"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

aa BATlarımız aynı günnn ... bakalım neler olacak .. çok heyecanlıyım diğer arkadaşların bahsettiği gibi batmalarım falan yok,sadece çok uyuyorum çok yiyiorum bide göğüslerim baya büyüdü eğer psikolojik değilse bunlar var bende tatlım sende ne avr ne yok ??

canım inşallah ikimiz de güzel haberler verebiliriz, bende de kasık ağrısı var ama göğüslerim şiş falan değil sadece birazcık dolgunluk hissi var gibi..:44:

inan her ay farklı belirtiler yaşıyorum yani toplamda hepsini yaşadım senin anlayacağın ama sonuç yine negatif oldu.. hayırlısı olsun rabbim verecek bir gün ama inşallah çok beklemeyiz:) :KK16:

benim bu beşinci deneme ayım senin kaçıncı ayın canım?

canım inşallah ikimiz de güzel haberler verebiliriz, bende de kasık ağrısı var ama göğüslerim şiş falan değil sadece birazcık dolgunluk hissi var gibi..:44:

inan her ay farklı belirtiler yaşıyorum yani toplamda hepsini yaşadım senin anlayacağın ama sonuç yine negatif oldu.. hayırlısı olsun rabbim verecek bir gün ama inşallah çok beklemeyiz:) :KK16:

benim bu beşinci deneme ayım senin kaçıncı ayın canım?

tatlım ilk ayımız :)) evleneli 4 ay oldu zaten.. sen nekadarlık evlisin ?? ilk 6 ayda zaten %80 hamile kalma ihitamli var demişti doktor bana .. bence panik yapma asla güzelim akışına bırakalım birazda diyorumdaaaaaaaaaa bide sen onu bana sor :)))))

Cankızlar eve gelir gelmez bi test daha yaptım yine aynı çizgi aynı koyulukta :KK17:
Bata kadar kan testi yaptırmayı düşünmüyorum,kimyasal gebelik ihtimaline karşı hergün idrar testini tekrarlicam koyulaştımı diye bakarım.Adet olmazsam(yani düşük yapmazsam) cumartesi kan testi yaptırcam.
Sanırım hamileyim hamilemiyim neyim ne bilim hala şoktayım kendime geleyim dedim suya soktum kendimi :KK9:
Dua üstüne dua ediyorum hem sizler için hem de ağustosta yaşadıklarımı tekrar yaşamamak için.
Allahım tez zamanda her isteyene nasip etsin
Öpücüklere boğuyoum sizi :KK54::KK54::KK54::KK54:
Bu ay hepimizin göbişi bebişle dolsun inşallah :KK16:

pilistikçim kız teyze oluyon şehzademe hatun arıyorum :KK1: anladın sen onuu
minikoğluminik :KK52:

canım okadar çok sevindim ki :KK15: :21: hamilesin hamilesin :21: ama bizimkide galibam erkek olcek o ayrı bi konu kardeş kardeş büyüsünler :KK1:

Son düzenleme:
Bu ayda olmadi ben yine kirmizilari gordum cok mutsuzum sabahtan beri agliyorum :KK14: rabbim kimseyi ugrastirmasin yaa cok zor bisey.. Bu ay doktora gitmek bana farz oldu :KK43:(

Selam kızlar.Bende geldim aranıza:) mücadelemde 5.yılım:KK43: arife günü aşılama yapıldı.Sonuc bekliyorum merakla.Ayın 8 i test günüm.Ara ara adet sancısına gibi ağrı oluyor.Korkuyorum yine olmadı diye.Gerci Buda belirti olabiliyormuş diyorlar ama.Bu ay Rabbim muradımıza kavuşurur ins.

