"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kuzucanlar merhaba...özledim hakikaten sizleri.. Ama kendime söz verdim adet tarihim geçene kadar yani kasımın 4-5 ine kadar yazmayacağım diye. çünkü farkettim ki okudukça , hele bir de bende hamileyim topicine girdikçe aşırı stres yapıyorum.neden olmuyor diye kuruntu yapıyorum. Öyle böyle değil. Şimdilik çalışmalara devam bakalım. ovulasyon testi var ama onu da yapmıyorum. ki zaten gün aşırı çalışıyoruz. bir aksilik olmazsa yumurtlama günümü kaçırmam imkansız. kendimi rahat bıraktım.eşime evime işime verdim. akşamları ilişkiden sonra hiç kalkmadan yatıp uyuyorum sabahları duş alıyorum.(normalde kesinlikle duramam duş almadan ama bebeğim için mecbur (doktorum tavsye etti)) allahın izni ile bu ay güzel haberimi allırım inşallah. Sizleri çok seviyorum. Müjdeli haberle dönmeyi nasip etsin rabbim ..bana da sizlere de

anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
cankız50
10 ekim
16 ekim
gvn1907
eğlenceli

15 ekim
20ekim

elma kurdu
mucize ge.

6 kasım
8 kasım
jobberfor
izel
Kevok
ilktos

11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
plstgc
2 kasım
naz1969
yxliz

5 kasım
5 kasım
sengelen

minikkelebekk
mrl3673

5 kasım
7 kasım

mrvb
cankız

21 ekim
16 ekim

yrn3
23 ekim
missyaman
izmirantalya

16 ekim
16 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
18 ekim

desperato20
5 kasım
helena83
10 ekim
burchecan
yandew

13 ekim
19 ekim
brsn61
5 kasım
topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

perakedisi
15 ekim
nevalee
3 kasım
Lipaka
3 kasım
alya-taha
4 kasım
melek2828
swetee

20 ekim
30 ekim
1907

vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım
sıcakşarap
20 ekim
missyaman
5 kasım
pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

ekinci179
nisanbu

21 ekim
30 ekim

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz...1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

Günü değişenler güncellermisiniz.....

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsinn...

Gunaydin arkadaslar,
bugun bat gunum ama adet olmadim, test yaptim sonuc negatif cikti, bundan sonrada gec dollenme olmaz herhalde :)))

cnm dilerim hamişsindrr geç döllenmedir değilsedee üzülmek yk yola devam hakkında hayırlısı olsn inşllhh...burdayız hepimiz :))

cnmm tebrikler rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin....
şaka gibi yaa ekim ayı topiği olduk :)))ekim ayınıda yazdık dileiğim zaten ekim ayındakilerin kasıma kalmamalrndan yanaydıı..

kalmadığna çok sevindim dilerimm ekim ayını bekleyen diğer arkdşlardaaa kasım ayını beklemzler..müjdelerini verirlerr

Günaydın canım benimde bat 12 Kasım.benimde 6 yasında oğlu
Var.2007 Ocak doğumlu.ikinciyi dusunuyrm bende.Rabbim hayırlısını versin.8

mrb cnmm bnm kızımda 2007 aralık doğmlu ....

11 ay oldu 2.hala yok.. hayırlısıı diyrmm

seni zaten listeye eklemşdm sanrm göremedin kndini....

cnmm yaa haklsın :) hadi hakknda hayrılısı olsnnn inşllhhh 4-5 kasımdaa beraberv müjde verirriz...çünkü bu tarihi bekleyen çok kişi var :)) ben daha çalşmaya başlamadm bile :)) öndesin....

canım öncelikle tebrik ederim.

ben de son 6 ayda iki kez yumurtlama günümde adet gördüm. sende de benzer durum olmuş.
doktor ne dedi? aslında üzerine mi adet görmüşsün?
adetin 7. günü ovulasyon testi yaptığında aslında önceden hamile mi kalmışsın?
kusura bakma canım çok sordum ama bu ay benim de ovulasyon testim herzamankinden erken (9.günde) pozitif gösterdi.
o nedenle merek attim.

evet ya kimse girmiyo topige agustos topıgı gıbı olalım :) düşün düşün kafayı yiycem az kaldıı:)

Senin ne kadar kaldı bat tarıhıne cnımm..
aynennn yaa düşünn düşünn nereye kadarrrrrr ben emınımkı hıc aklımızda yokken tahmın etmıyorken gelıcek bebişlerimizz süprüüüzz yapcekk
offf bugünn cnm çok sıkılıyooo nedenseeeeeeeeeeeeeeee puffffffff

19 ekim canım 3 gün kaldı yanii:))

gördum canım listede adımı tesekkur ederım..bizdestos sonu bıraktık korunmayı..11 aydır olmadı öylemi?doktora falan gıtıınmı?ilk bebeğin hemen olmusmuydu?

gordum canım...bızde agustosu bıraktık korunmayı hayrlısı olsun hepimiz için.

hmm ne gzl az kalmış yaa inş. iyi haberlerini alırız tatlım
varmı peki belirti hiç ..

