Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

arkadaşlar öğlen adetim başladı dedim ama biraz kahve rengi lekelenme gibi oldu ama durdu o sırada çok sancı yaptı hatta dayanamadım ağrı kesici aldım acaba bu yerleşme kanamasımı??çünkü adet tarihim benim yarın bilen varmı aranızda??

iyi haftalar kızlar...
herkese çift çizgili haftalar diliyorum Cumartesi gecesi hıdrallezdi çizdiniz mi bebekleri Hıdrallez bahanesi,Allah her birimizin gönlüne göre versin.
Mutlu haftalar. Sevgiler...

.

kuzuuumm hoşgeldin!!! nabıosun bakalım keyifler nasılll...ben çizdim bebiş:) teyzeme dedim ki bi tane kız bebek çiz..bugün aramışş seliinn ben bi kız bi erkek çizdim dio ...

Tatlım aynısını bana da kayınvalidem söyledi üzerine görüyo olabilirsin gene sakın kendini dedi ama ben psikolojik oldugunu zannediyorum. yani bence ben üstüne falan görmedim sadece çok stress yaptıgım icin düzenim bozuldu hepsi bu bence ama inşallah senin ki öyle degildir,umarım hamişsindirrr...

Elüfümmm nerdesinnnnnn

Selüşüüüm burdayım bebegiimmmm
Araya haftasonu girdi cok giremedim foruma,malum kocacık evdeydi,gelen giden misafir, ailedeki diger weledlerin dogum günleri falan derken bugün oldu vallahi. Sen nerelerdesin, forumu okuyorum üzerime gül mü kokluyosuunnn?????

kuzuuumm hoşgeldin!!! nabıosun bakalım keyifler nasılll...ben çizdim bebiş:) teyzeme dedim ki bi tane kız bebek çiz..bugün aramışş seliinn ben bi kız bi erkek çizdim dio ...

Bende bebek çizdim kocam da çizdi kayınvalidemde çizdi annemde çizmiş, 4üz olursa Lililliiilillilliliiiiiiii

Benim adetim kesildi, erken kalkan yol alır ben bugün çalışmaya başlıyorumm

Selüşüüüm burdayım bebegiimmmm
Araya haftasonu girdi cok giremedim foruma,malum kocacık evdeydi,gelen giden misafir, ailedeki diger weledlerin dogum günleri falan derken bugün oldu vallahi. Sen nerelerdesin, forumu okuyorum üzerime gül mü kokluyosuunnn?????
[/QUOTE]

ah bebişim ben senin üstüne gül koklarsan burnum kopsunn....merak ettim yaww nerlerdeesin die

Bende bebek çizdim kocam da çizdi kayınvalidemde çizdi annemde çizmiş, 4üz olursa Lililliiilillilliliiiiiiii

başla başla 1 gün dur 1 çalış..... hayırlısıyla bu ay olsun inşalahhhhhhhhh ....bana da dua et kuzu az kaldı:18:

başla başla 1 gün dur 1 çalış..... hayırlısıyla bu ay olsun inşalahhhhhhhhh ....bana da dua et kuzu az kaldı:18:

İnsallah guzelim hayırlısıylaa ins sende hamiş olucaksın bu ay ben umutluyummm
Belirtilerin var mı??? Şu erken gebelik testi seysinden alsana Seliiinnnnnnn:26:

