Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

iyi sabır varmış canım sende benim bat a 1 hafta var test yapmayı düşünüyorum yarın. Hadi hayırlısı canım Allah yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz....

kızlar yarın adet günüm ama bir belirti yok inşallah olmam,ama hamileliğe dair hiç bir belirtimde yok.içimde de bir umut azda olsa var,çok istiyorum çok...

Gunaydin kizlar
Canim belkide ustune goruyorsundur bu bazi hamileliklerde olabiliryormus test yapsaydin ya yinede

Gunaydin kizlar
Canim belkide ustune goruyorsundur bu bazi hamileliklerde olabiliryormus test yapsaydin ya yinede

İnşallahh Canımm yaaa ama kahverengi lekelenmem olunca evde test yapmıştım 2 mayısta çıkmamıştı onlara pek güven olmuyor am bakalım başka belirtilerim çıkarsa yine test yaparım ama öteki ay zaten kontrole gideceğim doktora genel bi kontrol için bakalımm kısmett

Merhaba arkadaşlar artık iyice moralim bozulamaya başlıyo
3 mayısta adet olmam gerekiyodu yanlış hesaplamışım 5 mayısmış
5 inde olmadım dün yani 6 mayısta 1-2 damla kahverengi leke gelmiş
çamaşırıma onun dışında dün hiççç bişey olmadı sonra bugünde 1-2 damla kan
gelmiş ama benim 2 hafatdır karnım kasıklarım bacağım çok ağrıyordu ve gene ağrıyor
bu neyin ağrısı neyin lekesi anlamadım bir türlü artık çok bıktım her ay ümit edip tekrar
ümitleri sıfıra indirmekten :2:

tatlım neden test yapmıosun kafan da rahatlamış olurr....bu mevsim geçişlerinde adetlerimiz de bi acayipleşio biliosun..al bi tet ya da git bi kan ver...dert edip durma kendine günün de geçmiş

biraz önce test yaptım yine bişey yok... artık bana doktor yolu göründü.. kürtajdan sonra bile 36. gün hastalanmıştım.. şimdi 41 gün oldu.. bana kist mist çıkacakmış gibi geliyor artık.. hadi bakalım hayırlısı..

yarın adet günüm ve ben bugün moral olarak çok çöktüm sürekli gözümden yaş geliyor sanırım bu ay olmadı sancılarım normal adet sancısına döndü.kaç haftadır olan beni umutlandıran belirtiler birden yok oldu normal hamile kalma olasılığı olsa umursamıcam ama dış gebelik geçmiş olup 2 kez iğne olunca umudum kalmıyor.herşeye kızgınım nedense hiç umudum kalmadı bu aya...

hamile olanlarda bu kadar sancı oluyor mu ki adet dönemine 1 gün kala bilen var mı arkadaşlar??

kızlar benim adet günümde aynen adet sancısı gibi sancılarım olmuştu. hatta hamile oldmu öğrendikten sonra da sancılarım vardı inanın hiç bir farkı yok.

tatlım neden test yapmıosun kafan da rahatlamış olurr....bu mevsim geçişlerinde adetlerimiz de bi acayipleşio biliosun..al bi tet ya da git bi kan ver...dert edip durma kendine günün de geçmiş

Kanama sanırım devam ediyo canım
:/ bıktım artık denemekten psikolojik olarak çok kötüyüm
sanırım biraz ara vermem gerek çocuğa

beni mayıs listesinden çıkarabilirsiniz değil günü geçmek 1 gün erken geldi hemde az önce çok kötüyüm işe bile kendimi veremiyorum sevgilimle konuştukça sesini duydukça ağlıyorum.canım kocam ne güzel şeyler söylüyor ama ben duymak istemiyorum

Mübareke kutlu doğum haftamız ve cumamız mübarek olsun diyerek
ya allah bismilla diyerek sayfayı açıyorum şimdiden bebiş
çalışmalarımız hayırlı uğrulu bereketli olsun canlarrrrrrrrrrr

beni mayıs listesinden çıkarabilirsin canım....değil günü geçmek 1 gün erken geldi hemde az önce çok kötüyüm işe bile kendimi veremiyorum sevgilimle konuştukça sesini duydukça ağlıyorum.canım kocam ne güzel şeyler söylüyor ama ben duymak istemiyorum

seelin merhaba?ben sana biey sormak istiyorum sen bekir oksay'a burun ameliyatı oldun mu?

seelin merhaba?ben sana biey sormak istiyorum sen bekir oksay'a burun ameliyatı oldun mu?

evet canım oldum

Mübareke kutlu doğum haftamız ve cumamız mübarek olsun diyerek
ya allah bismilla diyerek sayfayı açıyorum şimdiden bebiş
çalışmalarımız hayırlı uğrulu bereketli olsun canlarrrrrrrrrrr

selam canım bu mesajını güncelleyip son listeyi son durumlarıyla buraya ekler misin.hem takip etmek de daha kolay olur.teşekkür ederim.

iyi haftalar kızlar...
herkese çift çizgili haftalar diliyorum Cumartesi gecesi hıdrallezdi çizdiniz mi bebekleri Hıdrallez bahanesi,Allah her birimizin gönlüne göre versin.
Mutlu haftalar. Sevgiler...

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…