Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

ogrtmnbtl kullanıcısından alıntı arkadaşlar ben de bugün testi yaptım (9. gecikme günü) 2. çizgi çizgi de çıktı. :)) ilk çizgiye göre biraz açık renk ama olsun, çıktı sonuçta dimi :) Allah'ım bu sefer de kısa süreli olmasın nolur! sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı ve sağlıklı ömür geçirmesini nasip et..

Plebisit82 kullanıcısından alıntı
Kızlar akşam üzeri yaptığım testte silik ikinci çizgi çıktııııııı... Yarın sabah tekrar deneyeceğim.

arkadaşlar ikinizi de tebrik edeyim şimdiden darısı başımıza inşallah belirtilerinizi ve detayları da bekliyoruz

nasıl memnun musun peki burnundan?

Kızlarr ben geçen ay 10 nisanda adet oldum diğer sayfalara yazmıştım bu ayda 21.günde kahverengi leke gelmişti sonrada 2.5 gün adet olup yine kahverengi lekeyle bitmişti içim rahat değil kan testine gitmek istiyorum yarın falan çünkü hem günümden erken geldi hemde az sürdü yani adetten önceki haftada tutmuşsa bir haftalık falandı leke geldiğinde bu hafta 2 haftalık olur eğer inş. varsa tabi çıkar mı kan testinde sizce kızlarr yaaa

gönlünce olsun cnm inşallah

Kızlar mayıs ayı da olmadı test yaptım bat 13 ama şu erken yapılan testlerden ve sonuş negatif.

Şansımız Haziran ayı olcak artıkkkkkk ((((((((

aynı şeyi üç kere yollamışım yaa, internetin azizliğine uğradım galiba. net kesildi ben de gitmedi diye göndermişim de göndermişim.. :))

Benim de moralim idare eder 11 mayis iste ben umutlanmak istemiyorm canim ya
Allah hepimizin gonlune Gore verir ins
Bekleyip gorecez Ne adet belirtisi Ne de hamilelik belirtisi var

arkadaşlar ben kan testi yaptırdım tabi geç gittiğim için doktora gösteremedim ama gittim sonucumu aldım ama pek bişey anladığımı söyleyemem .. adetim 8 gün gecikti sonucumu sizinle paylaşmak istedim.. yorum bekliyorum anlayan arkadaşlardan..

hamilee deilsinn bencee adetinde bozukluk var bencee hormonel gibii geldi bana

geldimmm şekerimmm sen napıyosunnn kuzenlerle buluştuk

ne güzel kuzennn buluşması bende çok eğlenirim kuzenimle buluşuncaaa....kuzucuk ders ders ders hep ders çalışıyorum... az kaldı sınava... o yüzden çok nete bakamıyorum amaaa aklımdasınnnn canım...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…