sedef ile onur'un cicileri =)

C

Canim benimm 5 aylik evli olarak geri döndüm tahmin edebiliyorum zevklerimiz kesin aynidir. Atandigim için simdi evimden kmlerce uzaktayim, ceyizimi görünce ben de çok duygulandim simdi, çok ozlemisim.
aaa sedef cim atandın mı çok sevindim ne zaman atandın
branş neydi senin
eşinden ne zamandır ayrısın

aaa sedef cim atandın mı çok sevindim ne zaman atandın
branş neydi senin
eşinden ne zamandır ayrısın
Merhaba canim :) evet atandim çok şükür :) bransim sinif öğretmeniydi. Esimden ayri değilim canim. İlçeye git gel olmayan uzak tek öğretmenli bi mezraya atandim. Burada lojmanda kalmak zorunda kaldim, tek kalmam imkansizdi, Esim 1 haftaligina diye yanina geldi, durum boyle olunca mecburen temelli yanimda kalmak zorunda kaldi. Birlikte mezradaki lojmanda kaliyoruz

aaa sevindim canım çok güzelll öpüyorum çok

Ayy sedefim ben bu yazdığını ne hikmetse yeni görüyorum. Ataman evliliğin hayırlı uğurlu olsun. Bu mesajı yazdığın zamanlarda ben de malesef mi diyeyim çok şükür mü diyeyim evimden kmlerce uzağa atandım. Yazdıklarını görünce duygulandım. Ben de lojmanda kalıyorum. Ama ben eşimden ayrıyım. 2 haftada 1 ya o geliyor ya da ben gidiyorum. Sen yine o açıdan şanslıymışsın kuzum. Yine de şükür halimize, atanmayı bekleme süreci de çok zordu malum. İnşallah en yakın zamanda evlerimize de kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…