"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

arkadaşım yumurtlama günleri mevsim değişiklerine göre bile farklılaşıyormuş. kaldı ki ben 3 ay kadar test kullanıp sonuç alamamıştım. hamile kaldığım ay da çizgi hiç koyulaşmamıştı ve sadece 2 birliktelik ile hamile kalmıştım. sen bence yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişkiye gir.

valla canımm zaten dehgrlendırmeye calsıyorumm 14. 15 ve 17 yı degrlkendırdıkk ısteeeee zatenn kafam cok karısıyooo bu yumurtalam gunlerınden dolayıı

valla canımm zaten dehgrlendırmeye calsıyorumm 14. 15 ve 17 yı degrlkendırdıkk ısteeeee zatenn kafam cok karısıyooo bu yumurtalam gunlerınden dolayıı

benim de karışıyor ya... yani mesela bazen 2 adet arası 28 gün oluyor bazen de 27 gün... ben hangisini baz alacağım hesaplarken????

kızlar yaa bı sorum olucak sizeeeeeee ben bu ay ılk defa yumurtalamam gunum için test kullandım 9. gunde basladım yapmayaa ayın 15ına kadr sılık cızgı vardı ama baya bellı bı 15.v 16 gunde c il eyanı koyulukytaydı t dün yani 17. gün c dende koyuyduu ve ben 28 gunde hatta bazen 27 gunde bır adet oolurummm bu nedemk şimdi ben hiççç negatif görmedım bazı arkadslarımız tek çizgi faln görduklerını soyluyolarr bende ole bısey olmadıı hiçç ben dün mü yumurtladımm yaniii bir sürü soru sordum bılıyorum ama sasırmıs durumdayım :18::18:
canım sen 17. gün yumurtlamışsın belli olmuyo işte yumurtlama zamanı bende hamile kaldıgım ay 22. gün yumurtlamışım ki normalde 30 günde bir adet olurum değerlendirseydin canım o günü geçen seferde sölemiştim negatif çıkmaz aslında çünkü lh hormonu her zamn salgılanıyo sadece yumurtladıgın zaman çok yükseliyo
ben geç yumurtladıgım içn dogum tarihimi kendime göre yazdım aslında 11 haziran dedi doktor

Son düzenleme:
bir de gün aşırı ilişki öneriyorlar ozaman yumurtalama gününe denk geleceği kesin değilki yani

Son düzenleme:
canım sen 17. gün yumurtlamışsın belli olmuyo işte yumurtlama zamanı bende hamile kaldıgım ay 22. gün yumurtlamışım ki normalde 30 günde bir adet olurum değerlendirseydin canım o günü geçen seferde sölemiştim negatif çıkmaz aslında çünkü lh hormonu her zamn salgılanıyo sadece yumurtladıgın zaman çok yükseliyo
ben geç yumurtladıgım içn dogum tarihimi kendime göre yazdım aslında 11 haziran dedi doktor

degrlendırdım cnımmm degrlendırdım pekii şimdi bnımm adet tarıhımmm degısecekmı 14 gun sonramı olucak yoksa dgeısmeycekmıııı

degrlendırdım cnımmm degrlendırdım pekii şimdi bnımm adet tarıhımmm degısecekmı 14 gun sonramı olucak yoksa dgeısmeycekmıııı
bir gün sonrasını da değerlendir canım o çok önemli muhtemeln uzar canım ya beni hatırlarsın 4 eyülde adet olmuştum 16. yumurtlarım normalde adet oldum meğerse o adet değilmiş yumurtlama kanamasıymış ben 22. gün ovulasyon testiyle anladım yumurtladıgımı değerlendirdim sonra 14 gün saydım 10 ekimde adet olurum diye düşünüyodum 8 ekimde hamile oldugumu ögrendim sende 14 günden hesapla canım

bir gün sonrasını da değerlendir canım o çok önemli muhtemeln uzar canım ya beni hatırlarsın 4 eyülde adet olmuştum 16. yumurtlarım normalde adet oldum meğerse o adet değilmiş yumurtlama kanamasıymış ben 22. gün ovulasyon testiyle anladım yumurtladıgımı değerlendirdim sonra 14 gün saydım 10 ekimde adet olurum diye düşünüyodum 8 ekimde hamile oldugumu ögrendim sende 14 günden hesapla canım

yani bugunude degrlendırıyımm ozmnnn ara vermedennn ayın 14 dü yanii batt ozmnnnn :) teskkurler canımmmm

ertesi günü de değerlendir canım o da önemli beni hatırlarsın belki ben 4 eylül de adet oldum 16. gün yumurtlarım normalde ama o gün adet oldum meğerse o yumurtlama kanamasıymış ben 22. gün tesadüfen ovulasyon testiyle ögrendim yumurtladıgımı onun üstüne 14 gün saydım 10 ekimde adet olmam gerekiyodu 8 ekimde ögrendim hamile oldugumu sende öle hesapla canım

kızlar bende bu sabah test yaptım ve sonuc pozitif :) dün adet olmam gerekiodu kasık ağrım vardı beklemiodum artık ama asasrdım gorunce:)

inşş. cnımmmmmm benımde dunmu yumurtlam gunum bendee degrlendırıyorummm her gece her geceee :) hiç ara vermeden vallaaa :KK1::KK1:

ne iyi valla ekimde 3 günle bu işi tutturursam ne mutlu bana :KK60: tarihe geçerim valla bugün bismillah deyip başladım yelek örmeye :KK1:

Son düzenleme:
arkadaşım yumurtlama günleri mevsim değişiklerine göre bile farklılaşıyormuş. kaldı ki ben 3 ay kadar test kullanıp sonuç alamamıştım. hamile kaldığım ay da çizgi hiç koyulaşmamıştı ve sadece 2 birliktelik ile hamile kalmıştım. sen bence yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişkiye gir.

Selam canım,mesaj hakkım yok,sana nasıl yazacağımı bilemedim... mailini yazarsan paylaşımda bulunabiliriz :)

Hayırlısı olsun canım bekle bakalım inşallah gecikir o zaman yaparsın madem.

sağol sevdecim çok teşekkürler,o yumurtanın kiste dönüşme mevzuu birsn61 arkadaşımda da olmuştu.

Canım bat ne zaman?Benim 2 gebeliğimde de batmalardan anladım hamile olduğumu.
Benim solda oldu hep sızı şeklinde bazen de bacağıma da bi sızı vuruyodu aynı anda
inşallah hamilesindir

bat 9-10 kasım canım bugün test yaptım negatif malesef :KK50:ama yinede belli olmaz bakalım ümidimizi yitirmek yok :KK4::KK24:

Bence bu cizelge cok guzel, atesinde fazla oynama olmamis hamile cizelgesini andiriyor. insallah hamilesindir canim :KK49:

Ağzından bal danlıyo kuzum, hepimiz için hayırlısı... Bat 5 Kasım... Beklemekten başka çarem yok...

Ağzından bal danlıyo kuzum, hepimiz için hayırlısı... Bat 5 Kasım... Beklemekten başka çarem yok...

Gelsiinn bebisler gelsinnnn :emir_bebek:insallah canim, senin tabloyu begendim insallah hamilesindir. Bende bat gunumde yumurtladim hala beklemedeyim 10 gunu gecti, 3-4 gun daha beklicem negatif cikarsa ve hastalanmazsam doktora gidicem offfff :KK20: Gelsin bebelerimizz yaaaaa

X