Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

bu ay bıraktım ilacı,yasmin kullanıyordum bakalım artık merakla bekliyorum bi o kadar da korkuyorum

evet ben de araştırdım,kişiden kişiye değişiyomuş neyle ilgili bilmiyorum dr a sordum ilk 3 ay olmazsa gel dedi bakalım,hayırlısı olsun:)

niye korkuyosun tatlımm herşeyin hayırlısı iyi düşün güzel bak herşeye

inşallah öyle olur,bilmiyorum ya cevremde hep olumsuz örnekler gördüm ondan olabilir,bide bişey sorucam herkes kendini hazır hissediyomusun diye soruyoda sziler tam olarak hissediyomusunuz???

evet ben de araştırdım,kişiden kişiye değişiyomuş neyle ilgili bilmiyorum dr a sordum ilk 3 ay olmazsa gel dedi bakalım,hayırlısı olsun:)

aynen tatlımm hep böle gülsün yüzün işte moral herşeyin başı umutu kaybetmemek lazım her daim yeni gün yeni bi umut demektir

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım,yani üyeliğim yeni.

hoşgeldin tatlım bende yeni üyeyimm ama tabi önceden üyeliğim vardı sonra unuttum şifreyi sonra eşimin msn si ile aldım tekrar :) şükür kavuştum kk ya :)

Hoşgeldiniz bonbon şekerleri inşallah bu topic size de uğurlu gelir bu ay çok bereketliyiz bir sürü bir sürü hamişimiz var, çok umutluyum bir bu kadar daha çıkaracağız bu ay
Şimdiden hayırlı olsun inşşallah tez zamanda sizden de müjdeli haberler alırız. Öpücükler

Hiç ona inanma güvenme, Dr.u eltime aynısını söyledi, ilk 3 ay hamile kalamazsın dedi, oysa eltim istemiyodu bebek ve 15 gün sonra hamile kaldı, Yani hapı bırakalı 1 ay olmuştu ki hamileydi.Onun için şok oldu ama şimdi 3 yaşında minnoş bir oğluşu var
O yüzden hiç alakası yok, Doğum kontrol hapları günlük koruma sağlar. Bir gün unutup içmediğinizde bilr 1 hafta farklı korunma yöntemi uyguluyoruz da 3 ay içmediğinde nasıl hamile kalmayacaksın? İnanma ona her an hamile kalma riskin var yani merak etme

inşallahhhh canımmmm benimmmm :) bende de kocaman öpücükler :)

inşallah öyle olur,bilmiyorum ya cevremde hep olumsuz örnekler gördüm ondan olabilir,bide bişey sorucam herkes kendini hazır hissediyomusun diye soruyoda sziler tam olarak hissediyomusunuz???

evet ben kendimi hazır hissediyorummmm :)

aynı şey bende de var bence ilaç içme bat 19 mayıs demişsin hamilelik belirtilerinde yaşanıyomuş buda diye biliyorum

şimdide kasıklarımda ağrı başladı sızlama şeklinde sadece sağ tarafta ve bacağım çekilmeye başladı romatizma varmış gibi bugünde hava kapalı acabamı diyorum havalardandır diyorum ama bacağım baya zorladı ne oluyor yaaa dedim kendi kendime peki hamilelik belirtisi olarak kim yaşadı böyle kızlar dünde sağ leğen kemiğim ağrı ne alakaysa havalardan diyip duruyorum biliyorsunuzki bu ay takmamaya başka şeylere yormaya çalışıyorum :) napalımmmmm

evet ben kendimi hazır hissediyorummmm :)

bende gayet hazır hissediyorum benim sadece doğum süreci ile sıkıntılarım var yani ondan biraz korkuyorum bide sezeyan olmaktan korkuyorum istemiyorum yani.. yoksa çocuk bakmak yada onu iyi yetiştirmek konusunda kendime güveniyorum iyi bi baba adayı seçtiğimede.. :)) Tabiki annelik kolay değil ama bunu canı gönülden isteyen annelik içgüdüsünü taşıyan bi kadın için bu asla sorun olmaz ve bu konuda zorlanmaz diye düşünüyorum.

bende normal doğumdan yanayım inaşallahhh normal doğum nasip olur hepimize

bende 19 mayısı bekliyorum daha hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum ama sağ leğen kemiğim 3 yada dört gün önce ağrıdı şimdide bileğim bilek ne alaka ise inşallahhh hamileliktir hepimizinki

benim olmadı kızlar hatta adetim 1 gün önce geldi ama hamiş olan arkadaşları kutluyorum sağlıkla kucaklarına almayı diliyorum.adetin başladı hatta bitmek üzere

slm kızlar bende çok heycanlıyım.en son 2 nisanda adet oldum 4 mayısta hafif kanama geldi adet oluyorum sandım ama bidaha kanamam olmadı.bu gün gittim kan verdim sonucu yarın alcam ama baya heycanlıyım.işin ilginç olan kısmı 2 yıldır bebeğim olmuyo diye dr gittim kontrolde 3 tane miyom çıktı simirde enfeksiyonda çıkmıştı.onun için dr gittim dr adet 2.ve 5.günü arası gel kan alıp hormonlarına bakalım dedi yani tedavi olcucaktım.Allahım nolur bu sefer olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

ben doğum kontrol hapını bırakmamın 2.ayında hamile kaldım 3 ay koruması var diye biliyordum o zaman ama korumadı hamileliği planlamıyorduk hamile kaldım ama dış gebelikti.doğum kontrol hapı sonrası dikkatli olun kızlar geneli ya düşük,ya kimyasal gebelik yada dış gebelik ama normal olması da büyük ihtimal kendinizi ve metabolizmanızı sürekli kontrol edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…