"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

hamişleri tek tek tebrik ediyorum çok ama çok sevindim adınıza darısıda biz bebiş bekleyenlere
benim bat 9 kasım ve bu gün inanılmaz karın kasık ağrısı yaşıyorum kızlar adet olmuşum gibi sancı çekiyorum
ve göğüslerim bana büyümüş gibi geliyor ama öyle çok ağrısı yok.ağustostan beri deniyoruz artık ümidim kalmadı

minikkelebekciim tebrikler canım inşallah herşey dilediğin gibi olur darısı başımıza
kızlar yahu yazıyorsunuz böyle benim de yapasım geldi test ama 13 günüm var daha yumurtlama yeni bitiyor benim hey allahım bu zaman nasıl geçecek

bi de bu ay bayramda annemlerin evindeydik gizli gizli vee griptik kocam da ben de ama sümüklü mümüklü değerlendirmeye çalıştık
kocam dedi zaten tutarsa bu ay bebiş sümüklü olacak kesin diye

Kızlar test yaptım
Şu an şoktayım 2. çizgi 10 saniyede gözümün önündeydi
Akşam tekrar test yapçam inanmadım
Şimdi işten çıkıyorum eve gidicem dua edin

cnmmmmm bnmmmmmm ben hamiş kaldım kadar sevindimmm canım bnmmmmm

rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin....

bak böle gaza getryn ama bnmdee 5 kasım :)))) yok bn beklycm :))

bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

beta hcg :9627,12.. 10 gün sonra kalp atışını duyacakmışımmm

tebriklerr cnmmm bnmm rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin...

Ne çok hamiş çıkmış eski topiklerden. Umarım hepimiz icin hayırlısı olur.Kac aydır ümitle bekliyoruz.Bazen hicbi zaman o iki çzgiyi yada beta hcgnin 5 ten yukarı olduğu zamanları göremiycem diye düşünüyorum:s hayılırsını versin Rabbim diyorum. mide bulantım var ne zamandır ama benim hep vardı zaten... ne göğüslerde hassasiyet nede başka bişey. bel ağrım var bide. herşeyi belirti sanıryorum :)

slm kızlar ben tam bat ve sat hangisi tam olarak bilmiyorum ama özel günüm 3 ya da 4 kasım da olması gerekiyor.ama sizlerin bahsettiği hiç bir bende belirti de yok ayrıca

[URL="http://www.kadinlarkulubu.com/aylara-gore-genel-paylasim-f510/"]anne[/URL] ADAYI

MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr

bebekgelsin

23 kasım

sevdee
mucize-ge
umaynurr

poyrazmeltem
evris
cankız50

8 KASIM
8 kasım

15 kasım
7 kasım
21 kasım

eğlenceli
deneyim-paylaş
yandew
meltemtnc
kace
rüyacn

15 kasım
13 kasım
25 kasım
26 kasım
21 kasım
24 kasım

elma kurdu
küçükmücize
mucize ge.
nuysima
denevst

6 kasım
6kasım
8 kasım
10 kasım
3 kasım

jobberfor
izel
Kevok
ilktos
sedbor

11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
16 kasım

plstgc
asiselcan
8scorpions

11 kasım
19 kasım

naz1969
yxliz
punispinea
alaluna

5 kasım
5 kasım
8kasım
2 kasım

sengelen

minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis
alishia

7 kasım
7 kasım
10 kasım
11 kasım

mrvb

22 kasım
yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
19 kasım

desperato20
5 kasım

helena83
10 ekim

brsn61
5 kasım

topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

nevalee
özgeserkan

3 kasım
2 kasım

Lipaka
3 kasım

alya-taha
atlanta
Küçükmucize
microsoft
gyaman85

4 kasım
10 kasım
6 kasım
22 kasım
5 kasım

swetee
umut81

30 ekim

1907

vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım

missyaman
5 kasım

pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

nisanbu
nagihan14
alminna
iclal_atay

30 ekim
31 ekim
21 kasım

Günü değişenler güncellermisiniz...

..YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...HATTA SİLDİMM .....

HAMİŞLERR RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞNZA ALMAYI NASİP ETSİNN

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsin..
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN
: g​

acaba bu senenin ağustosumu ?eğer öyleyse daha şimdiden pes etmicen heralde arkadaşım....

kızlar hamişleri tebrik ediyorum

minikkelebekçim bak hemen ara vermeden hamile kaldın gördün mü ne kadar şanslısın canım çoooook sevindim adına.. darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah...

Oh oh oh lay lay lay Hamilesin canimmmm!!!!!!!!
O ikinci cizgi bosuna cikmaz tatlim hayirlisi olsun ayyy ne cok sevindimmm
Rabbim insallah bu sefer sana saglikli guzel bir bebecik vericek insalllahhhhh, Darisi basimaa beklemedeyim halaaa

off o kadar stresliyimki. hiç bebeğim olmucak gibi.rabbim bizide böyle sınıyor demekki

Sabir canim, Allah insallah tez zamanda hepimize yavrularimizi versin Cok stresli zamanlar gercekten insan sanki hic tutmucakmis gibi hissediyor.

öyle canım ya.bide bu ay iğne oldum ama gene olmadı olmadııı

beni yine unutmuşsun tatlım bat 10 kasımm

aa BATlarımız aynı günnn ... bakalım neler olacak .. çok heyecanlıyım diğer arkadaşların bahsettiği gibi batmalarım falan yok,sadece çok uyuyorum çok yiyiorum bide göğüslerim baya büyüdü eğer psikolojik değilse bunlar var bende tatlım sende ne avr ne yok ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…