"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Cankızlar eve gelir gelmez bi test daha yaptım yine aynı çizgi aynı koyulukta :KK17:
Bata kadar kan testi yaptırmayı düşünmüyorum,kimyasal gebelik ihtimaline karşı hergün idrar testini tekrarlicam koyulaştımı diye bakarım.Adet olmazsam(yani düşük yapmazsam) cumartesi kan testi yaptırcam.
Sanırım hamileyim hamilemiyim neyim ne bilim hala şoktayım kendime geleyim dedim suya soktum kendimi :KK9:
Dua üstüne dua ediyorum hem sizler için hem de ağustosta yaşadıklarımı tekrar yaşamamak için.
Allahım tez zamanda her isteyene nasip etsin
Öpücüklere boğuyoum sizi :KK54::KK54::KK54::KK54:
Bu ay hepimizin göbişi bebişle dolsun inşallah :KK16:

Sağol canım duaya ihtiyacım var,sağlıkla olsun bu defa inşallah :KK19:

sağol canım allah sağlıkla kucaklamayı da nasip eder inşallah
bat 4 kasım diye hesaplıyodum ama bugün tek tek gün saydım meğer yanlış hesaplamışım
cumartesiye geliyo bat yani 3 kasım.geçen hamileliğimde de 4 gün kala öğrendim ama bu kadar koyu ve çabuk çıkmamıştı
inşallah bu defa bebeğim sıkı tutunur :78:

teşekkür ederim canım istersin de vermem mi :KK1:
allah burda güzel haberlerin devamını duymayı nasip etsin

pilistikçim kız teyze oluyon şehzademe hatun arıyorum :KK1: anladın sen onuu
minikoğluminik :KK52:

sağol canım benim :81: haftaya bu zaman da seni omuzlarda taşıyalım allahın izniyle havaya atıcam seni :KK52:

oyy kuzum benim etmemmi hep aklımdasın artık birbirimizi rüyamızda bile görüyoz :KK39::KK1:
güzel duan için sağol en önemlisi sağlık,yeter ki sağlıkla olsun :13:

sağol canım allah sana da nasip etsin sağlıkla ve hayırlısıyla inşallah.
ben yanlış hesaplamışım bat 3 kasım,sen de yapsan çıkar belki
ben laboquick ile yaptım yine :KK1: çok seviyom labokuyiki :KK1:

amiiiiiiiin canım inşallah,hepimiz hepimiz hepimiz olsun :KK8:
bakalım kanda ne çıkacak

çok sağol siwitim :KK16: evet temmuz annelerine uğradım dün akşam şöyle bi baktım acabaaaa dedim :KK1:
allahım bana daa dedim :KK17:

teşekkür ederim tatlım çok uğurlu bu topik yaa öle böyle değil
inşallah sizlerin de güzel haberini alırız bu ay canım :KK16:

sağol şekerim :KK54: tam gaz devam kasım ayı patlama olcak bu topikte allahın izniyle :KK16:
:KK16: valla canım sizden dolayımı gaza geliyorum bilmiyorum ama peşinizden geldiğim kesin inşallah ayın 11 de havayi fişekleri patlata patlata gelicem :KK16:

sendeki enerjiyi farkettim canım zaten :KK1:
inşallah tutmuştur medyuma gerek yok ben hemen rüyamda bakayım senin HCG değerine :KK52:
bilmiyorum okudun mu ben dün gece rüyamda HCG testi yaptım da 7,5 çıktıydı :KK1:

okudum canım ya koptum hatta bende gördüm bi rüya arkadaşlarım felan arıyo onlarda görüyolarmış benim eşimde şimdiye kadar bana hiç boyle bişey demezdi giderken bebeğime iyi bak bu sefer oldu diyo aradığındada sürekli bebegime iyi bak deyip kapatıyo yarın gidip 11 tane test alasım var eğer olmazsa :KK43: eczaneye diye evden çıkıp kaybolasım var :KK52: sen yinede bi rüyanda banada bakıver :KK1: güzel oluyomuş

test elimde şuan ama yapmaya korkuyorm yaa :KK70: sabah daha iyi çkıyomuş yarın sabah uyanınca mı yapsam.. ya da cuma mübarek gün cuma sabah mı yapsam ki:KK70:

mübarek gün harikasınya benim 11 günüm var 11tane almayı düşünüyorum her gün 1 tane :KK1: bişey olmazya yap gitsin yarın benim gibi koliyle alırsın canlarım benim moral olmadan hiç bişey olmuyo kendine gülmek için sebepler yarat yani çıkmasa bile hani erken ya senigidi demek anneden saklanıyosun felande yani ne bileyim çıkmazsada kendini bi şekilde teselli et

