Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

resmini koysana testin atmadıysannn...gerçi hemimiz bu psikolojiyle o çizgiyi yoksa da yaratbilir ama

valla canım sen demeden çekmeyi denedim ama ben kendim bile zor görüyorum telefondan mıdır nedir hem bulanık hem görünmüyor.. önceki bile duruyor o gayet netti.. ilk gebeliğimin yani.. yine denerim olursa koyarım inşallah.. aslında güzel bi haberle koymak istiyorumm..

aile sağ. merkezi yapar canımm gitt..ama kapandı yarın gidebilirsin....ama dev hast ya da özel varsa acile git bişey uydur, hamiilede olabilirim de yaparlar hemen

aradan bır haftasonu gectı ne kadar artms sayfalar oku oku btmedı valla:)benımde adete 3 gun kaldı ama okadar belırtı yasıorumkı test aldm yaptım ama kocaman net bır tek cızgı demkkı baya pskolojısıne kaptrmısım kendımı 1 tane daha aldm adetım gecerse onuda ozaman yapıcam bakalım ne cıkıcak.

amin cnm İNŞALLAH

dün akşam bu saate kadar bayağı yazılmış oku ou bitmedi... umarım güzel haberleride böyle oku oku bitiremem....

merhaba...benimde adetime 3 gün var. test alıp yapmaya cesaret etmek bir yana; kendimi hiç hamile zannetmiyorum. 2-3 gündür ara ara kasık ağrısından başka bişey yok. ne göğüs şişmesi, ne göğüste hassasiyet, ne ağızda pas tadı, ne de.......! ama arada başım dönüyo, midem bulanıyo gibi geliyor bana, psikolojik heralde herkesin hayırlı haberlerini bekliyorum; ama bende hamile kalmak istiyorum

hamilee deilsinn bencee adetinde bozukluk var bencee hormonel gibii geldi bana

şşşitt melisdeniz nerdesin kuzumm ben burdayım....

geldimmm şekerimmm sen napıyosunnn kuzenlerle buluştuk

kızlar bende bu ay umutlu olanlardanım klomende 2. ayım doktorum klomen kullan yine 5 gün günde 1 defa aşılama yapalım yani yine gün vercem ilişki olcak falan dedi şimdi nasıl aşılama bu ben anlamadımki klomenle aşılama nasıl oluyor?
yarın doktora gidicem klomen bitti bakalım yumurtalarım ne olmuş gecen ay 19 mm oldu çatlatma iğnesi vurdurdum çatladıda ama tutmadı inş bu ay tutar.

Kızlar akşam üzeri yaptığım testte silik ikinci çizgi çıktııııııı... Yarın sabah tekrar deneyeceğim.

arkadaşlar ben de bugün testi yaptım (9. gecikme günü) 2. çizgi çizgi de çıktı. :)) ilk çizgiye göre biraz açık renk ama olsun, çıktı sonuçta dimi :) Allah'ım bu sefer de kısa süreli olmasın nolur! sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı ve sağlıklı ömür geçirmesini nasip et..

Kızlar akşam üzeri yaptığım testte silik ikinci çizgi çıktııııııı... Yarın sabah tekrar deneyeceğim.

hadi bakalım yarın bir kez daha yapın testleri de resimlerini de koyun bizde sevinelim sizlerle :))

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına alıp büyütmeyide nasip etsin inşallah.. Kendine ve bebeğine çok cici bak bizide duanda unutma...

Canım bide sorabilir miyim. ? ilk defa mı test yaptın 9. günde yani daha önce yaptın mı yaptıysan hangi günler ve nasıl sonuç çıktı.. benimde 7 gün olduda..

Canım bide sorabilir miyim. ? ilk defa mı test yaptın 9. günde yani daha önce yaptın mı yaptıysan hangi günler ve nasıl sonuç çıktı.. benimde 7 gün olduda..

tatlım 7 gün gecikti ve oldu hiç test yapmadın mı???yapsana adetin geciktiği an test yapsan çıkar eğer geç döllenme olmasıysa ama kan testinde %100 çıkar... wallahi sabrınıza bayılıorum yaaa

kızlar ben gecen ayın 12 sınde dusuk yaptım.umudu kesmeden devam dedık esımle tekrar 23 nısanda beraber olduk ve bır daha beraber olamadık esım goreve gıttı.12 mayısta adt olucam 4 gun kaldı adetıme.sızce hamıle kalmışmıyımdır.tutma sansı ne kadar?

düşükten sonra en az 3-4 ay dinlenilio diye biliorum özellikle senin sağlığın için doktorun ne dedi bilmiorum ama ??!! tek gecede hamile olma şansında gerçekten şans olur herhalde tatlım moralini bozmak istememe ama

tatlım 7 gün gecikti ve oldu hiç test yapmadın mı???yapsana adetin geciktiği an test yapsan çıkar eğer geç döllenme olmasıysa ama kan testinde %100 çıkar... wallahi sabrınıza bayılıorum yaaa

ya canım bugünde konuştuk.. tabiki yaptım daha geçmeden yapmaya başladım..bugünde yaptım hatta biraz geçince silik bişey oluşuyor ama birşey yok diye düşünüyorum.. çünkü 7 günde net çıkması gerekirdi geç döllenme felan değilse tabi bence öyle bile olsa çıkması lazımdı gerçide başka birşeyede konduramıyorum bu gecikmeyi.. kürtajdan sonra kist oluşur mu acaba gerçi 4 ay oldu.. yarın doktora gideceğim zaten ne var ne yok diye.. en kötü ihtimalle bi kan testi.. bakalım..

haber ver yarın mutlakaaaa canımmm:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…