sedef ile onur'un cicileri =)

kuzum sedefim nasılsın çok özledim ama alperenim hala çok uğraştırıyor ugrayamıyorum . umarım bu yıl senin yılın olur atanman evliliğin her şey istediğin gibi olur inşaallah .kendine iyi bak seni seven ablanıda unutma tamam mı ?

hayırlı olsun
ılgınc olan cıcılerın benımkılerle yuzde doksan aynı ,zevkımız aynıymıs
bendede aynı seyler var slıkon kapaklardan tut cıcek hunıden tut camasır dantel sabahlıga kadar aynı

çok güzel gülerek kullan canım

Nilos ablammm ben de sizi cok ozledim. Alperenimiz cok mu yoruyo kiyamam :) iyi dileklerin icin sagol ablam. Bu yil kpss cok zor calismadim kolejdeyim. Ama gircem yine de sinava hayirlisi
hayırlı olsun
ılgınc olan cıcılerın benımkılerle yuzde doksan aynı ,zevkımız aynıymıs
bendede aynı seyler var slıkon kapaklardan tut cıcek hunıden tut camasır dantel sabahlıga kadar aynı
Bu yorumu biri daha soylemisti. Demek ki bi cok kisiyle zevklerimiz ayniymis :) sagol canim sen de guzel gunlerde kullan
çok güzel gülerek kullan canım
Sagol canimmm begenmene sevindim :)

mutfak eşylarına ve o sarıııı kahvaltı tabaklarınaa bayııllddıımmmm güle güle kullanın

2 kişilik kahvaltı takımına bittiiimmmmm keramikanın takımlarına benziyor ,nerden ?

Herşeyine bayıldımmmm
Seninle çok şey paylaştık böyle mutlu adımlar attığını görünce çok mutlu oluyorum =)
Bende böyle değişik , iç açıcı şekilde evimi döşemek istiyorum

Herşeyine bayıldımmmm
Seninle çok şey paylaştık böyle mutlu adımlar attığını görünce çok mutlu oluyorum =)
Bende böyle değişik , iç açıcı şekilde evimi döşemek istiyorum
Sagol canimm begenmene sevindim. Paylastigimiz o guzel hayallerden planlardan sonra bu zamanlara gelebilmek gercekten cok duygusal. Sen de ceyiz hazirligi yapiyo musun tatlim

Kuzum çok beğendim kaseleri nereden aldın
Kuzumm begenmene sevindim :) korkmazdan aldim canim. Ayni takimin bardaklari da var.

Maşallah tatlım. Çok zevklisin. Çok beğendim. Rabb im sana bunlarla hazırlayıp sunduğun keyifli yemekler, övgülere mazhar olan sofralar nasip etsin. bİrlikte musmutlu bir ömrün olur sevgidğinle inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…