"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

uuu üzüldüm valla ya heycan yapmıştık burda ne güzel neyse üzülme olcak inşallah kısa zamanda

demekkı nasıp suan deılmıs ,,,hayırlısı dıelım artık:)
ama bende umıtlenmedım desem yalan demıs olurdum,,ne bılım bu aydan cıdden umıtlıydım ,,

bugün ayın beşi canım sen yine ümidini kesme aralıkta alalım güzel haberini inşallah

evet aralık 3 yıne adet zamanım halıyle bu aydan yıne umıtlıyım:))))
uff uff hayırlısı artık :)) dunde gebelık testı aldıydım dedım dun olmazsam bu sabah yapcakdım,,
ama oglen basladım olmaya gıne cok degıl ama hıc sancım yok,,
halıyle sabah yapmadım duruo artık bı sonrakı ay kullanırım ,

sağlık olsun güzelim

bu 6. ayım olcak uzun zamandır evliyim diyim karnımda ağrı yok derken bi ağrı başladı ama regl ağrısı gibi gelip gidiyo başka bişey yok

bızımde 6. bu aydı ,,:))
hee ıyı bende o agrıda yok bıde reglım :))
ınsallah olmassın bu ay regl ,,,cok var mı senıN?

bızımde 6. bu aydı ,,:))
hee ıyı bende o agrıda yok bıde reglım :))
ınsallah olmassın bu ay regl ,,,cok var mı senıN?

11 kasım normalde bukadar erken ağrımaz benim karnım regl e 2 gün kala başlar ağrı kesici iğne yaptırıyodum 5 aydır onuda bıraktım geçen ayda ağrı kesiciyi bıraktım ohhhh regl olursamda solucan gibi kıvranırım artık bebek sevdasına

geç döllenme olabilir canım bikaç gün daha bekle bakalım

en son ne zaman test yaptın yrncim?belki de geç yumurtladın ve hamile kaldın

karın ağrısıyla geri geldim yüce rabbim beni duydu galiba

evet aynen öle diycem psişik deli asiselcan gitçem deeyon gidemeeeyon
ağrın başladıysa dualarımız kabul oldu demektir kızz

diyorumya kene gibi yapıştım burda doğuracam hhehehehe gangnam style obaaaaa

Hosgeldin canım tekrar. Bizde böyle çalısmalara devam
Birçok gebe arkadasımız oldu artik

Genelde öğleden sonra çıkıyor kan sonucları ama neyse yarına az kaldı :)
Belirtilerin çok bariz canım insallah gebesindir

geç döllenme olabilir canım bikaç gün daha bekle bakalım

belkide öyledir bilmiyorum yarın kan sonucunu öğrencem bakalım canım ama ikindi vaktinden beri acaip bi mide yanması var hamile arkadaşlar böyle olan varmı aranızda?

Genelde öğleden sonra çıkıyor kan sonucları ama neyse yarına az kaldı :)
Belirtilerin çok bariz canım insallah gebesindir

İnşaAllah canım İnşaAllahhh... ya hastaneye çok uzağım sağlıkocağına kan verdim onlarda ertesi gün öğleden sonra dedi bi uyuyup kalksaydımmm yoksa sonuca gerek kalmayacak dokuz doğruracam yarına kadar

kızlar ben adet oldum, yeni bat 20 ARALIK (benim döngüm 45 gün de :) biraz ağır çalışıyorum haha ) beni de ekleyin listeyee

benim de eğer 28 günde bir olursam( bu ay çörekotu kürü yapıcam çünkü) bat ım 30 kasım. yumurlama günüme göre kesin birşey söyleyebilirim ileryen günlerde.:)

Canım bu gebelik testiyse evvvet sen hamilesin
Ne diyelim allah tamamına erdirsin

belkide öyledir bilmiyorum yarın kan sonucunu öğrencem bakalım canım ama ikindi vaktinden beri acaip bi mide yanması var hamile arkadaşlar böyle olan varmı aranızda?
bende dün gece çok kötü yanma oldu canım ama yemek yememiştim ıvır zıvır yedim aç kaldım belki mide boş diye de ağrımış olabilir.
belki de hormondan bilemedim ama çok kötüydü öğğğ :111:

diyorumya kene gibi yapıştım burda doğuracam hhehehehe gangnam style obaaaaa

bak aynı onun gibi dansediyom :118:
tamam burda doğur ama eben ben olacam kabul mü? :94::94::94:

hehe :94: sen ol kimse kalmıycak burda ben hala yazıyo olacam doğurana kadar süpersin hayatım çatlak hamiş seni

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…