Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

inş hamilesindir cnm bu güne kadar dayanmışsın kanda hemen belli oluyor güzel haberlerini okuruz inş allah isteyen herkeze ikiz ikiz versin yıllarca ugraşıyoruz
doğum gününde şimdiden kutlu olsun

reglimee 6 ğün kaldı kızlarr benimdee bakalım çok mreaklardayımmm :18: rabim isteyen elerimizi göbüşlerimizii boş çevirme aminnnn:KK49:

cnm aynı duyguları yaşamısız seninle bende tüp bebek için dosya hazırlıyordum benımde ılk tahlilimde ögrendim sabah çok umutsuz gitmiştim hastaneye yine başlıyoruz gelip gitmelere dedim eşime hamile oldugumu duydugum an şok oldum herkez aynı duyguları en kısa sürede yaşatsın allahım.doktor sana tam olarak ne kadarlık hamile oldugunu söyledimi

canım benim demin okuduğum bi yazıda adetin 10 gün geciktiğinde esas kesin sonucu veriyor diyo ama bazı arkadaşlarımızda adet gecikmesini takip eden üç dört yada beş gün içinde öğrenenler var tatlım ama kan testi yaptırırsan bence adet gecikmesinden itibaren çıkar tatlım hatta adet gecikmesini beklemeden kan testinde çıkanlar var :KK66: benim adete 19u ama bende sabırsız idrar testinde çıkmıyacağını bile bile yapıyorummmm :)inşallahh hamişsin dir canım benimmmm[/QUOTins. allah hamile kaliriz bu ay canim insallahhamile kalitiz yarin test yapiyim dayanamam.negativ ciksada haftaya doktorumma gitcem. Allahim bu ay doldursun gobeklerimizi. :-)

cnm çok iyiyim bugün yıne doktora gittim 5 haftalık oldugunu ögrendim.valla benim hiç belirtim yoktu ben mayısın 2 beklıyordum bat olucam dıye hıc gecmezdı cunku cok komik olucak ama ben hala inanamıyorum hamile olduguma

SELAM KIZLAR
benimde sat 5 nisandı batda 3-5 mayıs gibiydi ama hala gelen giden yok..
5 mayısta idrar testi yaptım ama bişi yoktu..
preseed aldıysanız bilirsiniz onun yanında gelen testler varya şu kağıt gibi olanlardan.. pek güvenmedim ona da nedense..
hala bekliyorum..

SELAM KIZLAR
benimde sat 5 nisandı batda 3-5 mayıs gibiydi ama hala gelen giden yok..
5 mayısta idrar testi yaptım ama bişi yoktu..
preseed aldıysanız bilirsiniz onun yanında gelen testler varya şu kağıt gibi olanlardan.. pek güvenmedim ona da nedense..
hala bekliyorum..

benim de gunum bugun nova marka testten yaptim cikmadi halbuki 3 gun once silik cizgiydi
bende guvenmiyorum

ya kızllar bnm bat ıma 8 gn var ağzımda acyp kuruluk var gıcık etti bni . böyle bir hmlelk belirtisi var mı :)

X