Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs-------:KK49::KK49: Nazar Nazar Nazar
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs-------:KK49::KK49: Nazar Nazar Nazar
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------49::KK49::KK49: Nazar Nazar Nazar
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok------------------------- :KK49::KK49: Nazar Nazar Nazar
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

Son düzenleme:
doktorada onaylattım geldim... tabi ben yine rahatlamadım dedim ya görene kadar bana rahat yok. hamilelik var görünüyor diyor.. desene hamilesin beni de rahatlat o ne demek var görünüyor ama olmayadabilir gibi bişey mi.. Tabi kadın benim nasıl paronayaklaştığımı bilmiyor yazık. o öyle deyince bende ne kadarlık olabilir diye sordum artık 1 aylık dedi.. çok aydınlatıcı değilmi.... yinede yollarda güle güle geldim inşallah herşey yolunda gider...

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- Nazar Nazar Nazar
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs------- Nazar Nazar Nazar
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------49: Nazar Nazar Nazar
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok------------------------- Nazar Nazar Nazar
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok
ipek41.....................................bat-10 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

doktorada onaylattım geldim... tabi ben yine rahatlamadım dedim ya görene kadar bana rahat yok. hamilelik var görünüyor diyor.. desene hamilesin beni de rahatlat o ne demek var görünüyor ama olmayadabilir gibi bişey mi.. Tabi kadın benim nasıl paronayaklaştığımı bilmiyor yazık. o öyle deyince bende ne kadarlık olabilir diye sordum artık 1 aylık dedi.. çok aydınlatıcı değilmi.... yinede yollarda güle güle geldim inşallah herşey yolunda gider...

hadi bakalımmm hayırlı uğurlu bebeğini büyüt bence hamilesin doktora bakma sen :) biz o değeri görmek için neler yapıyoruz nurcummmmmmm :) :KK49: :KK49: teyteyteyyyyy

benim de bat 10 mayıs.....beni de eklermisiniz listeye:)
Ay cok heyecanlı ins sende hamişsindir de topicler kraliçeleri seçiliriz millet sıraya girer topicimiz icin bizde vize koyarız :KK9:
Ins hamişsindir belirtilerin var mı ne hissediyosun?

Ay bu kız beni öldürecek yemin ediyorum,çocugu doguracak kucagına verecekler "e ben emin olamıyorum bu gerçekten benim mi DNA istiyorum" falan diyecek diye korkuyorum gerçekten, bekliyorum bundan öyle bir bomba :KK9: :KK9:

slm arkadaşlar
ben de mayıs bat 23 ü bekleyenlerdenim döngü 35 gün.. pco da var ama son 5 aydır düzenli çok şükür... bu 6. ayda inşallah olur.. nolur dualarınız eksik etmeyin... lütfennnn

yani yarın :)
varmı belirti?

burdaki bilgilerii okudukça belirti arar oldum. ama adet sancısı gibi bir ağrım ve bel ağrım var sadece. göğüslerim adet dönemlerimde de çok ağrımazdı, şimdi de beni rahatsız eden bir ağrı yok. yorgunluk, uykusuzluk derseniz eğer her zaman vardı, öğretmen olduğum ve evime uzakta görev yaptığım için erken kalkmak zorundayım. doğla olarak yoruluyorum. zaten ilk denememiz, tutar mı bilmiyorum:))) hayırlısı artık. 2-3 gün sonra kısmetse test yapıcam

bende normal doğumdan yanayım inaşallahhh normal doğum nasip olur hepimize

Ben de normal doğumdan korkuyorum... Allahıımmmmm cok canım kıymetli beni direk uyutup kessinler benceee :KK9: Böyle diyorum ama kayınvalideme göre: O içine düşünce sadece onu düşünürsün sırf ona zarar gelmesin diye 10 saat bağırırsın emin ol diyoo :KK1:

