"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

belirtidir canım tecrübeyle sabittir adete günler kala başlayan ve hamile olduğumu anladığım belirtidir.
İnşallah senin için de aynı durum söz konusudur

Ayyy gercektenmi kelebekcimmm.. öylemidirki.... yinede kendimi şartlamayayım. 2 gün beklesem bişey kaybetmem. umarım dediğin gibidir bkalım hayırlısı artık :) sende cvp vermesen kimse vermicek saol bu arada.

hamilemym blmyrm :)) zanntmyrmdaa ama geçikmyn adetim geçikdi.....

belirti ise blmyrmm çok yoğn akıntm var hatta herdefsnda adt olddm dye wcye gdyrm :))) adet belrtlrrmde yok :)) bi kereddee bi ayıda normal atlatsamm dişmi kırcm ya imdatttttttttttt

ayyy hadi hayırlısı diyelim yaa :) hiç gecikmeyen bi adet gecikiyosa bu iyi birşeylere işarett :))
bende deli gbi ayın 8ni bekliyorummm :) ama ben şöyle yapıcam,9unda yıllık izne ayrılıyorum,tatile gidicez o yüzden beklicem ve dönünce yapıcam testi :) garanti olsun diyeeee :)

adet olcam gibi ağrılar war hamilelerr böylemi oluodu kasık ağrısı dediğinizz...beyaz akıntım war ama çok değil az...bide bu gece tuwalete kalktım ay bi sewindim gece kalktım ilk defa hamlemiyimki die kafayı yemeye az kaldı :)) birisi yazmış az önce okuudum karnımı sewiyorum die walla öle nası bi hismiş yaa gel artık bebişimm

Ayyy gercektenmi kelebekcimmm.. öylemidirki.... yinede kendimi şartlamayayım. 2 gün beklesem bişey kaybetmem. umarım dediğin gibidir bkalım hayırlısı artık :) sende cvp vermesen kimse vermicek saol bu arada.
İnşallah öyledir canım tabiki şartlama ama bu bende olan bi belirtiydi şahsen
oooh ohh gelsin bebecikler

bende ağrı vardı canım bata 2 kala şiddetliydi özellikle
sızı gibi adet ağrısı gibi değil tam olarak

günaydın herkese bugün bat günüm gelen yok kızlar beklemedeyim 5 gün önce başka rahatsızlıktan kan testinde 0,100 çıkmıştı ama düzenli olmama rağmen gelen giden yok

Günaydın hanımlar;
Yazamasam da sizi okuyorum merak etmeyin. buralardayım yani topiğimiz maşallah hamilelerle doldu. bereketli gidiyor. topik iyice şenlendi. ya kafayı sıyırıyoruz ya da iyice tecrübelendik. ya valla siz böyle iğne batıyor, ağrım var akıntı geldi derken ben burda kendimi dinlemekten helak olucam. hiç de öyle anlamam bariz bi ağrı olmadıktan sonra (mide ağrısını lisede keşfetmiş insanım ben düşünün artık) velhasılkelam bende tık yok kızlar. iğne falan da batmıyor. geçen sefer uykum çok geliyordu bi de göğüslerim şişmişti. işte çok yoruluyorm uykumun yorgunluktan mı yoksa bebekten mi olduğunu anlayamadım ama göğüslerim falan şişmedi. her sabah kaltığımda kontol ediyorum aynılar

Nazcım diğer mesajda yazmayı unutmuşum. benim adetim düzenli olmadığı halde geçen sefer diğer belirtilerin üstüne bu da vardı. dediğin gibi kesin geldiler diye koşuyordum bişey olmuyordu. ben anca 1 hafta sonra duruma ayılmıştım pek anlamıyorum malesef

velhasılkelam hamile olabilirsin. bugün bi test yap bence.

aşk olsun kızlar bugün bat günümm heyecandan ölecem napıyım şimdii testmi alayımm adet olmadım bugünnnnn

Kizlar kizlar altin kizlar
Dun aksam kasiklarimda adet sancisi hissettim dedim sabaha mutlaka gelir, daha sonra yururken kasiklarima yine adet sancisi geldi ve bisey hissettim..
Tamam kesin geldi benimki dedim gittim baktim seffaf ve sarimsi bir akinti vardi simdi bu nedir ben bilemedim
Daha onceki hamileligimdede kasik agrim olmustu ama akinti filan hatirlamiyorum.
Insallah guzel biseydir

ohh ohh insallah bebis vardir gulum, benimde ayni akintim devam ediyor ve hafiften adet sancisi var dun ve bugun,
ayy insallah hamileyizdir ne guzel olur yaaaa

aşk olsun kızlar bugün bat günümm heyecandan ölecem napıyım şimdii testmi alayımm adet olmadım bugünnnnn

Hadi guzelim neyi bekliyorsun git testini yap, sonuc ne olursa olsun beklemekten ve meraktan daha iyidir..
AMmmaaaa insallah hamilesindirrrr

minikkelebeğim taze annem benim mantar değil sanırım sistit oldum ilaçta kullanamayacam tuvalete gitmemek için su içmiyorum böbreklerim kurayacak artık ne yapalım bu ayda böle geçeçek

Kızlar tünaydınnnnnnn... 2 gündür gece midem bulanıyor çok kötü ama dün gece fena bulantım oldu.. Fakat sadece gece oluyo gündüz bişey yok... Şimdi korkuyorum hamile değilsem neyim var diye... çok rahatsız edici bişey cünkü... bide hamileler sabah mide bulantısı yaşar diye biliyorummmm

Valla canim bence test yap insanin durduk yere midesi bulanmaz sonucunda

ben de çok heycanlıyım yarın adet olmam lazım normalde inşallah olmam.. dün akşamdan beri belim inanılmaz ağrıyor.. bel de değil aslında yani belimin arka kısmı sanki böbreklerin olduğu yer gibi tam anlayamadım

dayanamayıp bugün de test yapacam sanırım

kız altı üstü 12 kilo alcan hakkını şididen doldurma kaşar ye kaşar bebeğede sanada çok faydalı ekmek niyetine ye dayak felanda yeme acı bebeğe zararlı ama arada bir terlik tatlısı yiyebilirsin yemeklerin üstüne

sanırım diyene kadar gitde yapsana ayyyy ben olsaydım hemen yapmıştım koş kız yapda gel bugün bebek haberi alalım :) inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…