:KK16: valla canım sizden dolayımı gaza geliyorum bilmiyorum ama peşinizden geldiğim kesin inşallah ayın 11 de havayi fişekleri patlata patlata gelicem :KK16:

okudum canım ya koptum hatta bende gördüm bi rüya arkadaşlarım felan arıyo onlarda görüyolarmış benim eşimde şimdiye kadar bana hiç boyle bişey demezdi giderken bebeğime iyi bak bu sefer oldu diyo aradığındada sürekli bebegime iyi bak deyip kapatıyo yarın gidip 11 tane test alasım var eğer olmazsa :KK43: eczaneye diye evden çıkıp kaybolasım var :KK52: sen yinede bi rüyanda banada bakıver :KK1: güzel oluyomuş
patlat canım bekliyoz valla :KK1:
sen de benim gibi 20 şer tane al iyi oluyo şimdi günde 3 tane yaparım ben :KK9:
evden kaybolma sen kocaya lazımsın
bu gece sana niyetle yatayım bakam ne görüveeecem :KK1:

test elimde şuan ama yapmaya korkuyorm yaa :KK70: sabah daha iyi çkıyomuş yarın sabah uyanınca mı yapsam.. ya da cuma mübarek gün cuma sabah mı yapsam ki:KK70:

elindeyse niye yapmıyon bat ne zaman yavru?

patlat canım bekliyoz valla :KK1:
sen de benim gibi 20 şer tane al iyi oluyo şimdi günde 3 tane yaparım ben :KK9:
evden kaybolma sen kocaya lazımsın
bu gece sana niyetle yatayım bakam ne görüveeecem :KK1:

güzelim banada galipten sesler geliyo burda kimle çok yazışırsam onun hakkındaki düşüncelerim sekmiyo sana bir kız bebek geliyo sweetee arkadaşımız içinde bu ay sende bebek olcak dedim oldu onunda oğlu olcak kesin

güzelim banada galipten sesler geliyo burda kimle çok yazışırsam onun hakkındaki düşüncelerim sekmiyo sana bir kız bebek geliyo sweetee arkadaşımız içinde bu ay sende bebek olcak dedim oldu onunda oğlu olcak kesin

o zaman benle de yazış da fikirlerini alıyım sonra :KK70:

7-8-9 kasım daha 1 hafta var :KK43:

anaammmm :83:
ben senden korkmaya başladım :83:
:KK52: başka ne görüyon falcı bacı söle be yaa :KK1:

:KK1: tamam canım öncelikle herşeyi tabiki allah bilir bunlar işin esprisi ama ne bileyim bağzen cadı kaynanam dan bişey sıçradı bana diye düşünüyorum ama ben zağten 9 yaşımdan beri fal bakarım :KK52:

kız ciddiyim bak çokta nazlı bi kızın olcak :KK1: cinsiyetini bile geç öğrenceksiniz hemen göstermiycek ahanda demedi deme burayada yazıyom :KK1:

psikopat yaa bi git kızıııım :KK1: ben şehzade doğurcam :KK52:
kızlardan kız beğencem hepinizin kızını hamama götürcem uygun olanı endamı yerinde olanı oğluma alcam :KK52:
Kızlar ben yatıyom yarın görüşürüz öptüm hepicinizi:KK54:

psikopat yaa bi git kızıııım :KK1: ben şehzade doğurcam :KK52:
kızlardan kız beğencem hepinizin kızını hamama götürcem uygun olanı endamı yerinde olanı oğluma alcam :KK52:
Kızlar ben yatıyom yarın görüşürüz öptüm hepicinizi:KK54:

hadi seninde dediğin gibi olsun oğluma kızını istemeye gelirim artık benimde oğlum olcak gerçi kızları daha çok severim ama

X