Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

canım geçen ay derken martta mı düşük yaptın.. ve ne kadarlıktı bebeğin.. kendin mi düşürdün yoksa kürtaj oldun mu... bu arada çok geçmiş olsun..

inşallah vereceğim.. güzel bi haber vermek isterdim ama umudum yok doğrusu.. inşallah kötü bişey çıkmasın diye dua ediyorum artık..

inşallah vereceğim.. güzel bi haber vermek isterdim ama umudum yok doğrusu.. inşallah kötü bişey çıkmasın diye dua ediyorum artık..

iyi düşün iyi olsun...hem neden kötü bişey olsun yaaa bi sürü insan var görmüomusun stresten adeti geciken...
olumsuz bişey olsa zaten vücudunda sana bunu söylerdi merak etme bence ben kadın hastalıklarıyla alakalı bişey olduğunu hiç sanmıorum, çünkü bir rahatsızlık olduğunu çok çabuk belli eden bir organ kanaman olurdu, ağrın olurdu.. ama sende anormal bir ağrı yok anladığım kadarıyla tatlımm..hadi düşünüp durma da yat uyu güselceeee

ne bileyim sol kasığımda batmalar vardı en başta o kahverengi kanamam olduktan sonra başladı sanırım yani ayın 21 inden sonra hala hafif hissettiriyor kendini. onun dışında birşey yok kist olabilir diyorum ama öyle olsada ilk başta olduğundan daha hafiflemezdi ağrısı herhalde.. doğrusu o kahverengi akıntım olmadan önce bu ay için içimde böyle bi his yoktu yani ondan sonra araştırdım okudum felan böyle heveslenmeye başladım kendi kendime ki o zaman yerleşmiş olsa şimdiye çoktan çıkardı.. bi tuhaflık var ama bilmiyorum işte.. Sağol desteğin için... şuan pek uykum yok bakınıyorum :) sanada iyi geceler.... bu arada o ifadeler nasıl oluyor daha çözemedim..

bana cevap verirken altta var ifadeler onlara tıkla :)

valla cnm sans benden yana olsun ısterım o zaman.dusukten sonra rahım yıne bebegı ararmıs.evde kendım dusuk yaptım kurtaj olmadım yanı.ama derlerya dusugun bır ayagı ıcerdedır dıye ınsallah bu ay gelır bı bebısss

slm aranıza yeni katıldım nerdeyse tüm yazılanları okudum hiç kimse allahtan umudunu kesmesin ben 3 yıldır ugrasıyordum ne özeller kaldı ne devlet hastaneleri gittigim doktorlar çocugumun olamıyacagını söyluyorlardı.gecen sene nisan ayında laparoskopi oldum çikolata kisti yüzüznden daha sonra aşılama yapıldı ve yine olmadı.tüp bebekte çocuk sahibi olma olasılıgımın bile normal insanlardan az oldugunu söyluyorlardı doktorlar ve 4 gün önce tüp bebek tedavisine başlamak için gittim hastaneye test yaptılar hemen ve hiç olmucak diye beklerken doktor hamile oldugumu söyledi orda şok oldum adeta allah tüm çocuk isteyenlerin dualırını kabul etsin ümidinizi yitirmeyin herşeyi allah isterse veriyor tüm dualarım çocuk sahibi olmak isteyenlere

canım inşallah diyeyim ama pek mümkün görünmüyor.. yani 12 sinde düşük yaptım 23ünde ilişki yaşadım diyorsun.. daha adet bile görmemiş olmalısın.. yani olursa Allah ın mucizesidir..

bana cevap verirken altta var ifadeler onlara tıkla :)
Canım bende öyle bişey gözükmüyor.. belli bi üyelik süresi veya mesaj adedi istiyordur belki yada bi, ayar vardır bakarım yinede sağol..

Allah yavrunu sana bağışlasın.. Duaların ve iyi dileklerin için teşekkür ederiz...

12 nısanda dusuk yaptım cnm.

canım ben aralık 14 te düşük yaptım.. daha doğrusu bi iki gün önce başladı düşmeyince kürtaj oldum.. doktor 3 4 ay korunun dedi. ben ocak 20 de adet gördüm şubat 23 te martta korunmadım ama 28 de adet gördüm, şuandada beklemedeyim nisan es geçti çünkü adetim 35 günde bir oluyor 1 mayısta olmam gerekiyordu buna göre yani hala beklemedeyim Allahın hikmetinden sual olunmaz ama dediğim gibi durum bu yani sende o arada yumurtlama bile olduğunu sanmıyorum..çok kısa bi süre çünkü... Allah gönlüne göre versin canım.. İnşallah en yakın zamanda cici bi anne olursun..

Kızlar akşam üzeri yaptığım testte silik ikinci çizgi çıktııııııı... Yarın sabah tekrar deneyeceğim.

hadi bakalım inşallah tutmuşturrr. ama benden sana tavsiye fazla güvenme testlere ben azizliğine uğrayanlardanım hamişsindir umarım canım gelişmeleri bildir mutlaka

canım benim vallaaaaa okurken gözlerim doldu herkez o çift çizgiyi görmeyi umut ediyorrr her ay onun için uğraşıyor hadi bakalımmm tekrar yapta haber ver

allahtan umut kesilmez kızlarrrrrr içinizi ferah tutun olur mu rabbim ol dediğinde hepimiz hamişşşşş olucazzzzzzzzz :)

kızlar uzun zamandır giremiyorum özürrr ama aklım hep burada birazdan gelişmelerle gelicemmmm

Annelerr günündeee anne olmak istiyorummmm yaaa bennn artıkk bu güzel haberi almak istiyorummm o özell gündee

bende bende bendeeee en güzel hediye olur vallaaa :) bu arada kızlar adetime 10 gün gibi bir süre var sadece sağ göğüsümde ucundan yukarı doğru bir sızlama var hafifte solda suan başka bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…