"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar bende bu sabah test yaptım ve sonuc pozitif :) dün adet olmam gerekiodu kasık ağrım vardı beklemiodum artık ama asasrdım gorunce:)

tatlım Rabbim sağlıkla kucağına almayı ansip etsin inş.. Darısı bana şuan bekliyorum 1 haftaya kadar belli olur inş. Çok heyecanlıyım,daha ilk ayımız ama belkiyorum miniğimi inş..

arkadaşım yumurtlama günleri mevsim değişiklerine göre bile farklılaşıyormuş. kaldı ki ben 3 ay kadar test kullanıp sonuç alamamıştım. hamile kaldığım ay da çizgi hiç koyulaşmamıştı ve sadece 2 birliktelik ile hamile kalmıştım. sen bence yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişkiye gir.

canım ya bende iki aydır kullanıyorum hiç koyu çizgi çıkmadı hep silik hep siliik senin yazını okuyunca sevindim yani bu bir problem olmayabilir sen hamile kaldığına göre ayyy iyiki yazdın bunu çok mutlu ettin beni :)

aynı msj 3 kere çıktı..............................................

Son düzenleme:
"asiselcan" soğan kürünü tam olarak ne zaman başladın. bugün özel günüm başladı ve bende soğan kürüne başlamak istiyorum.

"asiselcan" soğan kürünü tam olarak ne zaman başladın. bugün özel günüm başladı ve bende soğan kürüne başlamak istiyorum.

özel gün derken yumurtlamadan mı bahsediyosun eğer öyleyse şimdi olmaz canım reglin bittikten 1 hafta sonra başlıyosun 15 gün sabah akşam içiyosun yumurtlama zamanı içmenin bi faydası olmaz oluşabilecek bebeği bozar allah korusun

özel gün derken yumurtlamadan mı bahsediyosun eğer öyleyse şimdi olmaz canım reglin bittikten 1 hafta sonra başlıyosun 15 gün sabah akşam içiyosun yumurtlama zamanı içmenin bi faydası olmaz oluşabilecek bebeği bozar allah korusun

yani reglim başladı:) tşklr canım tam ne zaman başlayacağımı bilmiyordum.

yani reglim başladı:) tşklr canım tam ne zaman başlayacağımı bilmiyordum.

ender saracın sayfasında var canım istersen birde ordan bak hem nasıl kaynatıldığı felanda yazıyo sen bide benimgibi bal tarçın çörek otu karıştır üstüne birde kuru incir ye hergün bomba gibi olursun inşallah bu ayda bebişin tutunur

ender saracın sayfasında var canım istersen birde ordan bak hem nasıl kaynatıldığı felanda yazıyo sen bide benimgibi bal tarçın çörek otu karıştır üstüne birde kuru incir ye hergün bomba gibi olursun inşallah bu ayda bebişin tutunur

tamam canım bal tarcın çörek otu karısımı soğan kürüne göre yemesi daha kolay bence hayırlısıyla olur inş.

hanımlar benim bat bugün daha gelen giden yok dua edin gelmesin kırmızılar ya:18:

pepenin teyzesi benim de batım bugün ya da yarın aynı senin gibi panik heyacan bekliyorum. ben sana dua ediyorum sende bana et. başkasına edilen dua kabul olurmuş ya inşallah kırmızılar gelmez bu ay. sen nasıl hissediyorsun kendini ne gibi belirtilerin var:26:

Kızlar 25 dk önce test yaptım negatif çıktı şimdi baktım silik cizgi var orda ama baya silik daha önce başıma geldi ama hamile değildim o zamnalar cizgi belirip kaybolmuştuöö hem adetime 5-6 gün var çıkmaz dimi şimdden :s

pepenin teyzesi benim de batım bugün ya da yarın aynı senin gibi panik heyacan bekliyorum. ben sana dua ediyorum sende bana et. başkasına edilen dua kabul olurmuş ya inşallah kırmızılar gelmez bu ay. sen nasıl hissediyorsun kendini ne gibi belirtilerin var:26:
rabbim cümlesininde seninde benimde gönlümüze göre verir inşallah
inan ki şu belirtim var desem yalan olur bi biliyorum ki önceki gün sabah bi başım döndü hafiften afedersin midem havalandı :KK52: başkada belirgin bişey hatırlamıyorum sende var mı bi belirti

Kızlar 25 dk önce test yaptım negatif çıktı şimdi baktım silik cizgi var orda ama baya silik daha önce başıma geldi ama hamile değildim o zamnalar cizgi belirip kaybolmuştuöö hem adetime 5-6 gün var çıkmaz dimi şimdden :s

Kızlar cvp verin ltffenn .. çıkarmı testtee yaa.. yani fazla silik ama görüyorum.. gebelik olmasada öle çıkarmıı

tamam canım bal tarcın çörek otu karısımı soğan kürüne göre yemesi daha kolay bence hayırlısıyla olur inş.

inşallah canım benim bugün reglinin ilk günüyse yarın başla bal tarçın karışımına günde 2 çay kaşığı aç karnına ye 12 gün çok güzel gıdaklatıyormuş :KK52:

----- HORMON (2) ------------- -------------------- ----------------- --------------------
B-HCG <1,00 mIU/ml Erkek < 2.50 mIU/mlKadın premenapozal,hamile olmayan < 5.00 mIU/mlgray zone 5.00 - 30.00 mIU/mlPozitif > 30.00

bu tahlil sonucunu bana yorumlar mısınız?

X