Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Bence yapmasın test, yapsa cıkar ama yapmasın, daha 1 günü var adet için beklesin, belki bu gece hastalanacak yada yarın sabah. Cıkmazsa üzülmesin. Bence bekle 1-2 gün.
Seliiiiinnn sen kendi heyecanına kapıldın şimdiden hee ben sana diyim kuşuummm :KK9:

yahu ben cıkmayacağını bile bile test bile yaptım kaççç gün önce walla bu sabırlı kızların sabrından istiorummm yaaaa..sen yapmazmıydın Allah aşkına :KK54:

Bence yapmasın test, yapsa cıkar ama yapmasın, daha 1 günü var adet için beklesin, belki bu gece hastalanacak yada yarın sabah. Cıkmazsa üzülmesin. Bence bekle 1-2 gün.
Seliiiiinnn sen kendi heyecanına kapıldın şimdiden hee ben sana diyim kuşuummm :KK9:

bekleyim ben ya, neolur olmaz:))) çok ruhsuz olduğumu da zannetmeyin. olmazsa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum sadece. güzel haberi öğrendiğimde görün siz sevincimi, tabi yaşarsam:)

yahu ben cıkmayacağını bile bile test bile yaptım kaççç gün önce walla bu sabırlı kızların sabrından istiorummm yaaaa..sen yapmazmıydın Allah aşkına :KK54:

Bebeğiiiimmm sabrın sonu selamet bak yıllardır bekliyoruz da 2 gün mü bekleyemicez :KK9:

bekleyim ben ya, neolur olmaz:))) çok ruhsuz olduğumu da zannetmeyin. olmazsa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum sadece. güzel haberi öğrendiğimde görün siz sevincimi, tabi yaşarsam:)

Ne ruhsuzu yaaa ben bu ay 4 gün bekledim tamm :KK1: Bunların hepsi üstüme çullandı hele şu Selin olacak beni tefe koydu nasıl dayanıyosun git kan ver kesin hamileisn diyeee :KK9: 4.günün sonunda bende arzular şelalee yıkkıllddıımmmm... O yüzdden bekle diyorum :KK34:

.

Ay cok heyecanlı ins sende hamişsindir de topicler kraliçeleri seçiliriz millet sıraya girer topicimiz icin bizde vize koyarız :KK9:
Ins hamişsindir belirtilerin var mı ne hissediyosun?

Ay bu kız beni öldürecek yemin ediyorum,çocugu doguracak kucagına verecekler "e ben emin olamıyorum bu gerçekten benim mi DNA istiyorum" falan diyecek diye korkuyorum gerçekten, bekliyorum bundan öyle bir bomba :KK9: :KK9:

Vallahi derim... inşallah bana benzer yoksa şüphelenirim yani... karıştımı felan diye bu sefer.. artık ciddi paronayak oldum kimse inanmıyor..

doktorada onaylattım geldim... tabi ben yine rahatlamadım dedim ya görene kadar bana rahat yok. hamilelik var görünüyor diyor.. desene hamilesin beni de rahatlat o ne demek var görünüyor ama olmayadabilir gibi bişey mi.. Tabi kadın benim nasıl paronayaklaştığımı bilmiyor yazık. o öyle deyince bende ne kadarlık olabilir diye sordum artık 1 aylık dedi.. çok aydınlatıcı değilmi.... yinede yollarda güle güle geldim inşallah herşey yolunda gider...

inşallah hayırlsıyla kucagına almayı nip etsin Allah:)

benide listeye eklermısınız 2 mayısta bat olucaktım ama şu hamileyimm

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş------------49::KK49::KK49: N:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs-------:KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------:KK49:49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud...................................bat yok------------:KK49:49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok--------------:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: Nazar Nazar Nazar
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok

kızlar ozice hamileydi dime forumun başındaaa bulamadım buraya hamiş olarak ekledimm

Süpeeerrrrrrr.... Allah saglıkla sıhhatle kucagına versin insallah sekerpareni :KK9:

çookkk sevndimmm :KK36::KK52::KK52:gözün aydın canımmm.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK54:
Bebekim Selüşüüm darısı başına kuşumm haftaya da sana kutlama yapalım inşşallaaaahhhhh :KK76: :21: :KK24:

Süpeeerrrrrrr.... Allah saglıkla sıhhatle kucagına versin insallah sekerpareni :KK9:

çookkk sevndimmm :KK36::KK52::KK52:gözün aydın canımmm.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK54:

Bebekim Selüşüüm darısı başına kuşumm haftaya da sana kutlama yapalım inşşallaaaahhhhh :KK76: :21: :KK24:

ahh kuzuuummmm inşallahhhhh walllaaa havalara uçucam olursaa...1 haziranda da sana uçalımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK54:

İnşallah bebekim... Vallahi bu sıcaklara rağmen istiyorum yani.Bilmiyorum nasıl dayanıcam sıcaklara suan bile 38 derece burası ama artık yapacaz birseyler bir gelsinde bizim nazlı bonbonlar :KK9:

benimde 2 mayıstı inş.bende hamileyimdir bu gün kan verdim sonucu yarın alcam.yarında benim doğum günüm dua edin kızlar yarına en güzel doğum günü hediyemi alayım.2 yıldır bebek istiyorum.Allah'ım benim ve sizlerin yüzünü en kısa zamanda güldürsün:)

tebrikler arkadaşım bu arada ne kadar sık güzel haberler alıyozz burda valla çoook güzel darısı tüm isteyenlerin başına gittikçe çogalıyo gebeler:KK49:

benimde 2 mayıstı inş.bende hamileyimdir bu gün kan verdim sonucu yarın alcam.yarında benim doğum günüm dua edin kızlar yarına en güzel doğum günü hediyemi alayım.2 yıldır bebek istiyorum.Allah'ım benim ve sizlerin yüzünü en kısa zamanda güldürsün:)

inşallah Allah hayırlısıyla sana da bize de nasip etsin yarın gelişmeleri paylaş olur mu

Sana dogum gunu hediyesi olur insallah canim Allah gonlunene gore versin:)

X