"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Canlaaaaar,
Akşamınız gönlünüzce olsun...
Yorumlarınızı alabilir miyim tablom için lütfeeen?

3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Merhaba canim, anladığım kadarıyla ayın 30 ve 31 senin yumurtlama günün.Hadi hayırlısı bakalım ins olur.Adet oldugun günden itibaren sayıp ayın 30,31 kaçıncı günün olduğu çıkarırsan.Bidahaki ay senim icin daha kolay olur.Pek değişmez çünkü yumurtlama günü.Gerci ins Bidahaki aya gerek kalmadan Bebis yola çıkar.

Canım benim kuzenlerim koca kisteriyle hamile kaldılar çok şükür bebecikleri var şimdi.
Neden beklemek istiyosun doktor bekle mi demişti?

öncelikle bebeğin hayırlı olsun umarım önceki sıkıntıları tekrar yaşatmaz Allah sana...

canım doktor bana bekle falan demedi ama önce kistten kurtul dedi.tedavini yapalım dedi
banada sanki bu şekilde asla ama asla hamile kalamam gibi geliyor..
adetim zaten düzensizdi evlendiğimden beridir daha da düzensiz bir hal aldı..
şimdi dediğim gibi adet söktürücü kullandım adette oldum düzenleyici ilacıda kullanıyorum ama diyorum ki acaba önce bir doktora muayene mi olsam gitti mi gitmedi mi diye..
yine hamile kalamazsam üzülürüm hemde çok..

Canım benim kuzenlerim koca kisteriyle hamile kaldılar çok şükür bebecikleri var şimdi.
Neden beklemek istiyosun doktor bekle mi demişti?

herkese günaydın. minikkelebek sen epey umut verdin bana yaa :))) ben düşük ve kürtajdan sonra 2-3 ay beklerim diyordum ama, seni görünce acayip heveslendim. düşükten sonra hala adet görmedim. ilk adetimden sonra hemen doktora gidip konuşucam. hemen o ay başlamak istiyorum. internette biraz araştırdım. annenin kendini psikolojik olarak hazır hissettiği an tekrar denemeye başlayabilir diyorlar. ve ben seni okudukça acayip hevesli ve hazır olduğumu hissettim :)))
var ya... acayip sevindim sana. kendine de bebişine de çok iyi bak olur mu canım. bu arada ilk gebelikte sana progesteron ilacı vermişler miydi canım ?? ben ilacı da iğneleride kutu kutu yuttum valla ((

Günaydın tatlım,Hic kötü birşey aklına getirme.Hamile kalman icin o kistin yok olması gerekmiyor.Küçülüp istenilen boyuta gelmesi gerekiyor sadece.Onuda ilaçlarla sağlıyorlar zaten canım.

Sağol tatlım amin inşallah bu defa aynı şeyleri yaşamam.
Doktora tekrar bi git canım yumurtlaman belli değildir adet düzensizse,ovulasyon testi kullanmışmıydın sen peki?
valla benim etrafımda kistle hamile kalan çok kişi var
diyorum ya hatta kuzenlerim öyle pek de beklemediler,sakın umutsuzluğa kapılma bu yüzden
Doğumda aldırdılar kistlerini kuzum yaa

günaydın sosyolociiim,teşekkür ederiz canımm valla doktor bekleme dedi biliyosun ben de zaten istemiyodum beklemek canım
yani beklemenin bi garantisi yok,benim annem 2 sene üstüne tekrar düşük yapmıştı
bi tanıdık da kürtajdan sonra adet olmadan hamile kaldı şimdi kızı var
yani bu kısmet tamamen bence,bi de rahimin durumuna bakıyo doktorlar toparlamışmı diye.
sen de mutlaka adetten sonra kontrole gidersin bi bakar ona göre sen de hareket edersin canım
İlk gebeliğimde kahverengi akıntı başlayınca doktor günde 1 tane verdi progestan,ama kanama kırmızıya dönünce 3 e çıkarmıştı.
Bu akşam kan vermeye gidicem daha hcg ye baktırmadım
Yarın da doktora gidicem muhtemelen,pozitif çıkınca gel demişti.Önceki düşüğümden dolayı sanırım hemen progestan başlatabilir.
Bakalım ne dicek,doktordan gelince anlatırım canım

ovls.testi kullanmadım hiç haklısın canım hem allah dilerse olur zaten bu ay korunmicam
adet olursam yani hamile kalmazda adet olursam da doktora giderim adetin 3. günü
sağol kuzum teşekkürler moral verdiğin için..

