sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne ya korku filmi gibi. Ne kadar korkunç! :KK17:

Hatunlar zaten yazmış ama evi iyice aramanda fayda var. Sen onu yakaladıktan sonra yine girmiş olabilir. Kamera falan yerleştirmiş de olabilir. Taşınma ihtimalin varsa mutlaka taşın.

Çok ürkütücü
Erkek arkadaş sormamış mı hiç derdin ne senin diye plak getirmesi falan flört ediyor seninle

Erkek arkadaşım plak mevzusunu bilmiyor bilse çocuğu çok kötü döver o yüzden hic söylemedim. Kapıyı zorladığını biliyor. O konuda da okulda görünce "geçen gün x'in kapısını zorluyormuşsun bir sıkıntı mı var?" diye sormuş. İkisi aynı bölümde olduğu için muhabbetleri yok denilemez. Ona da aynı şekilde kafam karışık falan diyerek geçiştirmiş. Hatta için rahat olsun x'i rahatsız edecek bir durum olursa ben hep yanındayım falan diye abilik bile taslamış.

Adama bak göz göre göre yalan konuşuyor birde ,karşı dairenin kapısı yanlışlıkla karıştırılmaz,altlı üstlü otursanız olabilirdi.eve girmek için zorlamış.bu adam çok tehlikeli biri gibi.taşınma imkanınız varsa taşının.bu tedirginlikle yaşanmaz,korkutmuş olucam ama her ihtimali düşünmek lazım ,eve girerken arkandan gizlice gelip içeri zorlada girer.adamın niyeti belli değil çünkü sapıkmı piskopatmı hırsızmı .erkek arkadaşınızın imkanı varsa Eve getirip götürsün sizi ya da bir süre birlikte kalın .ama oradan taşınmalısınız.ama gerçekten tehlikeli biriyse siz taşınıp kurtulsanız bir başkasına bela olur nasıl anlaşılır ki adamın ne olduğu.

Plak sesi rahat anlaşılıyor bende alt komşumun evinde olduğunu biliyorum mesela, ya da camdan da görmüş olabilir, bence o plak mevzusunda evde kızların olduğunu gördü, belki onu da davet edersin diye öyle muhabbet açmaya çalıştı kapıya gelip. Diğer kapı zorlama meselesini bilmiyorum ya cidden kafası çok karışık ya karşılaşmak için bahane uyduruyor, kendi anahtarıyla kapıyı zorlasa ne olacak ki açamaz zaten denesede.

herkese merhaba,
tek başıma yaşıyorum yaklaşık 3 yıldır aynı evdeyim. yaklaşık 6 ay önce benim balkonuma paralel balkonu olan karşı daireye birisi taşındı. bizim okulda farklı bölümde. zaten site okulun etrafında genelde öğrencilerin yaşadığı sitelerden birisi. yani binada farklı öğrenciler de var tek değilim. ben ne zaman balkona çıksam bu arkadaşın da balkona çıktığını fark ediyorum. ama dikkatimi çekiyor,ben balkona çıkıyorum kendisi perdenin arkasından biraz durup sonra çıkıyor. buraya kadar bir şey yok tesadüf diyebiliriz.

geçtiğimiz hafta ben eve geldiğimde kendisini kapımı zorlarken buldum. ben asansörden indiğimde geri çekildi,yaz okulunun final dönemiydi falan saçmalayarak "yaa okulda sabahladım 2 gündür sizin evi mi zorluyormuşum kafam çok karışık" gibi cümleler söyleyip,benim sınavımı da sorup öylece evine girdi ama aşırı derecede rahatsız oldum. o gece erkek arkadaşımı çağırdım.

2 gün önce kız arkadaşlarım bana kalmaya geldiler. kendisi önce kapıyı çalıp hal hatır sordu,daha sonra benim evimde plak var onun temizleme sıvısını istedi,kendi evinde de plak olduğunu iddia ederek. ben bu kişi ile hiç sohbet etmedim,evimin kapısını 3 kez anca çalmıştır,içeri dahi almadım. plak olduğunu nereden biliyor diye aklıma takıldı. aldığını geri getirince elinde bir plak getirmiş,sizin tarzınıza yakın diyerek. işte o zaman kafama dank etti,"X ben sana evde plak olduğunu ne zaman söyledim ya tarzımı falan nerden biliyosun?" dedim. Sohbet ederken söylemişim öyle söylüyor ama asla söylemediğime adım gibi eminim. o gece yine çok korktum yine erkek arkadaşımı çağırdım. Bu arada ne zaman erkek arkadaşım bana gelse,onun dairesinden ya böyle çok gürültülü rock müzik ya da Hans Zimmer falan çalıyor manyak gibi. Hatta bir kez şikayet bile etmiştik.

En son binadaki diğer kızlardan birisiyle konuşurken garip davranışlarından bahsettim. Geçenlerde onun da arabasının kapısını zorlarken bulmuş. Yine aynı bahaneler. Kafam karışmış vs diyerek kızı da geçiştirmiş.

