

sen doktorluk okumuyormuydun..Yoksa ben mi? yanlış hatırlıyorumtatlicadiarzu

TIP OKUYORUM DOĞRU CANIM FAKAT BİZ SÖZLENDİKa.s

AYRICA ÇOK MUTLUYUM LARİSACIMM:asigim::asigim:

FAKAT TEK SORUN BU EVLENDİĞİMİZ ZAMAN BENİM ŞEHİR DEĞİŞTİRMEM HEMDE TEMELLİ
BU GÖREV YÜZÜNDEN OLSA EVET GİDERSİN GÖREV BİTER İSTEDİĞİN YERE DÖNERSİN FAKAT BU ÖYLE BÖYLE DEĞİL
BU TEMMELLİ ŞEHİR DEĞİŞTİRME...

BEN İSTANBULDA DOĞMA BÜYÜMEYİM
BENİM DEDELERİMDE BURALI DOĞMA BÜYÜMELİ

SADECE KARADENİZLİYİM GİRESUNLU VE ORAYADA YILLARDIR GİTMEDİM

GELİN GİDİCEĞİM YER CANIM DÜZCE

EVET HALKI ÇOK İYİ İNSANLAR VE ÇEVREDE GÜZEL FAKAT BEN KORKUYORUM SEBEBEİNİ BEN BİLE BİLMİYORUM ÇOK TEDİRGİNİM....

tamam temelli şehir değiştirmede..İnsan kaldıramıcagı taşa elini koymazki...Onu ikna etme bence sen gitmeyi kabullen:1hug:

Mesut etsin mutlulugun daim olsun:1hug:

tamam temelli şehir değiştirmede..İnsan kaldıramıcagı taşa elini koymazki...Onu ikna etme bence sen gitmeyi kabullen:1hug:

Mesut etsin mutlulugun daim olsun:1hug:

LARİSACIM GERÇEKTEN TEŞEKKÜRLER YORUMUN İÇİNN:mymeka:
NAN BEN GİTMEYİ GÖZE ALDIM AMA SON ANA KADAR MÜCADELE VERİYORUM GTMİCEM DİYE:roflol::roflol:
EN AZINDAN BELKİ FİKRİNİ DEĞİŞTİREBİLİRİM DİYE UĞRAŞIYORUMMKötü Kazen ŞİMDİ BAŞTAN YENİLGİYİ KABUL ETMİYORUM YAAA:mymeka:

bence ilk olarak onun istediği yerde ve senin istediğin yerde ki sizeartı getirecek konuları konuşun mutlaka bi yer istemesenizde size mantıklı gelcek ben 3 yıl önce geldim denizliye ama istedim geliyim. illaki gitmem dersen ona onun istediği gibi davran huyuna git ve arada ne istediğini söyleyerek, şöyle olsa mutlu olurdumları sıkıştır. e tabi sırnaşmakta lazım. sonuç olarak görceğin şey biz şöyle yapalım demesi ama sakın ben demiştim öyle olsun diye deme sadece tamam canım la cevapla kısaca bunu dene ben hep böyle yapıyorum

bu hatunlar uyanık diye boşa demiyo bu irkeklerjeyyar
Aman dikkat et mücadele edeyim derken cocukcagızı üzme:mymeka:

EVET DOĞRU DİYOSUN BUNU DENEYELİM BELKİDE ŞİMDİ BEN YOK YOK DEDİKÇE O DAHA ÇOK İNADA BİNDİRDİ BİRAZ YOLUNDA GİDELİM EN İYİSİİjeyyarjeyyar

bak ben 1100kmyı gerımde bıraktım geldım.. duzce nedır ki aha surası canın ne zaman gelmek ısterse istanbuldasın...
ustelık kucuk yerlerde yasamak daha guzel.. eger bırde işin varsa ohhhhh degme keyfıne..

benimki kandırma konusunda bana karşı biraz hassas olduğu için iki tatlı söz,iki öpücük birazda naz cilve iş tamam

canım coookk zor ys ben bunların hepsını yasadım ama cookk cekeceksın evlenene kadar evlenınce bıter bu sorunlar merak etme yanında sevdıgın olduktan sonra heryere alısırsın gecsın nasılsayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…