Son düzenleme:
Günaydın tatlım,Hic kötü birşey aklına getirme.Hamile kalman icin o kistin yok olması gerekmiyor.Küçülüp istenilen boyuta gelmesi gerekiyor sadece.Onuda ilaçlarla sağlıyorlar zaten canım.
ciddi misin yaa yok olmasına gerek yok mu yanii
aaayyyyyyyyy nasıııııı sevindim anlatamam sağolun kızlar
Allah razı olsunn

Canım inanki korkulacak bişi değil hiç bişicik hissetmiosun ameliyatta çünkü çook uyuşmuşoluosun emin ol çekilen ağrı daha beter ben iyiyim canım büyüyoruz işte valla hamişlik de ayrı bi stres oluo insan keseydi kalp atışıydı 2li testiydi derken hep bir meraklı endişeli bekleyişle geçiyor:18: şimdiye kadar herşey yolunda çok şükür cinsiyetimiz de belli oldu oğlum olacak allah nasip ederse 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasonumuz var organları falan inceleniomuş tek tek şimdide onun heyecanı sardı

Senin korunduğunu bilmiyodum canım,allah dilemişse her türlü olur sen hiç merak etme
Doktorlar imkansız diyolar da bi bakıyosun kucak kucak çocuk veriyo allah
Ya 1 ay boyunca mümkünse günaşırı çalışın veya test yapma imkanın varsa bi de öyle deneyin
dualarım sizinle

günaydın kızlar dün dayanamayıp test yaptım negatif regl günüm 4 kasım...daha var günüme evt fakat yaptım işte....

canım ben hiç korunmadım yani sadece bu ay korunmaya niyetlenmiştim vazgeçtim..
şansımı deneyeceğim yine bakarsın olur inşallah..
5 aydır deniyordum canım ama malesef olmadı bakalım inşallah olacak

evet bu senenin ağustosu.biliyorum çok erken pes etmek için ama adetlerim 36 günde bir olyor bazen daha fazla geçiyor
bu bi sorun değil mi sizce ?

benimde 35 günde bir oluyodu eskiden, doktora gittiğimde önemli olan kendi içinde bir düzeni olması demişti. Ama ben çocuk istemediğim dönemde civanperçemi otu ile 35 günü biraz kısaltıp 30 yaptım ama gebelik düşünüyosan içilmiyor :)

günaydın kızlar acayip ağrılarım var özellikle sol kasık ve zaaman zaman karnımın tamamen altı ve belime vuruyor bat a 4 gün var test alıp yapsammı acaba ilk kez bu kadar yoğun üst üste adet ağrısı gibi ağrım var..

bata 2 gün kaldı rüyamda kırmızılar gelmiş ama az az çok moralim bozuluyodu inşaAllah tersine çıkar:18::18::18:
gerçi her ay hamiş görüyodum bişey çıkmıyodu inşaAllah bu seferde tersi olur yine

benimde 2 gün var aynı şekilde sol kasık batması ve bel ağrım var ara arada içime bişeyler saplanıyo gibioluyor ama bende test için günümü bekliycem diyorum ama beklemek çok zor

kızlar yaa bı sorum olucak sizeeeeeee ben bu ay ılk defa yumurtalamam gunum için test kullandım 9. gunde basladım yapmayaa ayın 15ına kadr sılık cızgı vardı ama baya bellı bı 15.v 16 gunde c il eyanı koyulukytaydı t dün yani 17. gün c dende koyuyduu ve ben 28 gunde hatta bazen 27 gunde bır adet oolurummm bu nedemk şimdi ben hiççç negatif görmedım bazı arkadslarımız tek çizgi faln görduklerını soyluyolarr bende ole bısey olmadıı hiçç ben dün mü yumurtladımm yaniii bir sürü soru sordum bılıyorum ama sasırmıs durumdayım :18::18:

ahahahah koptum ya adama şu zaman bu zaman deyince tamam selcan artık neyse ne yeter yumurta felan yemiyorum senin yüzünden diyo üstelik sen beni kullanıyomusun diyo hep ozamanlar buzaman lar adam piskopata bağlamış bozuk atıyo

arkadaşım yumurtlama günleri mevsim değişiklerine göre bile farklılaşıyormuş. kaldı ki ben 3 ay kadar test kullanıp sonuç alamamıştım. hamile kaldığım ay da çizgi hiç koyulaşmamıştı ve sadece 2 birliktelik ile hamile kalmıştım. sen bence yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişkiye gir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…