Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

jadee nagihan nurr dr gitinmiiiiiii dolyy arkdaşlıgını kabuletim cnmm kenidnden bahsetssneee biraz dolyyyyyyyyy

kızlar bu arada sizlerle bişe paylaşıcam bilmiyorum belki hamile değilimdir ama iki gündür göğülerimm pompa basılmış silikon var gibi buda beni hamileyim sanırım dedirtiyo eşimde farketti bunu inşallahhh bende ben gibi bekleyen herkesin güzel haberlerini alırız

kızlar bu arada sizlerle bişe paylaşıcam bilmiyorum belki hamile değilimdir ama iki gündür göğülerimm pompa basılmış silikon var gibi buda beni hamileyim sanırım dedirtiyo eşimde farketti bunu inşallahhh bende ben gibi bekleyen herkesin güzel haberlerini alırız

Kızlarrrr karnımdaa seyirmler başladı sabahtan berii hayırdırrr dedimm ya böle damar atar ya hani onun gibi gözde olur ya tık tık atar aynısı karnımdaa psikolojik olamaz herhalde resmen hissediyorum yaa bu ne şimdi bölee

arkadaşlar ben bu ay korunmadım yumurtlama günlerimide takip ettim ilişki sonrası yattım ve regl olmama bi kaç gün var ama göğüslerim şiş kasıklarım ağrıyor. regl belirtileri vaar kasık agrısıda göğüs ucumdada beyaz kabarcıklar oluştu sizce hamile olabilirmiyim ne ooluurrr yazın cvp sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…