"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

hadi hayırlısı olsun her ay farklı gecer dert etme inşallah hamişsindir uğurlu topiğin uğurlu kızı

kızlar herkese merhaba
bat tarihime 3 gün kaldı anlatmıştım belki hatırlayanlar vardır adetime 9 gün önce kahverengi lekeler geldi az az ve hala geliyor doktora gitmiştim cuma günü değerim 13.5 çıkmıştı doktor 1 hafta bekleyelim tekrar ölçelim dedi bakalım neler olacak çok meraktayım

canım bende dehşetle merak içerisindeyim eger hamişsen bu yaşadığın herkadının başına gelmiyor

Bence sen kesin hamilesin canim, benimde ilk hamileligimde hcg orani 13le baslamisti

canım bat 4 kasımdı ne yaptın sonucunu aldınmı ayla yazmışım ya ahahaha hala uyanamadım

Son düzenleme:
kızlar idrarın negatif çıkması normal değil gibi geliyor çünkü cuma gününden bu yana değer artmış olmalı idrara geçmesi gerekirdi

minikkelebek bacım nerdesin gel destek ver bana bat bugün ağrım da yok sızımda adet olmadım heycan yaptımm

kızlar idrarın negatif çıkması normal değil gibi geliyor çünkü cuma gününden bu yana değer artmış olmalı idrara geçmesi gerekirdi
kızlar yarddddıııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm

ohh ohh insallah bebis vardir gulum, benimde ayni akintim devam ediyor ve hafiften adet sancisi var dun ve bugun,
ayy insallah hamileyizdir ne guzel olur yaaaa

hadi hayırlısı olsun her ay farklı gecer dert etme inşallah hamişsindir uğurlu topiğin uğurlu kızı

saoln kızlar adet yok bnm bişeym normal olmaz zaten sağlık ocakları kaç değerin altına negatif diyo blmyrm ama negatifmiş...aradn biraz geçdi merk ettm tkrr aradım 0 değildi ama negatif ddiler...
anlamadm ( tekrar araycklrmş bnii ( negatif ama 0 değilmş ((

Canim benim degerim ilk 13 ciktiginda negatif demislerdi ama sonra artma devam etti pozitif dediler, bazilari oylesine negatif diyip geciriyor. Sen onu ihmal etme derim.Insallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…