Merhaba arkadaşlar, benim bat 5 nisan, hala adet olmadım, dün test yaptım negatifti. 2 aydır adet düzenim bozuldu, geçen ay 1 hafta gecikti adetim ama hiç bir belirti yaşamadığım için merak bile etmemiştim zaten de 34. gün adet oldum. Bu ay sürekli bel ve kasık ağrıları, bacak ağrıları, gaz sancısı çektim. 27 Nisan da doktora gitmeye karar verdiğim gün kasık ağrılarımdan eciş bücüş yürümeye başlamıştım. doktor baktı ve senin yumurtan henüz çatlamamış dedi ve aynı gün için ilişki önerdi. Bu ağrıları yumurtam çatlayana kadar çektim, şimdi sadece gaz var. Acaba yumurta çatlamak üzeremiydi? Ben de bilgisiz olduğum için sormak aklıma bile gelmedi. Yarın yine 34. gün olacak ve ben hala adet olmadım... 3-4 gündür dişimin biri ağrıyor, ağrıması bana çok ilginç geldi çünkü o dişimi kanal tedavisi yaptırmıştım 2 ay önce, yani sinirleri alındığı için birşey hissetmem imkansız herhalde. Bugün gidip göstereceğim doktora. Eski sayfaları okudum da diş ağrısı çekenler olmuş, bebeğin kemik gelişimi için kalsiyuma ihtiyacı varmış buyüzden diş ağrısı yapabilir diye yazılmış. Bir de 2 arkadaşım da hamile kalmadan birkaç ay önce adetleri gecikmeye başlamış,bebek yerini hazırlıyor demişler... Ben her ay 28 güne bir adet olurken 2 aydır 34. günü görüyorum...Benzer durumda olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?
Ayrıca 1 haftadır da kabızlık var ve çözüm bulamıyorum, kayısı ve dut püresi, activia yiyorum bol bol su içiyorum ama yok...Benzer belirtiler yaşayan yok mu aranızda?

İnsallah guzelim hayırlısıylaa ins sende hamiş olucaksın bu ay ben umutluyummm
Belirtilerin var mı??? Şu erken gebelik testi seysinden alsana Seliiinnnnnnn:26:

yaa ben ona pek güvenemiorum yaaa... 9 gün var daha dayanamıorum daa..belirti dersen!!! burda okuom 10 dk sonra başlıo belirtiler walla kafayı yicem kasık ağrım mı yoksa gaz mı bilemediğim bi ağrı var...bir de benim gibi uykucu birinin nasıl olup da saat 9 da kaltığını anlamıom ( yani bunu bile hamişliğe yoruyorum ) offf elifff walllaa salak oldum iice

HHahahahaha
Annem uykulu olman gerekirken senin uyku kacıyo vallahi eller gider Mersine sen tersi tersine Vallahi annem belli de olmaz benim annem kız kardesime hamileyken hiç bir sey hissetedi.Hatta 2 aylık olana kadar bilmedi bile. Kız kardesim dogdugunda ben 16 yasındaydım hemde annem evliligi boyunca hıc korunmadı ve sadeece 3 hamişliği var onlardan 2 si de biziz zaten, anneme benden sonra asla cocugun olmaz dediler,cok ciddi kan anemisi vardı,oda cok rahattı ve korunmuyodu sonra bir gün yaş 38 Hamiş oldugunu ögrendi ve catır catır dogurdu bizim tekne kazıntısını şimdi 11 yaşında evlere şenlik bir şey.İleri yas hamileliği diye zeka geriliği olabilir falan dediler Türkiyedeki tek ileri yas hamilelikleri uzmanı ir Prof.var aynı zamanda Zeynep Kamilinde baş hekimi,o takip etti gebeliğini, 3lü testten aminiyosenteze kadar hepsi oldu, korkular boşa cıktı bizimki biraz ileri zekalı oldu hiperaktif şimdi biraz enerji problemimiz var erkek fatma oldu
Oysa bana hamileyken klozetin basında otururdum diyo, bir sürü resimleri var mide bulantısından 3 ay kolunda serumla yatmış 39 kıloya dusmus ama kardesimden 1 tek belirtisi bile yoktu o yüzden aynı kadında bile 2 hamilelikte belirtiler degisiyo belirtiye hıc takılma. Hakkında hayırlısı olsun Kuzu canım

[Aynen tatlım, bizim belitileri toplasan 3 tane dogurmus olmamız lazımdı şimdiye bişey degil adamlarda aptal oldu artık mahremiyet falan kalmadı herseyi arastırıyolar gelip suyun var mı buyun var mı diyolar süpriz de yapamıcaz ona yanıyorum

