sedef ile onur'un cicileri =)

Maşallah tatlım. Çok zevklisin. Çok beğendim. Rabb im sana bunlarla hazırlayıp sunduğun keyifli yemekler, övgülere mazhar olan sofralar nasip etsin. bİrlikte musmutlu bir ömrün olur sevgidğinle inşallah :)
Begenmene sevindim canim. Tesekkur ederim iyi dileklerin icin :)

canım günlük çatal bıçak setini nerden aldın bende alıcam da tavsiye eder misin kaliteli mi ?
Canim ben onu markafoniden aldim. Ceyize oldugu icin hic kullanmadim, hani kaliteli midir bilmiyorum. Makinede yikandiginda solar mi, celik kisimlari falan kararir mi bilmiyorum. Ama gorunus olarak ayni fotodaki gb geldi. İyi duruyo. Gunluk oldugu icin ilerde yipransa bile baska alirim diye dusundum

Aa süper o zaman canım, fırsat bulduğum an gidip bakacağım, fiyatı neydi peki kuzum hatırlıyor musun

sedef hepsini musmutlu günlerde kullan. pekçok gecelik almanda gözümden kaçmadı pijamada baya almışsın seviyosun herhalde. güle güle kullan herşeyini

sedef hepsini musmutlu günlerde kullan. pekçok gecelik almanda gözümden kaçmadı pijamada baya almışsın seviyosun herhalde. güle güle kullan herşeyini
Canimmm tesekkur ederim :) tam bir pijama delisiyim. Artik bakmamaya calisiyorum. Yoksa tutamiyorum kendimi. :)

Merhaba iki kişilik kahvaltı takımın ve kahvaltı tabaklarını nereden aldın ?
Çeyizin çok hoş güle güle kullan

Merhaba iki kişilik kahvaltı takımın ve kahvaltı tabaklarını nereden aldın ?
Çeyizin çok hoş güle güle kullan
Begenmene sevindim tatlim. 2 kisilik kahvalti tabaklarini evmanyadan aldim. Markasi keramika. Kahvalti tabaklarini markafoniden aldim

Hepsine bayıldım çok güzeller sarı kahvaltı takımın nereden acaba ? yatak örtünde çok güzel sanırım karaca demi tabaklar çok zevkli ağız tadıyla kullanın inşaallah :)

Hepsine bayıldım çok güzeller sarı kahvaltı takımın nereden acaba ? yatak örtünde çok güzel sanırım karaca demi tabaklar çok zevkli ağız tadıyla kullanın inşaallah :)
beğenmene sevindim canımm. sarı 2 kişilik kahvaltı takımım evmanyadan. markası keramika.. yatak örtüm de tahmin ettiğin gibi karacadan =) sağol güzel dileklerin için

sen bitirmiş sayılırsın :) hepsini çook beğendim güle güle kullan inşallah :9
beğenmene sevindim canım ya benim de gözüme az geliyordu, ama şimdi baktıkça alcak bişey bulamıyorum. anca ev tutulduktan sonra alıncak şeyler var gibi, vileda vs.. elektrikli aletlerim eksik biraz. onları araştırıyorum.

Allahım yerimm seni yaa
Bunlar ne güzel şeyler böyle kuzuum.
Seneye evlenmeyi düşünüyorum ve daha hiç birini almadım
Öyle korkuyorum ki yetiştirebilecek miyim diye ((
Senin düğün ne zaman canımm konuşamadık hiç
Maşallah çeyizinin çoğu tamamlanmış

evet ev yerleşince eksikler daha belirgin çıkar ortaya bende eksik listesi yaparken annemin evini karıştırıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…