Ay cok heyecanlı ins sende hamişsindir de topicler kraliçeleri seçiliriz millet sıraya girer topicimiz icin bizde vize koyarız :KK9:

ay çok teşekkür ederim güzel dileklerin için:))) inşalllah hepimiz mutlu oluruz. kasık ağrısı, bel ağrısı var, başka da bişey yok. çok dinlememeye çalışıyom kendimi. biz 5 kız kardeşiz, ablamlar da sürekli konuşuyorum. adet belirtilerinden başka belirti bekleme şimdilik diyolar. onlar daha tecrübeli...bilmemki herkeste aynı mı? bekleyip görücez işte:))

slm arkadaşlar
ben de mayıs bat 23 ü bekleyenlerdenim döngü 35 gün.. pco da var ama son 5 aydır düzenli çok şükür... bu 6. ayda inşallah olur.. nolur dualarınız eksik etmeyin... lütfennnn

hoşgeldin canım inşallah sende hamişler kervanına katılırsın :)

Ben de normal doğumdan korkuyorum... Allahıımmmmm cok canım kıymetli beni direk uyutup kessinler benceee :KK9: Böyle diyorum ama kayınvalideme göre: O içine düşünce sadece onu düşünürsün sırf ona zarar gelmesin diye 10 saat bağırırsın emin ol diyoo :KK1:

doğru söylemiş gelmesi için bu kadar zahmette katlanıyorsak ama iyi doğsun diye neler yaparız acabaaaa bilemiyorum artık

ay çok teşekkür ederim güzel dileklerin için:))) inşalllah hepimiz mutlu oluruz. kasık ağrısı, bel ağrısı var, başka da bişey yok. çok dinlememeye çalışıyom kendimi. biz 5 kız kardeşiz, ablamlar da sürekli konuşuyorum. adet belirtilerinden başka belirti bekleme şimdilik diyolar. onlar daha tecrübeli...bilmemki herkeste aynı mı? bekleyip görücez işte:))

Aynen kendini dinleme, cunku adet belirtileriyle gebeliğin ilk belirtileri cok benziyor ayırt edemiyosun sonrada benim gibi duvara tosluyosun :KK9:
Geçen ay o kadar emindimki hamile olduguma resmen koşmuş koşmuş duvara toslamıs gibi oldum.
Kendini rahat bırak biliyorum cok zor ama dene en azından.Adet olacakmışsın gibi düşün.Bu süreci hızlandırıyo.Çünkü kendini hamile gibi hissettikçe adetin gecikiyo bu da daha cok umutlanmana neden oluyo.İnşallah boşa konusuyoruzdr sen hamilesindir bunlarda anı olarak kalır bakar bakar gülersin :KK9:

benim de bat 10 mayıs.....beni de eklermisiniz listeye:)

henüz yapmadım. 3 ay önce ayın 11inde oldum. 2 aydır da ayın 10unda adet oluyorum. biraz bekliyeyim diyorum düzensizlikten dolayı, sonunda üzülmeyeyim diye:KK43:

yaa senin adet düzensizliğin yok ki...wallakan versen hemen çıkar sonuç ben idrar tahlilinide mutlaka yapardımmm senin yerinde olsam:KK54:

Bence yapmasın test, yapsa cıkar ama yapmasın, daha 1 günü var adet için beklesin, belki bu gece hastalanacak yada yarın sabah. Cıkmazsa üzülmesin. Bence bekle 1-2 gün.
Seliiiiinnn sen kendi heyecanına kapıldın şimdiden hee ben sana diyim kuşuummm :KK9:

Aynen kendini dinleme, cunku adet belirtileriyle gebeliğin ilk belirtileri cok benziyor ayırt edemiyosun sonrada benim gibi duvara tosluyosun :KK9:
Geçen ay o kadar emindimki hamile olduguma resmen koşmuş koşmuş duvara toslamıs gibi oldum.
Kendini rahat bırak biliyorum cok zor ama dene en azından.Adet olacakmışsın gibi düşün.Bu süreci hızlandırıyo.Çünkü kendini hamile gibi hissettikçe adetin gecikiyo bu da daha cok umutlanmana neden oluyo.İnşallah boşa konusuyoruzdr sen hamilesindir bunlarda anı olarak kalır bakar bakar gülersin :KK9:

kısmetse bağırırızzz hepimiz burdan hamileyiz diye:))) ogünleri görelim inş!!!

X