Okulda falan görünce selam verdiğim bir insan kendisi. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama bu kisinin amacı nedir,ben ortaya çıkıp adamı sapıklıkla suçlasam büyük ihtimalle haksız çıkarım. Bunun dışında ne yapabilirim? Babama falan söylesem olayı çok büyütmüş olurum ama evde yalnız kaldığımda hep bir tedirginlik oluyor. Lütfen bir akıl verin ben bu adamı ne yapayım?

evini değiştir, kesinlikle tek başına kalma ve bence anahtarını da değiştir.

herkese merhaba,
tek başıma yaşıyorum yaklaşık 3 yıldır aynı evdeyim. yaklaşık 6 ay önce benim balkonuma paralel balkonu olan karşı daireye birisi taşındı. bizim okulda farklı bölümde. zaten site okulun etrafında genelde öğrencilerin yaşadığı sitelerden birisi. yani binada farklı öğrenciler de var tek değilim. ben ne zaman balkona çıksam bu arkadaşın da balkona çıktığını fark ediyorum. ama dikkatimi çekiyor,ben balkona çıkıyorum kendisi perdenin arkasından biraz durup sonra çıkıyor. buraya kadar bir şey yok tesadüf diyebiliriz.

geçtiğimiz hafta ben eve geldiğimde kendisini kapımı zorlarken buldum. ben asansörden indiğimde geri çekildi,yaz okulunun final dönemiydi falan saçmalayarak "yaa okulda sabahladım 2 gündür sizin evi mi zorluyormuşum kafam çok karışık" gibi cümleler söyleyip,benim sınavımı da sorup öylece evine girdi ama aşırı derecede rahatsız oldum. o gece erkek arkadaşımı çağırdım.

2 gün önce kız arkadaşlarım bana kalmaya geldiler. kendisi önce kapıyı çalıp hal hatır sordu,daha sonra benim evimde plak var onun temizleme sıvısını istedi,kendi evinde de plak olduğunu iddia ederek. ben bu kişi ile hiç sohbet etmedim,evimin kapısını 3 kez anca çalmıştır,içeri dahi almadım. plak olduğunu nereden biliyor diye aklıma takıldı. aldığını geri getirince elinde bir plak getirmiş,sizin tarzınıza yakın diyerek. işte o zaman kafama dank etti,"X ben sana evde plak olduğunu ne zaman söyledim ya tarzımı falan nerden biliyosun?" dedim. Sohbet ederken söylemişim öyle söylüyor ama asla söylemediğime adım gibi eminim. o gece yine çok korktum yine erkek arkadaşımı çağırdım. Bu arada ne zaman erkek arkadaşım bana gelse,onun dairesinden ya böyle çok gürültülü rock müzik ya da Hans Zimmer falan çalıyor manyak gibi. Hatta bir kez şikayet bile etmiştik.

En son binadaki diğer kızlardan birisiyle konuşurken garip davranışlarından bahsettim. Geçenlerde onun da arabasının kapısını zorlarken bulmuş. Yine aynı bahaneler. Kafam karışmış vs diyerek kızı da geçiştirmiş.

Okulda falan görünce selam verdiğim bir insan kendisi. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama bu kisinin amacı nedir,ben ortaya çıkıp adamı sapıklıkla suçlasam büyük ihtimalle haksız çıkarım. Bunun dışında ne yapabilirim? Babama falan söylesem olayı çok büyütmüş olurum ama evde yalnız kaldığımda hep bir tedirginlik oluyor. Lütfen bir akıl verin ben bu adamı ne yapayım?
hırsız olabilir mi acaba?

Kapı kilidini bir şekilde değiştirin. Üst kilit taktirabiliyorsaniz taktırın. Evi didik didik Edin arayın, ben anlamam öyle kafa karışıklığı falan. Kafası karışık olan ya haplanıyordur ya otlanıyordur ya da icklidir. Bizim de kafamız karışık ama yan komşunun kapısını zorlamadık o işi geçsin.! Yalnız kalmayn evde ya da taşının.

Yazmışlar gerçi eve girip kamera yerleştirdiği olasılığı hayli yüksek. Evi ara hemen. Adam kafam karışık diye geçiştiriyor millet de tamam diyor. O kafanı var yaa.. ha bir de apartın sahibi falan yok mu? Nasıl huzurla uyuyor insanlar ?

Resmen eve girmiş. Psikopatmıdır nedir.
Eve kamera falan da koymuştur bu manyak. Didik ara bence.
Ve o da hazır tatildeyken taşın oradan. Apartmanda kimseye de söyleme adresini. Ögrenir düşer yine peşine.

Hirsiz oldugunu zannetmiyorum ama sapik oldugu kesin.
Bence sevgiliniz bu adamla anlayacagi dilden konusmali.

Cok tehlikeli bi durum.
Kizlar yazmasa benim aklima bi hirsizlik vakasi gelir ancak. Plak mevzusunu felanda " gonlu bana kaymis bilgi toplamis benim hakkimda' diye adlandririm. Su an yazinca " evde kamera" felan diye ben birden uyandim. Ve aynen dedikleri gibi iceri girmis olabilir.
Elindeki anahtarin acmadigini nerden biliyosun? Belkide gizlice senin apartman anahtarinin yedegini yaptirdi?
Ben olsam imkanim varsa yeni kilit yaptirirdim, eger pahaliya patlarsa hic olmzsa evdeyken guvenlik acisindan surgulu kilit alir taktirirdim ve zincirini cekerdim.

kapınızı kitlemeden çıkmayın kilitsiz kapılar çok kolay açılıyor kart fln sokuyorlar kapıyı açmak için ama siz yinede kilidi degiştirin bence evinize girmiş sizin evide iyice karıştırın kamera fln koymuş olmasn

Adam hirsiz degil bence
Ama cok agir sapik ...Bu kadar rahat olmayin evi degistirin derhal.Okuldan gidip gelirken de dikkatli davranin yeni evin adresini ogrenmesin.Bunlar cok zeki olur,ayakta uyuturlar sizi..Takinti yapmis belli,ay daglara taslara ya :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X