sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
abavv keşke okumasaydım annemgil tatilde,tek kalıyorum evde..eve girer girmez bütün evi arıyorum ben sonra dış kapıyı kilitliyorum.böyle bişeyle karşılaştıysanız daha ciddi önlem alın bence. adam sizin eve girmiş olabilir.içerde ne olduğunu biliyor adam.şizofren manyak falan olabilir sapığı bırak.apartman yöneticisi filan yokmu şikayet edin.ya da polis çağırın sizi rahatsız ettiğinde.illa ki somut bir olay olmasına gerek yok ,ve olmasını beklemeyin derim.

Evden her çıktığında kapının arasına küçük kağıt sikistir görülmeyecek şekilde.. Eve girerse belli olur... kilidini de değiştir... aksamlari evden çıkarken ışıklardan birini açık bırak hırsızlara karşı. .. adamı görürsen slm dahi verme.. Bundan bile o da gönüllü diyecek sapiklar var... Hiç muhatap olma... En ufak hareketin bile adama yeşil ışık gibi gelebilir

Bence bu adam siz yokken evinize giriyor bir şekilde.
Sizde plak olduğunu,tarzınızı vb siz bahsetmediğiniz halde nereden bilecek!!!
Tedbirinizi alın,en güzeli imkanınız varsa başka bir ev bulun.
Ortak arkadaşlardan bile öğrenebilir bu zor değil. .. En yakın arkadasına dahi herseyini anlatma konu sahibi adamın sana ulaşmasını sağlayacak herhangi birsey

Yazmışlar gerçi eve girip kamera yerleştirdiği olasılığı hayli yüksek. Evi ara hemen. Adam kafam karışık diye geçiştiriyor millet de tamam diyor. O kafanı var yaa.. ha bir de apartın sahibi falan yok mu? Nasıl huzurla uyuyor insanlar ?
Özellikle gizli kameralar arayıp da bulunacak kadar kolay bulunmuyor ne yazık ki...

Sabah erkek arkadaşım vardı,balkonda oturduk o da balkona çıkıp durdu. Olayı anlattım plak durumunu vs. Erkek arkadaşım bir süre bende kalacak. Akşam durumu babamla paylaşıp ya ev değiştirmeyi ya da kilit değiştirme,kamera taktırma durumunu falan konuşacağım. Ev değiştirme biraz olmaz gibi duruyor çünkü ev bize ait. Başka ne yapabilirim şuan için bilemiyorum.
Eger kamera durumundan şüphe ediyorsan evde dikkat et.. soyunuP giyinirken filan en azından bir süre aksamlari karanlıkta soyun dökün... yada evinin içindeki herhangi bir dolabin içinde... Banyo yaparkende tabiki

Evin kilidini değiştirdim,haftasonu da alarm ve kamera takılacak. Gördüğüm zaman normalde selam veriyordum artık vermiyorum o da bişey demiyor.

Geçen gün asansörde çocuğun birisi tuvaletini yapmış,rahatsız olduğu için yöneticiye şikayette bulunmak istiyormuş bizden de imza vs istedi ben de laf arasında "kameralara zaten bakılıyor,her şey kaydediliyor" gibi laflar söyledim biraz tedirgin olur mu diye ama hiçbir şey olmadı. Bilemiyorum artık.
Anahtarını kimseye verme sevgiliye bile yanlış anlama güvenlik amaçlı... ve anahtarını da iki dakikaliganada olsa hicbiryerde birakma

Korku filmi gibi.
Adam belki eve girip esyalarini karistiriyor ne nerde hepsini biliyor ve senin aklina oynuyor.
Enteresan ya.

Son durum nedir?

evi tekrar kontrol ettik her yerini,bir şey çıkmadı. kilitle kalmadım kapıyı değiştirdim komple 3 kilitli kapı yaptırdım. alarm kamera falan zaten kuracaktık onu da hallettik. gereken her önlemi almaya çalıştım kısacası.

kişi beni tüm sosyal medyasından engellemiş bu arada. ama bir kaç fake istek geldi o mudur bilemiyorum. eve girip çıkarken de görmüyorum. bu şekilde.

Aman canım dikkat et bence taşın ordan ilerde ne olup ne olmayacağı belli değil pişman olmazsın en azından

Üniversiteye giderken böyle bir manyak benim etrafında dolaşıyordu. Kabus gibiydi. Evimin etrafında Evimin kapisindaydi sürekli. Sürekli karşıma çıkıyordu çok korkunç günlerdi. En son bir arkadaşım bunu tersleyonce beni polise şikayet etmiş evime girdi tv yi çaldı hirsiz falan demiş. Günlerce kendime gelememistim. Bir de tüm mail internet msn hesaplarını ele geçirmişti. Tlf nomu herseyi değiştirmişti m hatta uzun süre kendime gelememistim. En son bana dava açmış benim yüzümden hasta olmuş babası benim yüzümden kanser olmuş tazminat davası ne salak herif ya. Aklıma geldikçe hala titriyorum aman dikkatli ol canım.

evi tekrar kontrol ettik her yerini,bir şey çıkmadı. kilitle kalmadım kapıyı değiştirdim komple 3 kilitli kapı yaptırdım. alarm kamera falan zaten kuracaktık onu da hallettik. gereken her önlemi almaya çalıştım kısacası.

kişi beni tüm sosyal medyasından engellemiş bu arada. ama bir kaç fake istek geldi o mudur bilemiyorum. eve girip çıkarken de görmüyorum. bu şekilde.

Konu sahibi nedir son durum ?
Meraktayız

bu şekilde son durum

Aman allahım evlerden Irak korku filminin fragmanı gibi ya allah korusun canım sen kendince önlem almışsin okuduğum kadariyla yatmadan eve girmeden çıkarken herzaman ayatel kürsü oku 3 defa canım allah yardımcınız olsun

Sizden uzak olsun da. Bir sorun çıkmadan konu kapanır unutulur gider inşallah. Daha önce aynısı Benimde başıma gelmişti ben en alt katta oturuyorum odam ve mutfağım arka bahçeye bakıyor arka bahçemizde karanlık tenha bir yerdir neyse üst komşumuz bahçeye inip önce yan komşumu o da ev yalnız yaşayan bir bayan onu izliyor camdan içeri bakarak bende çoğunlukla evde olmadığım için üstelemedim
Daha sonra gece yarısı bir gün eve gelirken apartmanın köşesinde görüyoruz babam ve dayım onu kovalıyorlar ama sapık taksiye binip kaçıyor aradan 1 hafta geçmeden yine gece yarısı bizim evi dikizliyor yukardan komşular görüp üstüne su atmışlar bizde polis çağırdık kamera filan bulundu allahtan :/ çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X