Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Selülit için alinda dye bir sıvı var ben başladım doktorda %100 garanti veriyor sonuçları burdan yazacağım kızlar :)

ya arkadaşlar bilgili şahıslar var ise birşey danışabilir miyim? selülit basen spor hakkında?

Ya su squati herkes ovuyor da ovuyor..
Popo sklastiriyormus selulit eritiyormus..
Ben squat yapinca ön bacak calisiyor arka bacak banamisin demiyor..
Nasil olurda seluliti eritiyor hic aklim almiyor..
Popoyada squattan cok daha etkili hareketler var valla..
Arada sirada 10 squat yapiyorum oylesine.

Ne kadar ayıp ve saygisizca erkek arkadaşınızın yaptığı. Bir Bayan olarak siz elinizden geleni yapın bakımlı olun fakat esiniz bile olsa böyle hitaplara müsaade etmeyin.

selülit doğaldır olur,çok yağlı bacaklar çok kiloya sahip değilseniz takmayın..bn 36 bedenim bende de var..napalım yani..ayva göbek hafif selülit düşük basen olur öyle şeyler seviyorum kendimi...:KK49::KK49:ben kendimi sevince kimse d elaf edemiyor sevdiklerime :KK59::KK59:

Doktor mu önerdi? İçiliyor mu sürülüyor mu bu sıvı? Biraz daha bilgi verebilir misin?
Doktor mu önerdi? İçiliyor mu sürülüyor mu bu sıvı? Biraz daha bilgi verebilir misin?

Yok canim bu sivi bolgeye ınce bir igneyle enjekte ediliyor haftada bir 6seansta butun sorun kalkiyor doktorda %100 garanti veriyor zaten istersen bilgulerini ozelden yazayim bir gorus ben cok rahatsizim su kurtulcam :)

Yok canim bu sivi bolgeye ınce bir igneyle enjekte ediliyor haftada bir 6seansta butun sorun kalkiyor doktorda %100 garanti veriyor zaten istersen bilgulerini ozelden yazayim bir gorus ben cok rahatsizim su kurtulcam :)

Bende yaptırmayı düşünüyorum fiyatını öğrenebilirmiyim ?

Ya su squati herkes ovuyor da ovuyor..
Popo sklastiriyormus selulit eritiyormus..
Ben squat yapinca ön bacak calisiyor arka bacak banamisin demiyor..
Nasil olurda seluliti eritiyor hic aklim almiyor..
Popoyada squattan cok daha etkili hareketler var valla..
Arada sirada 10 squat yapiyorum oylesine.
ben 1.5 aydır squat yapıyorum, kalçamda çok fazla selülit vardı. sadece ön bacak çalıştırıyor gibi dursada popoyu gerçektn çok çalıştırıyor. şu çok az kaldılar. 1 ay sonra onlarda gider muhtemelen .. squatın yanında tabi başka egzersizlerde yapılmalı ..

ben 1.5 aydır squat yapıyorum, kalçamda çok fazla selülit vardı. sadece ön bacak çalıştırıyor gibi dursada popoyu gerçektn çok çalıştırıyor. şu çok az kaldılar. 1 ay sonra onlarda gider muhtemelen .. squatın yanında tabi başka egzersizlerde yapılmalı ..
katılıyorum sana canım bende denedim faydasını gördüm gerçekten
ara verdim baya yeniden başlıcam

katılıyorum sana canım bende denedim faydasını gördüm gerçekten
ara verdim baya yeniden başlıcam
mümkün olduğunca ara vermemek gerek ama en azından 20 tanede olsa yapılmalı şekil bozulunca geri aynı şekli vermek zor oluyor :)

Ne kadar ayıp ve saygisizca erkek arkadaşınızın yaptığı. Bir Bayan olarak siz elinizden geleni yapın bakımlı olun fakat esiniz bile olsa böyle hitaplara müsaade etmeyin.
doğru söylüyosun canım 48 kiloyum böyle kal diyor. korkuyorum şimdi askerde evdeyim bende sürekli çok yiyorum haliyle kilo alıcam diye. zaten artık bişey diyemiyor bende ona sen kendi göbeğine bak falan diyorum kapanıyor konu canım :)

mümkün olduğunca ara vermemek gerek ama en azından 20 tanede olsa yapılmalı şekil bozulunca geri aynı şekli vermek zor oluyor :)
doğru söylüyosun canım :KK36: yarın başlayım bari, 2 gün yine her yerim et kesicek onun korkusu sardı içimi :KK48::KK48:

selülit doğaldır olur,çok yağlı bacaklar çok kiloya sahip değilseniz takmayın..bn 36 bedenim bende de var..napalım yani..ayva göbek hafif selülit düşük basen olur öyle şeyler seviyorum kendimi...:KK49::KK49:ben kendimi sevince kimse d elaf edemiyor sevdiklerime :KK59::KK59:
doğanın kanunu gibi zaten galiba selülit kime sorsam herkeste var hatta bebekte bile görmüştüm ben :KK48: bende ilk söylediğinde o kadar kızdım ki takıldım ki hemen buraya konu açtım :KK48:bende şükür severim vücudumu hatlarımı ama aynada bakınca gözüm korktu o an :) şimdi saldım kendimi bide askerde yiyorum durmadan :KK17:yeniden squata başlıcam yarın canım o gelene kadar biraz da olsa kurtulayım bunlardan :KK68:

Zayıflamak ve selülitlerin kaybolması için bilinçaltı sesleri/mesajları. Bunu böyle aklınıza geldikçe dinlerseniz birkaç zaman içinde etkisini görmeniz yüksek olasılık. Etkisini gören çok insan var.

X