sedef ile onur'un cicileri =)

kuzum sedefim nasılsın çok özledim ama alperenim hala çok uğraştırıyor ugrayamıyorum . umarım bu yıl senin yılın olur atanman evliliğin her şey istediğin gibi olur inşaallah .kendine iyi bak seni seven ablanıda unutma tamam mı ?

hayırlı olsun
ılgınc olan cıcılerın benımkılerle yuzde doksan aynı :KK70:,zevkımız aynıymıs
bendede aynı seyler var slıkon kapaklardan tut cıcek hunıden tut camasır dantel sabahlıga kadar aynı :KK70:

misafir kahvaltı setinde aylardır çok kararsızdım. hem tam olarak beğendiğim bir model yoktu, beğendiğim olsa bile onların da parçaları çok azdı. benim için kahvaltı demek çeşit demek. bir de ben çayı ince bellide içmeyi severim. diğer kahvaltı setlerinde hep fincan var. bugün tesadüfen lucky artta bu sete rastladım ve bu 42 parçalık kahvaltı setini kaptım. :KK49: renk olarak mor tonları düşünüyodum ama kısmet sarı yeşilmiş :KK48:Eki Görüntüle 1535560 Eki Görüntüle 1535561 Eki Görüntüle 1535556 Eki Görüntüle 1535559 Eki Görüntüle 1535557
çok güzel gülerek kullan canım

kuzum sedefim nasılsın çok özledim ama alperenim hala çok uğraştırıyor ugrayamıyorum . umarım bu yıl senin yılın olur atanman evliliğin her şey istediğin gibi olur inşaallah .kendine iyi bak seni seven ablanıda unutma tamam mı ?
Nilos ablammm ben de sizi cok ozledim. Alperenimiz cok mu yoruyo kiyamam :) iyi dileklerin icin sagol ablam. Bu yil kpss cok zor calismadim kolejdeyim. Ama gircem yine de sinava hayirlisi
hayırlı olsun
ılgınc olan cıcılerın benımkılerle yuzde doksan aynı :KK70:,zevkımız aynıymıs
bendede aynı seyler var slıkon kapaklardan tut cıcek hunıden tut camasır dantel sabahlıga kadar aynı :KK70:
Bu yorumu biri daha soylemisti. Demek ki bi cok kisiyle zevklerimiz ayniymis :) sagol canim sen de guzel gunlerde kullan
çok güzel gülerek kullan canım
Sagol canimmm begenmene sevindim :)

bugün eminönünden kaptıklarım :KK49:
IMG_20150606_174039.jpg
IMG_20150606_175458.jpg
IMG_20150606_174210.jpg
IMG_20150606_175436.jpg

IMG_20150606_174310.jpg

mutfak eşylarına ve o sarıııı kahvaltı tabaklarınaa bayııllddıımmmm :KK36::KK36::KK36:güle güle kullanın

2 kişilik kahvaltı takımına bittiiimmmmm :KK68: keramikanın takımlarına benziyor ,nerden ?

Herşeyine bayıldımmmm
Seninle çok şey paylaştık böyle mutlu adımlar attığını görünce çok mutlu oluyorum =)
Bende böyle değişik , iç açıcı şekilde evimi döşemek istiyorum :KK28:

Herşeyine bayıldımmmm
Seninle çok şey paylaştık böyle mutlu adımlar attığını görünce çok mutlu oluyorum =)
Bende böyle değişik , iç açıcı şekilde evimi döşemek istiyorum :KK28:
Sagol canimm begenmene sevindim. Paylastigimiz o guzel hayallerden planlardan sonra bu zamanlara gelebilmek gercekten cok duygusal. Sen de ceyiz hazirligi yapiyo musun tatlim

Kuzum çok beğendim kaseleri nereden aldın:KK68:
Kuzumm begenmene sevindim :) korkmazdan aldim canim. Ayni takimin bardaklari da var.

Maşallah tatlım. Çok zevklisin. Çok beğendim. Rabb im sana bunlarla hazırlayıp sunduğun keyifli yemekler, övgülere mazhar olan sofralar nasip etsin. bİrlikte musmutlu bir ömrün olur sevgidğinle inşallah :)

X