sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sapik değilde hırsız olabilir . Evi değiştirin yada şikayet edin . Neler okuyoruz Allah korusun . Hiç selam bile vermeyin koyun tavrınızı .

Kalem kameralar falan da var ona da dikkat edin. Bir eşyanın içine yerleştirmiş olabilir mi acaba? Saatin içine? Ya da perdenin üst kısımlarına?

Benim aklıma hırsız mı acaba dedim ya da sapık gibi bir şey entresan ama

Bir soru sorabilir miyim herkese:

Neden taşınması gereken o bayan? Saygısızlığı yapan karşıdaki kişi ama ceremesini çeken neden o bayan? Taşınmak bu kadar kolay da ben mi bilmiyorum? Tamamen hayat düzenenini değiştirmek hele ki sapık-hırsız ya da her neyse şu an bahsi geçen düz bir adam için üstelik?

Valla cok dikkat edin.yalniz kalmamaya calisin dicem ama nereye kadar..evin kapisini da bilerek zorladigini dusunuyorum hirsizlik gibi bir amaci da olabilir.. birisinin konusmasi lazim aslinda hareketlerine dikkat etmesi konusunda

aklıma kiracı diye bir film vardı o geldi aynı senaryo aman aman çok korkunç dikkat edin canım eğer yer değiştirme durumunuz varsa değiştirin

Yok plak salonun ortasında sayılır görünme ihtimali yok yani. Aklıma bir de instagram storylerinden görmüş olma ihtimali geliyor,yine de bilmiyorum öyle olsaydı sohbet ederken söyledin demezdi yani. Kameraya baktım ama hiçbir şey bulamadım. Akşam babamla konuşup ev değiştirme ya da işte kilit,kamera durumlarını vs konuşacağım. Ben de aşırı tedirginim bilemiyorum ne yapacağımı.

Kimin ne olduğu belli değil. Sapık mı, katil mi, hasta mı... bence taşının o evden. Yarın öbür gün ne yapacağı belli olmaz

Evden taşınmak ne işe yarar bilmiyorum ki ayrıca kiracı da değilim ev sahibiyiz.

Kilit için babana gerek yok. Yapı marketlerden alabilirsin. Alt üst değiştir hepsini. Evini taşısanda değişen bişey olmayabilir,kafaya taktıysa bulması zor değil.

Valla cok dikkat edin.yalniz kalmamaya calisin dicem ama nereye kadar..evin kapisini da bilerek zorladigini dusunuyorum hirsizlik gibi bir amaci da olabilir.. birisinin konusmasi lazim aslinda hareketlerine dikkat etmesi konusunda

Erkek arkadaşımı çok karıştırmak istemiyorum okulda falan aynı bölümdeler,ortak arkadaşları var. Babamla konuşacağım belki o bir şekilde konuşur. Karşımdaki kişinin karakterini de bilmediğim için tehlike de almak istemiyorum bilemiyorum yani.

Erkek arkadaşımı çok karıştırmak istemiyorum okulda falan aynı bölümdeler,ortak arkadaşları var. Babamla konuşacağım belki o bir şekilde konuşur. Karşımdaki kişinin karakterini de bilmediğim için tehlike de almak istemiyorum bilemiyorum yani.

Ev sahibi iseniz komşunuz kiracı ise konuşun apartmandakilerle ev sahipleriyle çıkartın apartmandan sürekli tedirgin yaşanmaz. Hatta babanızı daha ciddiye alırlar. Anlatsın durumu herkesin çocuğu var sonuçta. Evden çıkarken filan işaretler bırak biri filan girmiş mi anla. Ailen yada arkadaşların kalsın bu bela geçene kadar. Kolaylıklar diliyorum sabır diliyorum.

Adam hırsız değil sana aşık bence saplantı derecesinde.
Sosyal medyada birbirinize ekliyseniz plak muhabbetini ordan görmüştür yalan söylemesinin sebebi de stalkladığı belli olmasın. Ekli değilse bile fake hesap açıp bakıyor olabilir. erkek arkadaşın sende kalsın bir süre gözlemleyin hareketlerini en sonunda baban konuşsun

adam evine daha once girmis hersey beklenir sapiklik hirsizlik evine kamera bile koymus olabilir.kamera dedigin sey ufacik oyle buyuk bisey bekleme. belli ki evini gozetliyor.
derhal baska bi yer bul tasin mumkunse uzak olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…