"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ben keyıfsızım dun dedıydım ya pembe akıntı geldı dıe bugunde bıraz daha geldı dunkunden az ama yınede geldı ne bılım keyfım kactı ,

:KK43: canım ben hiç böyle şeyler yaşamadım bende öyle taksit olayı yok peşin peşin gelir :KK60: ama senin yerinde ben olsaydım aha hamileyim derdim benim ablam çatlak öyle olmuş 2 gün felan sürmüş anlamamış fark ettiğinde aselim teyzesinin minnoşu 8 haftalık olmuş :)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idrar thlili yaptımmmmm silik çizgi çıktııııııııııı elim ayağım titriyo yaa çok heyecanlıyımmm:KK52:
anaaaaaaaaaaaaammmmm bebek geliyo :KK52:
tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin :KK9:
kan testinin sonucunu bekliyoruz hadi bakalım :KK9:
bize haber et mutlaka

inşallah kuzucum yaa bkalım bu haftaiçi görecez nasıl olup olmadıgını ama benı stresten yedi bitirdi :KK1::KK1: :KK52:
kuzumm bu ay yapılmıycak aşılama bidahakı aya dedi doktor :KK34: bence ben amelıyat olucam allahın ıznıyle tüplerim açılcak o şekilde kalıcam...aşılamayla ilaçla olacagına hiç ihtimal vermiyorummm ..

oo süpermişşş kuzucummmm :KK52:
geçen sefer yanlıs hatırlamıyosam 60 çıkmıştı...bu daha çabuk buyuycekkk :KK52: minik kuzucugumun kuzusu yerimm ben onuu :KK1:
[/b]
canım bu sene bitmeden olcak bu iş allahın izniyle,inşallah laparoskopiye de gerek kalmicak içini ferah tut sen :KK54:
önceki yeğeninde adet günü 60 çıkmıştı tatlım bildin valla :KK9: bu yeğeninde adete bikaç gün kala 97 çıktı inşallah dediğin gibidir sıkı tutunur bu defa inşallah.ağrım da hafifledi çok şükür fazla hareket etmedim mi rahatsız etmiyo.ben de vakit buldukça ayakları uzatıp dinleniyorum.İşi gücü kenara bıraktım içim rahat etmiyo ama vicdanım rahat ediyo en azından :26:

çok güzel anlattında bende anladığım gibi olmasını çok istiyorum ama bakalım :18: benim bat bugün ama henüz gelen giden yok :KK52: sadece şişkinlik ve hala devam eden kasık batması göğüs ağrısı var allahım allahımm inşaAllah gelmez kırmızılar :KK52:
test yapmak istiyorum ama evde yok eczanelerde kapanır ben almaya gidene kadar en iyisi beklemek akışına bırakmak galiba:KK31:
ah canım yaa ben olsam çatlarım meraktan,inşallah adet olmazsın
bende fazlasıyla test var evin yakınsa verim sana 20 tane test aldım meraktan :KK9:

Kızlar bat a yarın 5 gün kalmış olacak ve bende erken gebelik testi var. Yarın yapicam testi insallah ama çok umitsizim :KK43: çünkü dün ovulasyon testi yaptım ve cooook silik çıktı , demekki bende hiç hcg hormonu yok, di mi kızlar???
Bı yorum yapın yaa :KK43:(
canım şu an gebelik testinde çıkmayabilir erken olabilir,eğer canını sıkmayacaksa yarın yap ya da bikaç gün daha beklesen daha iyi olur,sen bilirsin kuzucum

saol canm yaaa sen bize dua etsen yeter hamilelerin duasi kabul olur..
etmemmi canım yaa öğrendiğim sabah ezanda hepicinize dua ettim hala da aklıma geldikçe ediyorum :KK16:
ya kızlar ben şimdi kaç gündür havaya girdim kesin hamileyim diye bide değilmişim bızzzzzt çıkıyomuş bana kocaman ahdım var bu sefer ağlamıycam hatta ağlancak halime gülcem :KK1: ay ne bozulurum ama ya :KK60:
Felaket senaryoları yazdın beş dakkada hee döecem seni :KK4:

:KK43: canım ben hiç böyle şeyler yaşamadım bende öyle taksit olayı yok peşin peşin gelir :KK60: ama senin yerinde ben olsaydım aha hamileyim derdim benim ablam çatlak öyle olmuş 2 gün felan sürmüş anlamamış fark ettiğinde aselim teyzesinin minnoşu 8 haftalık olmuş :)

walla ıkı kez gebelık oldu bende ama hıc boyle olmadıydı,,
ya esım bugun cok dıl doktu test ol dıe ama nettede yazıda okudum adetın bırıncı gunu sayın dıo 14 gun sonra yumurtlarsınız 14 gunun ustune 9 daha sayın dıo o zaman lekelendıysenız yerlesme kanaması olabılır dıo hesapladım bende de aynı cıkdı ama dıo 4 gun bekleyın sonra yaptırın test ,o yuzden yaptırmıorum,,
eger lekenmesem adet gunum gecseydı beklemez yaptırırdım,:KK52:

