"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

saoln kızlar adet yok bnm bişeym normal olmaz zaten sağlık ocakları kaç değerin altına negatif diyo blmyrm ama negatifmiş...aradn biraz geçdi merk ettm tkrr aradım 0 değildi ama negatif ddiler...
anlamadm :KK43:( tekrar araycklrmş bnii :KK43:( negatif ama 0 değilmş :KK43:((

valla doktor bana da hiç umut vermedi tatlım herkes bana bence sen hamilesin diyor ama doktor öyle demiyor 13.5 bu değere

Canim benim degerim ilk 13 ciktiginda negatif demislerdi ama sonra artma devam etti pozitif dediler, bazilari oylesine negatif diyip geciriyor. Sen onu ihmal etme derim.Insallah hamilesindir

ciddenmii cnmm peki sen hamilemydin ??? yani devam ettmi yükseldimi...ben telefnla öğrndm negatf dediler.....az önce merk ettm tekrr ardım 0 mydı kaçdı dedim :)) 0 değildikii dedii ne demek oluyo anlmayrm...5 ün üzeri norml yükselerse gebelk diyo doktrllarrrr

kızlar idrarın negatif çıkması normal değil gibi geliyor çünkü cuma gününden bu yana değer artmış olmalı idrara geçmesi gerekirdi
kızlar yarddddıııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm

Canim cuma gunu lekelenmen filan mi oldu? Eger olduysa idrara gecmesi en az 3-4 gun suruyor. Kana hemen geciyor ama idrarda zaman aliyor. Insallah bebisin seninledir canimcim :KK49:

saoln kızlar adet yok bnm bişeym normal olmaz zaten sağlık ocakları kaç değerin altına negatif diyo blmyrm ama negatifmiş...aradn biraz geçdi merk ettm tkrr aradım 0 değildi ama negatif ddiler...
anlamadm :KK43:( tekrar araycklrmş bnii :KK43:( negatif ama 0 değilmş :KK43:((

şüpeli çok esrarengiz bi durum hemmmm

ciddenmii cnmm peki sen hamilemydin ??? yani devam ettmi yükseldimi...ben telefnla öğrndm negatf dediler.....az önce merk ettm tekrr ardım 0 mydı kaçdı dedim :)) 0 değildikii dedii ne demek oluyo anlmayrm...5 ün üzeri norml yükselerse gebelk diyo doktrllarrrr

Evet canim hamileydim gerci 6. haftama girerken dusuk yaptim ama adetim gectikten sonra ertesi gun 13 cikmisti ve artmaya devam etti.. Doktor bana hamile degilsin demisti daha sonrada hamilesin dedi bende anlamadim insani oynatiyorlar bazen. Ama 5in uzeri gebelik demektir baska neden artsinki hormon durduk yerde dimi ama yaaa :KK1:

şimdi sen hamilemisin değilmsin 13,5 la anlamadm..bu arada 3 gün önce kahvelekede oldu anlamdm :KK43:(

tatlım valla doktor hamilesin demediki bana sadece 1 hafta daha bekleyeleim dedi benim kahve lekeler hala devam ediyor .bugün idrara baktım işte negatif çıktı dahada umudum kırıldı çünkü cuma günü gittim doktora bu güne kadar idrara çıkar sanmıştım eğer hamiş olsam

tatlım valla doktor hamilesin demediki bana sadece 1 hafta daha bekleyeleim dedi benim kahve lekeler hala devam ediyor .bugün idrara baktım işte negatif çıktı dahada umudum kırıldı çünkü cuma günü gittim doktora bu güne kadar idrara çıkar sanmıştım eğer hamiş olsam

yok kızlar hamiş değilim 1,20 imiş :KK43:( azcık olsn umutlnmşdm ama değilmişm :KK43:( zıkkım adett nye geçikyr anlamadm :KK43:(( hi. geçikmz zatn 31-32 gnde bir oluyrm :KK43:( offffff offffff
hakkmzda hayrlsı olsn.

Canim cuma gunu lekelenmen filan mi oldu? Eger olduysa idrara gecmesi en az 3-4 gun suruyor. Kana hemen geciyor ama idrarda zaman aliyor. Insallah bebisin seninledir canimcim :KK49:

çok karışık bir durum bu benimki yaaa bu leke neden devam ediyor onuda anlamadım

yok kızlar hamiş değilim 1,20 imiş :KK43:( azcık olsn umutlnmşdm ama değilmişm :KK43:( zıkkım adett nye geçikyr anlamadm :KK43:(( hi. geçikmz zatn 31-32 gnde bir oluyrm :KK43:( offffff offffff
hakkmzda hayrlsı olsn.

hayırlısı olsun tatlım ya bende korkuyorum kahverengi leke kırmızıya döncek diye

hayırlısı olsun tatlım ya bende korkuyorum kahverengi leke kırmızıya döncek diye

inşallh dönmz cnmm bnm sen hamişssndr ben ilk defa yaşadm lekelenmee blmm hiç...3-4 gün önce 2-3 damla kadr adet gelyo ddm gelen gdn yok....anlmdm gitti :KK43:(hayrlısı olsn...

hakkmzda hayrlsı olsn.

Canim gec yumurtlamis olabilirmisin acaba? Mesela ben bat gunumde yumurtladim ve su anda 12 gun gecikmis durumda benim adetim. Testlerse hala negatif :KK43:

inşallh dönmz cnmm bnm sen hamişssndr ben ilk defa yaşadm lekelenmee blmm hiç...3-4 gün önce 2-3 damla kadr adet gelyo ddm gelen gdn yok....anlmdm gitti :KK43:(hayrlısı olsn...

bende beklemeden gitsem tekrar ölçtürsemmi sağlık ocağına yarın ya bata 2 gün kala

sanırım diyene kadar gitde yapsana :KK1: ayyyy ben olsaydım hemen yapmıştım koş kız yapda gel bugün bebek haberi alalım :) inşallah

yaptım negatif çıktı :KK70: mecburen adetin geçmesini bekleyecemm yav ne sabırsızım yaaa :KK70: neyse her zaman söylüyorum aklımı meşgul edeceğine yapayım gitsin:KK70:

Canim gec yumurtlamis olabilirmisin acaba? Mesela ben bat gunumde yumurtladim ve su anda 12 gun gecikmis durumda benim adetim. Testlerse hala negatif :KK43:

hadi yaa 12 gün geçti ve idrarda çıkmadı öyle mi? e kan testi yaptırmadın mı yaaa??? nasıl oluyor anlamıyorum 12 gün çok fazla bir süre :nazar:

X