sedef ile onur'un cicileri =)

Çok güzeller canım Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin. Düğün yaklaştı mi ne zaman ?:) tebrik ederim şimdiden

Yaa ne kadar zevklisiniz maşallah hepsi çok çok güzel allah ağız tadıyla kullanmanızı nasip etsin aldiklarıniz benim zevkime cok uyuyor
Özellikle nevresim takımlarınıza bayıldim nereden aldiniz acaba

Çok güzeller canım Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin. Düğün yaklaştı mi ne zaman ?:) tebrik ederim şimdiden
teşekkür ederim, beğenmene sevindim canım =) düğün önümüzdeki yaz olucak kısmetse
Hersey cok guzel hayirli mutlu gunlerde kullanin .
teşekkür ederim =)
Herşeyiniz tek kelimeyle harika.. Rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin cnm.
teşekkür ederim canımm
Yaa ne kadar zevklisiniz maşallah hepsi çok çok güzel allah ağız tadıyla kullanmanızı nasip etsin aldiklarıniz benim zevkime cok uyuyor
Özellikle nevresim takımlarınıza bayıldim nereden aldiniz acaba
teşekkür ederim canımm, zevklerimiz birmiş =) ben sana sırayla söyliyeyim nerden aldığımı
bu english homedan

bu özdilekten

bunlar markafoni veya trendyoldan

bunlar karaca homedan

bu pazardan =)

ben 3 boyutlulara doyamıyorum, 2 tane daha alıcam =)

cok zevklisin cnm.bu uc boyutlu resmde olan varya süper ya anneem.o kadr ceyzlk aldi bunlardn bana hic bylesine rastlamadm nerde bulunyor acaba ya gorsem.hemen alirdm vallaha bomba bseyms:)
canım şu mor alaçatı manzarası olanı diyosun dimi? ya ben onu tesadüfen pazarda görüp aldım ama aldığım adam internet sitelerinin olduğunu söyleyip ordan da beğendiğin modellere bakabilirsin demişti. sitenin adı ozincistore.com ama dediğim gibi ben pazardan aldım, siteden alışveriş yapmadım canım. bunun dışında bazen tozlu.comda colors of fashionın 3d nevresimleri var, ordan da alabilirsin

ayne canim o mor u dedm.cok sagol bakarm canim ne guzel pazar varms bizim burdaki pazarda bu kadr guzel seyler satmiyorlar malesef

ayne canim o mor u dedm.cok sagol bakarm canim ne guzel pazar varms bizim burdaki pazarda bu kadr guzel seyler satmiyorlar malesef
valla bizimkinde de yoktur normalde, görünce şaşırdım, yanına gittim ve direkt alıyorum dedim adam da işte o siteden getirdiğini, başka beğendiğin model varsa beğen, getiririm deyip o sitenin adını vermişti, umarım sana yardımcı olur tatlım

INSALLAH cnm ya cok sagol insallah bende alabilrm oyle bsey:)

Günlük çatal bıçak takımı haricinde hepsi güzel. Fazla pembe var, zamanla sizi ya da Onur beyi boğabilir .
Allah mutlu etsin.

Öncelikle tek tek belirttiğiniz için teşekkur ederim:)
Hepsi harika tek kelimeyle bayıldim guzel gunlerinizde kullanmayi nasip etsin allah mutlulugunuz daim olsun

Günlük çatal bıçak takımı haricinde hepsi güzel. Fazla pembe var, zamanla sizi ya da Onur beyi boğabilir .
Allah mutlu etsin.
dimi canım ben de sonradan farkedip sarılara, yeşillere falan yönelmeye başladım. açıkçası rengarenk eşyalar istiyoruz, bu yönde almaya çalışıyoruz. günlük çatal kaşık setini alırken çok kararsızdım. hep başka aradım ama günlük yemek takımına en uygun buydu. ondan bunu aldım güzel dileğin için teşekkür ederim
Öncelikle tek tek belirttiğiniz için teşekkur ederim:)
Hepsi harika tek kelimeyle bayıldim guzel gunlerinizde kullanmayi nasip etsin allah mutlulugunuz daim olsun
rica ederim burada fikir alışverişinde bulunmak için varız. teşekkür ederim güzel dualarınız için, hepimizin mutluluğu daim olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…