bize haber et mutlaka

canım bu sene bitmeden olcak bu iş allahın izniyle,inşallah laparoskopiye de gerek kalmicak içini ferah tut sen :KK54:
önceki yeğeninde adet günü 60 çıkmıştı tatlım bildin valla :KK9: bu yeğeninde adete bikaç gün kala 97 çıktı inşallah dediğin gibidir sıkı tutunur bu defa inşallah.ağrım da hafifledi çok şükür fazla hareket etmedim mi rahatsız etmiyo.ben de vakit buldukça ayakları uzatıp dinleniyorum.İşi gücü kenara bıraktım içim rahat etmiyo ama vicdanım rahat ediyo en azından :26:

bende fazlasıyla test var evin yakınsa verim sana 20 tane test aldım meraktan :KK9:

canım şu an gebelik testinde çıkmayabilir erken olabilir,eğer canını sıkmayacaksa yarın yap ya da bikaç gün daha beklesen daha iyi olur,sen bilirsin kuzucum

etmemmi canım yaa öğrendiğim sabah ezanda hepicinize dua ettim hala da aklıma geldikçe ediyorum :KK16:

ay dövünbeni eşimde gelince dövcem seni diyo bebek var işte ben biliyorum diyo :KK60: dr. olsaymış bu adam ya yanlış meslek seçmiş neyse şekerim sen nasılsın kendini nasıl hissediyosun varmı belirti felan :KK52: acık banada söyleyin yav çatlıycam

walla ıkı kez gebelık oldu bende ama hıc boyle olmadıydı,,
ya esım bugun cok dıl doktu test ol dıe ama nettede yazıda okudum adetın bırıncı gunu sayın dıo 14 gun sonra yumurtlarsınız 14 gunun ustune 9 daha sayın dıo o zaman lekelendıysenız yerlesme kanaması olabılır dıo hesapladım bende de aynı cıkdı ama dıo 4 gun bekleyın sonra yaptırın test ,o yuzden yaptırmıorum,,
eger lekenmesem adet gunum gecseydı beklemez yaptırırdım,:KK52:

süper ozaman dua edelim inşallah tutunduğu yeri bırakmaz da senide bizide sevindirir :KK16:

bize haber et mutlaka

Saol canım test çok bende :KK1: su an elimde 8 tane gebelik testi var. Pek umudum yok ama alıştım artık her ay tek çizgiye :KK43:
Bu arada iyi ki korunmadın canım, düşükten hemen sonra daha kolay gebe kalınıyormuş . İnsallah saglikla kucağına alırsın tatlim

Saol canım test çok bende :KK1: su an elimde 8 tane gebelik testi var. Pek umudum yok ama alıştım artık her ay tek çizgiye :KK43:
Bu arada iyi ki korunmadın canım, düşükten hemen sonra daha kolay gebe kalınıyormuş . İnsallah saglikla kucağına alırsın tatlim

8 tane gebelık testını nasıl aldın?
ben bıtane bı eczaneden alabılıom bıde daha o eczaneye gıdemıom almak ıcın sankı anlıcaklar gıbı gelıo ,,bak gecen ay aldıydı hamıle kalamamıs dıcekler dıe tırsıom nıyeyse :))))))))))

bakalım zman ne göstericek bize canım..yaşayıp görücezz...
ewettt ogun cok heycanlıydı hepimiz doktordan gelıcek teli beklıyoduk :KK1::KK1: bakk ya bu sefer öncekinden dha erken yumurtladın ya da bebiş saglıklı oldugu ıcın hcgs artışa geçti :KK52: dinlen tabı tatlım sen hamiş bir bayansın kolay degıl 9 ay taşımak dimi ama olur o kadar iştede :KK34:

bende çatlıyorum çatlıyorumda beklemek istiyorum bu defa söz verdim kendime :KK52:
geçen defa bir günüm geçmişti evde test yaptım negatifti tam kan testiine giderken gelmişti kırmızılar günlerce kendime gelememiştim çok moralim bozulmuştu :KK14: bu defada aynı şeyleri yaşamamk için beklemek istiyorum :KK5: ama dayanamıyorum yarın olmazsam eğerki ki inşaAllah olmam dua edin polikliniğe gidip kana baktırıcam direk :112:

kızlar benim adetlerim çok sancılı geçiyor. bende dayanamayıp apranax majezik falan içiyorum. bunların hamile kalmaya bir etkisi var mı duydunuz mu hiç

amiin canım benim
sen ne durumdasın gelen giden yok dimi akıntı falan?
ovu. testini bıraktın mı artık?
hcg test yaptın mı yapçan mı?

Kuzum benim bat tarihimden 12 gun gecti, kafamda hesapladim hadi diyelim adet gunumde yumurtladiysam (o gun son pozitifti ovulasyon testinde)
Daha 2-3 bekliycem, eger adetim gelmezse doktora gidicem. Goguslerim agrimiyor sadece 2 gundur hafif hafif batmalar oluyor sag taraf bide ortada ama psikolojik olabilir diye pek takmiyorum :KK19:Ahh keske hamile olsam valla bekledigime degsin ben gun saydikca gunler uzuyor. bugun 42. gunum :KK43:

kızlar benim adetlerim çok sancılı geçiyor. bende dayanamayıp apranax majezik falan içiyorum. bunların hamile kalmaya bir etkisi var mı duydunuz mu hiç

duydum canım bizzat yaşıyorum gecen ay dr a gittim aynı şeyi söyledi zararlı gebelik oluşmayınca endometrium dokülüyorya adet kanaması kan ağrıyla geliyo ilacı içince sancı yok kan yok ne oluyo o tabaka tam temizlenmiyo ve bir sonraki dönemde eskisinin üstüne oluşuyo

X