sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizi korkutmak istemem ama bence siz kapıyı zorluyor sandığınızda adam sizin evden çıkmış kapıyı kapatıyordu.

Hakkınızda bu kadar şey biliyorsa kamera yerleştirmiş olabilir. Evi iyice arayın, siz de bir kamera yerleştirin, ev sahibine haber verin yani başkalarının da haberi olsun.

Yoksa sonra kız bana aşık iftira atıyor gb saçma salak bir duruma düşmeyin malum erkekler pek temiz sıyrılıyor böyle durumlardan

Ayyy çok korktum yA adam nereden biliyor sizin evde plak olduğunu çünkü plak biraz özel birşey yA herkesin evinde olmaz sonuçta

gecen gun kanitta izledim boyle bisey adam eve giriyordu kadin yokken yatagina falan yatiyordu odasina kamera yerlestirmisti.
ya tasinin ya kilidi degistirin.

Haberlerde goruyoruz şizofren manyak birsuru insanla dolu ortalik.. Bir sure yaninizda kalabilecek birini ayarlayin akraba arkadas yada rahat ederseniz erkek arkadasiniz sizde kalsin. Yalniz olmadiginizi anlasin. Ayrica mesafe koyun araniza sohbet etmemeye calisin. Dikkat edin lutfen sizin adiniza ben tedirgin oldum

Merhaba

Yapabileceğiniz en iyi şey kiracı iseniz daire sahibine bilgilendirme yapıp herkesin önerdiği gibi kilit değişimi ve kamera yerleştirilmesidir. Çok uygun fiyatlarda artık her eve bu sistemler takılabiliniyor. Tek sizinde değil başkalarının başına gelen bir olay döngüsü ise kanıtlar elde edip polise şikayet etmeniz ya da apartman veyahut mahalle sakinlerince imza toplayıp taşınmasını sağlamaktır. Örnek verecek olursak imzalar ile apartmanımızdan böyle birini göndermişliğimiz bulunuyor.

Adamın psikolojik rahatsızlıklarından ötürü sizin evi terk etmenizi asla tavsiye etmeyeceğim. Başkalarının problemleri yüzünden biz neden konum değiştiririz onu hiç anlamam.

Normalde her haltı söylememe taraftarıyım ama bu durumda hem o sapık hem sen saf yerine koymuş oluyosunuz erkek arkadaşını bence. İçin rahat olsun demiş bi de. Belki sevgilin sana asılan kişiyle muhabbet bile ediyo olabilir. Gitsin agzını burnunu kırsın demiyorum ama devamı gelirse haberi de olsun. Kilidi de değiştirin hemen.

S sassyassyy sabah kalktiginda naptin bugun ? Tedbir almaya basladin mi ?

Sabah erkek arkadaşım vardı,balkonda oturduk o da balkona çıkıp durdu. Olayı anlattım plak durumunu vs. Erkek arkadaşım bir süre bende kalacak. Akşam durumu babamla paylaşıp ya ev değiştirmeyi ya da kilit değiştirme,kamera taktırma durumunu falan konuşacağım. Ev değiştirme biraz olmaz gibi duruyor çünkü ev bize ait. Başka ne yapabilirim şuan için bilemiyorum.

Evine senden once kamera koymamistir umarim. Uygunsuz goruntu falan yakalarsa daha cok ugrasirsin.

Sabah erkek arkadaşımla her yeri kontrol ettik. Kartonpiyer aralarına,dolap üstlerine,raflara,banyoya,yatak odasının her noktasına baktık ama öyle bir şey bulamadık. Gizli kamera nereye koyulur bilmediğimizden aklımıza gelen her yere baktık açıkçası ama yok. Gerçi bir yandan da düşünüyorum,eve her hafta temizliğe gelen bir abla var,ben görmesem bile belki o görürdü diyorum yani. Bilemiyorum yine de.

Bilemiyorum ama eve arabaya girmek uzmanlik isteyen seyler sen ben yapamayiz. Isin zor her sey beklenir boyle bir insandan.

Plak balkondan baktığında görünecek biyerde mi ? Perde falan açılınca görünür ya hani,öyle mi ? Eğer öyle değilse evine girdi demektir. Şuanda acilen kilit değiştirmen gerekiyor. Erkek arkadaşın olduğundada girip belki zarar verebilir. Evi tara didik didik kamera yerleştirmiş olabilir. Bidaha kapıda gördüğün an polis çağır durumu anlat. Parmak izi aldır kapıdan.

Evin her köşesini aradın mı bu salağın kamera koyma ihtimalini düşünerek? Ya da boşver her şeyi. Çağır babanı yanlışlıkla güzel bi dövsün. Sonra da kafam karışmış desin. Madem kafa karışıklığı her türlü pisliği kapatıyor dayağı da örter diye düşünüyorum.

Kimin ne olduğu belli değil. Sapık mı, katil mi, hasta mı... bence taşının o evden. Yarın öbür gün ne yapacağı belli olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…