"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

o zağten herkezde yada her gebelikte olcak diye bişey yok canım ama regl olmazsan 2 gün sonra kanda baktır mutlaka varsa çıkar

ya tabı dedıgın dogru,herzaman aynı olcak dıe bıse yok,,
ne bılım bazen okuyorum kanda yapıolar cıkmıo adet zamanı gelmeden ,,zaten carsamba olcakdım eger o gune kadar olsazsam yaptırcam ınsallah pozıtıf cıkar,

Canım bence ikinci kez koyu çizgi gördüğünde yumurtlamış olabilirsin. Bir ihtimal daha var o da "bebek var"
Hiç gebelik testi yaptın mı ?

kaldı 9 gün bebeğini alan gitti kızlar başka topiklere biz aynı tempoda bıkmadan usanmadan mücadeleye devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı kızlar tam gaz ileri

kızlar benide alın aranızaaaaaaaaaa ende ebiş istiyorum hemde 4 yıldırrrrr. ama bu ay çok çalışcam çok umutluyum çünküüüü

kızlar benide alın aranızaaaaaaaaaa ende ebiş istiyorum hemde 4 yıldırrrrr. ama bu ay çok çalışcam çok umutluyum çünküüüü

gel yavrum sende gel hoş geldin inşallah boş gitmezsin ya canım allah sabır versin yanında birde tez zamanda bebek 4 yılda baya uzunbir zaman

Son düzenleme:
Evet canim rabbim hayirli zamanda versin ins.. Senin kacinci denemendi cnm?

ıkı kez gebe kaldım ,sonra pıhtılasma sorunum varmıs kaybettım ıkısınıde,,
1.5 sene korunduk yaklasık 1 yıla yakın ılac kullandım sonra 6 ay kullanmadım ama yıne korunduk,
mayısdan berı korunmuyoruz ama olmadı,,
dıger ıkı kez gebe kaldıgımda bırakdıgım ay kaldıydım ama bu sefer bı turlu olmadı ,,

kaldı 9 gün bebeğini alan gitti kızlar başka topiklere biz aynı tempoda bıkmadan usanmadan mücadeleye devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı kızlar tam gaz ileri

Aynen canim kaldik bizbize dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden ben bu ay kirmiziyi gordum malesef koskoca bir ay daha var onumde ins. Siz gormezsiniz kirmizilari canm hakkimizda hayirlisi..

hehhehehhe amiinnn aminnnnnn inşallah bu kasım aşkı bebişlerimizi bize getirrirrrr ben ovulaasyon testi aldım bugün geldi ama adetim uzadı bir iki gün sonra başlıcam Allah izin verirsee ee sadece bununla sınırlı değil tabisiiii bal tarçın çörek otu bbide adaçayıda içiyorum akalım neler olucakkkkk

Aynen canim kaldik bizbize dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden ben bu ay kirmiziyi gordum malesef koskoca bir ay daha var onumde ins. Siz gormezsiniz kirmizilari canm hakkimizda hayirlisi..

inşallah canım hayırlısı hepimize valla bende böyle işi deliliğe vurdumki bu ay sorma gitsin hem kendimi hem burda arkadaşları neşelendirmek istiyorum yoğun enerji en güzel ilaç birde yani bukadar insan burda inşallah maşşallah diye sürekli dua ediliyo rabbim sırasıyla hepimize verir nekadar çok dua okadar enerjı yoğunluğu

Himmm kotu olmus canim yaa ama ins bu ay hamilesindir canm rabbim kimseyi ugrastirmasin bekletmesin ins. Tez vakitte hepimiz bebislerimizi alalim kucaklarimiza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…