bütüb hamiş arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...benimde bat 7 kasım az kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :KK53:

bütüb hamiş arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...benimde bat 7 kasım az kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :KK53:

canim benim de senin gibi 7 kasimda bekliyorum.. bu sabah test yapim negatif cikti ama 1 haftadir kasik agrisi ve batmalar yasiyorum bel agrisi ve sik idrara cikma yeni basladi ama test negatifti ben de senin gibi merak ediyodum ama yapinca merakim gitti adet gunumu beklicem artik bence yap merakin gitsin aklinda durup kafani mesgul edecegine yapgitsin zarar gelmez

Canım benim şimdi gördüm çoooooook sevindim:KK16::KK16::KK16:

Rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağsalim bebişini kucağına almayı da nasip eder inşallah canım benimm... çoook öpüyorum senin ve bıcırık yiğenimi de :emir_bebek::emir_bebek: benim oğluşun arkadaşları her geçen gün çoğalıyor ne mutlu:KK1::KK1:

Kendine çok dikkat et canım :KK16::KK16:

catladigini nasil anlayabiliriz? ben sabah yaptim negatif cikti hayirlisi adet gunumu bekleyecegim artik..

şekerim ben ekim ayını savaşa hazırlanır gibi geçirdim valla bal,tarçın,çörek otu karıştırıp yedim doktorum bebegin yerleştiği yerin tam kalınlaşmadığını söylemişti bıde soğan suyu içtim :KK43: berbat bişeydi ovul testi aldım ayrıca ateşimi ölçüyordum yumoşun çatladığını ordan anladım ateşimden yani

ben de bütün hamile arkadaşları tebrik ediyorum. Tek tek isimleri bilmediğim için herkes üstüne alınsın.:) Darısı diğer isteyenlerin başına... Olumsuz sonuç alanlar da canınızı sıkmayın lütfen. Moralinizi yüksek tutun Allah hayırlı, uygun zamanı bilendir. ( Benim bat 10 kasım ama hiç bir beklentim yok) Kalın sağlıcakla....

kız valla sen ceket atsan hamşle kalıyon ya ne güzel maşşallah maşallah canım benim ya nasıl sevindim ne güzel ya :nazar: :nazar: allah kucagına almayı nasip etsin inş. çok sevindim kuzum

şekerim ben ekim ayını savaşa hazırlanır gibi geçirdim valla bal,tarçın,çörek otu karıştırıp yedim doktorum bebegin yerleştiği yerin tam kalınlaşmadığını söylemişti bıde soğan suyu içtim :KK43: berbat bişeydi ovul testi aldım ayrıca ateşimi ölçüyordum yumoşun çatladığını ordan anladım ateşimden yani

arkadaşım bebeğin yerleşme yerinin kalınlaşması için mi soğan suyu içtiniz.......

canım senin adına sevindim allahım sağlıkla almayı nasip etsin kucağına ağustosda bende çok üzüldüm senin yaşadıkların gibi olmuştu .....bende acayip bel ağrısı belimden bacağıma doğru çeken bi ağrı var dünden bu yana ve az önce yemekten midem bulandı zor tuttum kendimi bat 6 kasım kendimi diğer aylardan farklı hamile gibi hissediyorum çalışmalar düzenli oldu son 3 gündür ara verdik bakalım artık allahım en iyisini bilir

Son düzenleme:
arkadaşım bebeğin yerleşme yerinin kalınlaşması için mi soğan suyu içtiniz.......

evet bu ay olmazsa kasımda tedaviye başlayalım dedi ilaç vericek büyük ihtimalla bende soğan suyu içmiştim çok yakın bi arkadaşım evlendiğinde 2. ayında hamile kaldı 2 aylıkken düşük yapmıştı sonra 5 yıl uğraştılar olmadı en son bu soğan kürünü denediler ilk ayda hamile kaldı şidi cocuğu 3 yaşında

evet bu ay olmazsa kasımda tedaviye başlayalım dedi ilaç vericek büyük ihtimalla bende soğan suyu içmiştim çok yakın bi arkadaşım evlendiğinde 2. ayında hamile kaldı 2 aylıkken düşük yapmıştı sonra 5 yıl uğraştılar olmadı en son bu soğan kürünü denediler ilk ayda hamile kaldı şidi cocuğu 3 yaşında

teşekkür ederim o zaman bende deniycem.soğan suyunu nasıl içerim bilmem ama yine de denemek istiyorum