Bir de senin nickini her gördüğümde içim eriyo, kızım olursa adı Defne olacak yıllardır bunun hayalini kuruyorumm [/QUOTE]

Aynen bendee Defne koyacağım allah nasip ederse çok seviyoum Defne adını kzım olursa adı hazırrr

benim bugünkü testte (bugünkü diyorum çünkü nerdeyse hergün yapar oldum) ilk yaptığımda yoktu ama sanki hafif bi çizgi belirdi sonradan bilmiyorum belkide ben öyle görüyorum hepten paronayak oldum çünkü hayal gücümle oraya bi çizgi çiziyorda olabilirim çünkü çok belli belirsiz bişey..neyse bugün adet olmam gereken 7. gün yani olsaydım bitmişti bile.. bu zamana kadar olsa çıkardı herhalde diyorum ne bileyim farklı şeylerde okuyorum ama genelde çoğunluk günü bile gelmeden görmüş.. gerçi ben ilk gebeliğimide bi hafta felan geçince öğrenmiştim tabi öncesindede test yapmamıştım oda var ama bakalım.... baka baka bi hal olduk zaten.. Allah hepinizin gönlüne göre versin.. banada ilk önce bi kız bebe versin... AMİİNNN...

Tatlım boşuna her gün test yapıyosun cünkü cogu kadında olması gereken adet gününden 10 gün gectikten sonra cıkıyor idrar testlerinde. cünkü evde yapılan pratik idrar testleri cok detaylı seyler degiller.
Ama bir klinik de yaptırsan aynı idrar testi daha kesin sonuc verecek cunku tibbi labaratuar ortamında yapılıyor.Bu kadar psikolojini bozacagına 1 kan testine gitseydin simdiye coktan için rahatlamıştı. Birde senin malesef kürtajın var zaten cok hassas bir dönemin var suan hiç riske atılacak bir sey degil. Ya baska bir sorunun varsa deger mi 10 gundur bekledigine. Bence hata ediyorsun. sürekli bunu düsünüp ruh saglıgını bozacagına, birde kendini riske atacagına hemen bir saglık ocagına git kan ver yarın da al sonucunu rahatla.

resmini koysana testin atmadıysannn...gerçi hemimiz bu psikolojiyle o çizgiyi yoksa da yaratbilir ama

walla elif haklı 10 gün olmuş anacıım yaaa.. git ver hemen kan....walla 20 dk çıkıo sonuççç..

walla elif haklı 10 gün olmuş anacıım yaaa.. git ver hemen kan....walla 20 dk çıkıo sonuççç..

haklısınız ama 7 gün oldu işte olsa çıkar diyorum bide gidip kan testi yaptırırsam ve negatif çıkarsa çok kötü olurum yani çok korkuyorum ondan ne bileyim sanki yokmuş gibi geliyor aslında doktora gitmeyi düşünüyordum bugünde olmazsam ama eşim geç geliyor bende pek kendim gitmeyi sevmiyorum hastaneye daha doğrusu hastaneye gitmeyi sevmiyorum.. özellikle o hastaneye hiç gitmek istemiyorum bildiğim iyi biyerde yok buda başlı başına bi sorun tabi.. ayrıca konuşulmalı yani... sağolun arkadaşlar çok yakın bi sürede size durumu bildireceğim inşallah burda oyalanmak iyi geliyor insana biraz paronaya yaptırsada okuduklarımız 10 gün denince biraz daha rahatladım belki hala çıkabilir.. yarın ya doktor yada bi kan tahlili yaptırayım.. sağlık ocaklarında yaparlar mı acaba.. ?? şu aile hekimliklerinin olduğu yerde yani.. valla doktoru hiç sevmediğim için böyle şeyleri de pek bilmiyorum ilginç bi hastane doktor fobim var.. Tabi Allah yokluğunu göstermesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…