belirtim varmı bende bıllmıyorummm beyazımnsı bı akıntım varr benı en cok suphlendıren oo goguslerım benım adetten once hep acırdıı bu sefr dha fazla acıo sankı ve dha onceden acımaya basladı sankı ama ben onuu saymıyorum belırtıdennn kasıkalrımda dgheıısk bıseyler oluyo ama adet agrısı gıbı dgeıll anlyamıyorum yanıı ama sankı yok gıbıı ögrensemde kasım için baslasam calısmlaraaa die beklıyorum:)

hdi bkalım hayırlısı olsun inş. cnm birden içime hamileymişsin gbi dogduu topiğimizin 2. ugurLu hmişi sen olursun inş.
ne kadar zamandır istiyodun senı agustos topiğinden hatırlıyorum ..

hdi bkalım hayırlısı olsun inş. cnm birden içime hamileymişsin gbi dogduu topiğimizin 2. ugurLu hmişi sen olursun inş.
ne kadar zamandır istiyodun senı agustos topiğinden hatırlıyorum ..

ay inşş canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu 5. ay olcak canımmm evet dogru hatırlıosunnn inşş gelirr bebişim bu ay dha fazla bekletmez bizii

Bende bugün sonunda ovulasyon testini ısmarladım netten 20 ovulasyon+6 gebelik testi+ kargo= 20 TLoldukça ucuz değil mi gittigidiyor.com'dan aldım arkadaşlar merak eden varsa...
İlk kez kullanacağım. Benim derdim tam ovulasyonu tutturmak aslında o gün döllenme olsun diye istiyorum onun dışındaki günleri pek değerlendirmiyorum. Bakalım eğer işime yararsa isteyenlere bilgi veririm. Şu an müsait değilim denemeye bu yaın 21'inde başlayacağım. Bir şey yiyip içmeden 4 saat geçirdikten sonra yapılmalı diyorlar en zoru o olacak sanırım :) Bu arada ada çayı için her gün iyi gelir gebe kalmak için...

adaçayını ben de duymuştum ama galiba hamileyken içilmemesi gerekiyomuş...ben de bu ay tutmazsa almayı düşğnüyorum test daha önce hiç kullanmadım...ama nedendir bilmiyorum içimde sankiii bu ay olacak gibi bir his var...hatta rahimde ara ara hafif sızılar oluşuyor....yumurtlama günüm bu günler tahminimcee...sormak istiyorum o günlerde böylee belirtiler olur mu

ben de adaçayı erkeklere ii değil diye duydum
sanırım iktidarsızlık yapıomuş kayınvalidem kocama yasakladı ordan biliyorum

canım yumurtlama belirtileri şunlar;

Rahim ici sıvı degisimi. “Yumurta akı” benzer servikal sıvı yumurtlamaya yakın olan veya yumurtlamanin olduğununun bir göstergesidir. Her kadın servikal sıvının kendi türünü bilebilir ve tüm servikal sıvı aynı görünüyor olabilir . Ovülasyonu genellikle bir kadına ıslak sıvının en fazla miktarda bulunur gününde gerçekleşir.
Bazal vücut ısısındaki değişimi. Çoğu kadın için, yumurtlama öncesinde, bazal vücut ısısı oldukça tutarlı olduğunu göreceksiniz. Eğer yumurtlama yaklaştıkça hafif bir düşüş olabilir, ancak yumurtlamadan sonra keskin bir artış ile takip edilecektir. Sıcaklık artışı yumurtlamayı sadece gerçekleştiğini işaretidir. Birkaç ay içinde doğru bir şekilde bazal vücut ısısı takibi ovulasyonun meydana gildigini tahmin etmenize yardımcı olabilir.
Servikal pozisyonu ve sertliğinde değişim;. Bir kadın ovulasyon olarak rahimde birçok değişiklik geçirir. Ovulasyon oldugunda serviks dokusunun, yumuşak, yüksek, açık ve ıslak olacaktır. Çoğu kadın için serviks normal gibi geliyor ve ovulasyon sırasında değişiklikleri ayırt edebilmek için vücudunun incelenmesinde biraz zaman alabilir ve Yumurtlama işaretleri fark edebilirsiniz.
Lekelenme
Pelvis tarafında hafif bir kramp veya ağrı
Meme hassasiyeti
Karında şişkinlik
Artan cinsel dürtü
Koku, tat veya görme yüksek anlamda bir artis.

hoşgeldin canım yaa özlettin kendini
inşallah döndüğünde bebeğinle gelirsin aramıza hade bekleyozz muck
yook canım yaa ben tam 20 tane gebelik testi almıştım laboquick ov testi var gittigidiyorda uygun fiyatlı
ben sipariş verdiğimde testler ertesi gün elimde oldu

Gunaydin arkadaslar,
bugun bat gunum ama adet olmadim, test yaptim sonuc negatif cikti, bundan sonrada gec dollenme olmaz herhalde :)))
günaydın cankız adet olmadıysan hala bi umut var demektir
geç döllenme de olabilir olmaz diye bişey yok
gözün aydın allah tamamına erdirsin inşallah

ya ben napayım daha yumurtlamama 5 gün var
bana da aylar gibi geliyo ama sabretcez sonu selamet olcak canım
adet belirtileri hamilelikte de oluyo bence sen ovu. test değil gebelik testi stokla

İnsaAllah bizler de bu bayramı çifte sevinçle karşılaşırız.. ve kasım ayı anneleri oluruz.. Allahım ne olur bizlerinde yüzünü güldür, kucağımızı doldur, evimize neşe getir ...
benim bu ay ki bat tarihim, 30 ekim.. insallah bu ay olur, Rabbim yılların ardından benm gibi çok isteyenlerin kucağını boş bırakma, sağlıklı sekilde onların kokusuna doymayı nasip et, hepimize ikiz nasip eyle Allahımm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…