Sevdiğini Kandirma Yöntemi

bence mücadele etme canım... onunla olucaksın..nerede olursan ol..sabah onunla uyanacaksın,onunla kapatacaksın gözlerini...heryerde aynı ev aynı salon aynı hava olucak...ailenden uzak olucaksın özlem cekeceksin...ama hayat sartları degilmidir onu orada kalmasını zorunlu kılan...

bizde ayrılmasaydık istanbuldan ayrılmak zorunda kalıcaktım bende biliyordum en basından .....
ama bence mücadele etme yıpranma... durmadan bu konuyu acma ....sevdigin yanında oldugu sürece iyi hayat sartlarına oradada sahipsen... düşünme bile...nereye gidersen git illa biri birini özler....sen gitmesen sözlün özleyecek ailesini.....sen gitsen sen özleyceksin ......eee....

sen bence senin oldguun heryerde yasarım de... biraz ses tonunu ayarlar...içi cız etsin... özlesemde üzülsemde sen olduktan sonra yanımda de....kafasına takılsın :)) belki işe yararr....
o da sana ;
ÜÜZÜLME AŞKIM.... SENİNDE DEDİĞİN OLSUN DER:)))))))))))))))))))))):asigim::roflol::roflol:

ÇOK DENEDİMDE NEDENSE UYUZ DEMİYOR İŞTE BUDA AYRI CİNS DEMEKKİİ:roflol::roflol:

bak ben 1100kmyı gerımde bıraktım geldım.. duzce nedır ki aha surası canın ne zaman gelmek ısterse istanbuldasın...
ustelık kucuk yerlerde yasamak daha guzel.. eger bırde işin varsa ohhhhh degme keyfıne..

MESLEĞİM ALLAH İZİN VERİRSE ELİMDE OLACAKTA İSTANBULDAN KÜÇÜK BİR YERE GİTMEK ÇOK KOYUYOR BAZEN İŞTEEEsenağlama

benimki kandırma konusunda bana karşı biraz hassas olduğu için iki tatlı söz,iki öpücük birazda naz cilve iş tamam

canım coookk zor ys ben bunların hepsını yasadım ama cookk cekeceksın evlenene kadar evlenınce bıter bu sorunlar merak etme yanında sevdıgın olduktan sonra heryere alısırsın gecsın nasılsayerimseniben

AH AHHH NE ÖPÜCÜKLER NE NAZLAR NE İŞVELER NE CİLVEELR YOK YOK YOK İŞTE İŞE YARAMIYORRR:eek:klava::eek:klava:

oh Biliyodum Zati Bizim K.k Kadinlari Sevgililerini Eşlerini Kandiramaz

güzelim zaten senin mecburi hizmetin olmayacak mı bu yasalar değişmezse? şimdiden ne kafaya takıyosun ki? görelim mevlam neyler neylerse güzel eylera.s.

Aynı sorun bende de var ve ben bunu göze alamadığım için ayrılığı seçtik ve çok üzüldük.Hala kopamadık.Sen bana göre şanslısın en azından işin olcak sevdiğin olcak.Ben buradan gitmeyi seçseydim hem işimden hem ailemeden olcaktım ve sadece sevdiğim için çok uzun düşündüm ve neden ben yapıyorum bütün fedakarlığı dedim ama çok üzüldüm hala da düşnüyorum fikrimi değiştireyim diye.Ayrıca senin gideceğin yer yakın İstanbul -Düzce arası nedir ki.Ben gitmeyi kabul etsem 12 saatlik yere gidicem yurtdışına gider gibi... :çok üzgünüm:Bence biraz daha düşün ve sevginden eminsen mutlu olacağına inanıyorsan onu kandırmayı düşünmek yerine onunla git derim ben.....

canım aynı şeyi bende yaşıyorum.kafasını didik didik didik ediyorum hem telefonda hem yüzyüzeyken ama adama nuh diyo peygamber demiyo.benimde çok zoruma gidiyo.ama malesef bu tipler dediğinden dönmeeeeeeezzzzzzzz.ben bunu anladım.dönmezler.neler denedim ben.bildiklerini okuyolar.illa ailelerinin yanında olacaklar.ya işte zihniyet meselesi.o yüzden değişmez bunların düşünce yapısı.biz de yıprandığımızla kalırız.ya göze alcaz gidicez.yada oturup ayrılığı çekicez.valla o kadar imreniyorum ki elele verip sıfırdan hayat kuranlara.memleket ve aile bağımlıları nolucak:KK43:((((

X