Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
Mübareke kutlu doğum haftamız ve cumamız mübarek olsun diyerek
ya allah bismilla diyerek sayfayı açıyorum şimdiden bebiş
çalışmalarımız hayırlı uğrulu bereketli olsun canlarrrrrrrrrrr

kimse bebiş istemiyor mu yaaaaw ? herkez hamile mi kaldı mayıs ayı boş kaldı :)

Aminnnn canım inşallahhh
Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı
kabul eder göbüşlerimizi bebişlerle dolarrrr

Ben de varım geçen ay olmadı, sıra Mayıs ayına inşallah. 2 Mayıs regl günüm. İnşallah bu ay hamile kalırız kızlar

Son düzenleme:
ben de varımmm...
7 mayıs regl tarihim.
ama inşallah rabbim dualarımızı kabul eder de hepimizin göbüşü bebişle dolar

slm kızlar bende umudunu mayısa bırakanlardanım mayıs denemenin 6. ayı olacak ve son olacak kısmetse

şuan adetliyim. bi sonraki gelmesi muhtemel tarihim (gelmemesi için dua ediyorum) 25 mayıs. herkese hayırlı olsun şimdiden umarım bu ay herkes hamile kalır ortalık hamile dolar inşşşşllh. :)))

sLm kızlar bende mayıs ayı için dua edenlerdenım:). 5aylık evlıyım 4 aydır denemelerimiz boşa çıktı inşALLAH BU AY OLCAK=)

Evet kızlar bende sizin gbi bekleyenlerdenim bu ay o kadar rahatım ki olacak olmayacak derdinde değilim rahat bıraktım kendimi saldım çayıra mevla kayıra hesabı :) Napakkk bakalımm bu sefer ne olacak sonucu eğer olursada demek ki salmak lazımmış kızlarrr diğer topiklerde okudum kendini salan hamiş kalmış takmıyorum şimdi
bu arada sadece çörek otu tarçın ve sumak kullanıyorum yumurtlamaya kadar o kadarda hevesli kullanmıyorum açıkcası suan reglimin son günleri bakalımm ne olacakkk

benimde reglimin son günleri çörek otu tarçın sumak ne işe yarar nasıl kullanılır? bende meryem suresini okumaya başlicam umarım işe yarar

salma kısmına gelice olmuyo o iş artık vazgeçtim demem lazımki salayım ben ısrarla pes etmeyenlerdenim

bende sizler gibi umutlarımı, mutluluklarımı,seviçlerimi bu aya bırakanlardanım..inşallah daha fazla bizi bekletmeden hayırlısıyla bebişlerimiz gelir diyorum.. benim bat 22(umarım bu ay gelmez)

bende bu ay salacağım kendi haline bırakacagım mümkün oldugunca yumurtlama günümü hesaplamadan gelişi güzel düşünmeden stresten uzak durarak geçirmeyi düşünüyorum zaten bu aradada memlekete ziyarete gidiyorum günlerim dolu dolu geçer birazda olsa kafamdan bu düşünceyi atmış olurum..bu ay hayırlısıyla olur inşallah....

bende sizler gibi umutlarımı, mutluluklarımı,seviçlerimi bu aya bırakanlardanım..inşallah daha fazla bizi bekletmeden hayırlısıyla bebişlerimiz gelir diyorum.. benim bat 22(umarım bu ay gelmez)

Kızlar bende ilk gebeliğimde 4 ay denemiş artık bıkmıştım
ayak kaldır falan olaylarından hatta eşim bana ' aşkım sende hamile tipi ' olmuş demişti
bende yok bu ay olmamıştır da bidaki aya bomba gibi gircem demiştim
bi baktım hamileydim ama devamı gelmedi :2:

hepinizin dileği kabul olur inşallah :) ben de eylül de istiyorum :))))))))))

amin inşallah:))bence sende bir an önce çalışmalara başla eylüle kadar anca tutar:))malesef filimlerdeki gibi hemen hadiyince olmuyor..rabbim seninde gönlüle göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…