:KK49:hamişleri tek tek tebrik ediyorum çok ama çok sevindim adınıza darısıda biz bebiş bekleyenlere:emir_bebek:
benim bat 9 kasım ve bu gün inanılmaz karın kasık ağrısı yaşıyorum kızlar adet olmuşum gibi sancı çekiyorum
ve göğüslerim bana büyümüş gibi geliyor ama öyle çok ağrısı yok.ağustostan beri deniyoruz artık ümidim kalmadı:KK14::KK14::KK14:
sağol canım ya yumurtluyo olabilirsin veya hamilelik de kasık ağrısı yapıyo tecrübeyle sabit
idrar testi kadar güveniyorum artık kasık ağrılarıma :KK53:
ümidim kalmadı diye bişey yok canım bak daha yeniymiş bikaç ayda pes etmek yook
minikkelebekciim tebrikler canım inşallah herşey dilediğin gibi olur darısı başımıza :KK1:
kızlar yahu yazıyorsunuz böyle benim de yapasım geldi test ama 13 günüm var daha yumurtlama yeni bitiyor benim hey allahım bu zaman nasıl geçecek:KK50:
sağol canım sen de test yap dicem de 13 gün önce çıkarmı bilemedim deli kızz :KK9:
zaman geçiyo inan bana,ben şu 1,5 ayı nası geçirdim bilmiyorum :KK50:
cnmmmmm bnmmmmmm ben hamiş kaldım kadar sevindimmm canım bnmmmmm :nazar::nazar:

rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin....

bak böle gaza getryn ama bnmdee 5 kasım :)))) yok bn beklycm :))
kuzuuu sağol darısı tez zamanda başına tatlımm
cumartesi sen de yap canım zorlamak istemem ama zorluyorum inşallah bu ay çift çizik görecez sende
Ne çok hamiş çıkmış eski topiklerden. Umarım hepimiz icin hayırlısı olur.Kac aydır ümitle bekliyoruz.Bazen hicbi zaman o iki çzgiyi yada beta hcgnin 5 ten yukarı olduğu zamanları göremiycem diye düşünüyorum:s hayılırsını versin Rabbim diyorum. mide bulantım var ne zamandır ama benim hep vardı zaten... ne göğüslerde hassasiyet nede başka bişey. bel ağrım var bide. herşeyi belirti sanıryorum :)
canım üzülme hep belirti olmuyor ki zaten.bazısı çok sakin geçiriyo hamileliği ki inşallah sen de o şanslılardan olursun.

kızlar hamişleri tebrik ediyorum:KK49::nazar::nazar::nazar:

minikkelebekçim bak hemen ara vermeden hamile kaldın gördün mü ne kadar şanslısın canım çoooook sevindim adına.. darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah...
Sağol tatlım çok şükür.Allah sana da isteyen herkese de nasip etsin
Oh oh oh lay lay lay :KK64::KK64:Hamilesin canimmmm!!!!!!!!
O ikinci cizgi bosuna cikmaz tatlim hayirlisi olsun ayyy ne cok sevindimmm
Rabbim insallah bu sefer sana saglikli guzel bir bebecik vericek insalllahhhhh, Darisi basimaa beklemedeyim halaaa :KK53:
sabah yaptım sabah da çıktı bu laboquicklerin hepiciği bozuk da olabilir :KK9:
ağzından bal damlıyo canım sağlıklı olsun da gerisi boş
sabah ezanında uyanıktım hepinize dua ettim tek tek adını bildiklerimi söyledim bilmediklerimin kullanıcı adını söyledim mecbur :KK54:
Allahım hepiciğimiz koca göbekli olalım dedim
Tatlimmmm tebrik ederimin. Çok sevind
Dim yaa :))

sağol canımm benimmm :KK54:

X