"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

minikkelebekcim yanii daha önce böyle sızı olmadııı ama her ayyy yumurtlamışımdır heralde.....hayal kuruyorum kendimce yumurtladım mesela 2 -3 gün öncee simdi de tutunuyo ya bebek yerleşiyo yaa ondan öle hafif hafif sızılar geliyooor sabahtan beriii....ayyyy durumum çok vahim değil mi ????daha bata 13 gün var şimdiden senaryolar hazırrr:)

canım ben dedim senin açtıgın topik ugurlu diye bak hemen döküülmeye başladık yavaş yavaş
o zaman gittiğimde doktor adet olmuşsun dedi stresten olabilir bişey yok dedi canım ama ben erken yumurtladım ondan sonra onu farkettim öle hamile kaldım yarın başka bi doktora gidicem durumu ona da anlatıcam bakalım o ne dicek böle olunca gebelik hafta mı hesaplamakta zorlandı hemşireler yarın doktor sölicek ama sen 9. günde gördüysen pozitifi iyi değerlendir

kızlar tpiği yeni gördüm ama süper olmuş bende bu ay klomene aşladım kasımda anne adayı olmayı hayal edenlerdenim inş. allah herkesi bebişine kavuşturur

Ben de yumurtlama gününde yumurtalıklarda ağrı olduğunu düşünüyorum. Gaz sancısı gibi ama daha çok ve geçici... Çok hafif lekelenme (yavruağzı, açık kahve gibi bi renk) de yumurtanın çatlaması anlamına geliyormuş. Bebek döllendikten 7 gün sonra rahime geliyormuş yerleşmesi de 2 gün falan sürüyormuş. Yani ilişkiden geçen 12 gün sonra hamile kalıp kalmadığını kan tahlili ile öğrenme ihtimali var. İnş. bebeğin olmuştur. Bat tarihinde güzel haberler alman dileğiyle... Çok fazla düşünmemeye çalış!

EĞLENCELİ kız sen hamişmişin ne :)) okuyurm okuyrm 3.hamşş inşlllh sen olcksn :)) dilerim içime doğan olur..olmazsda burdyz bizle kasım beklrsn kuzum :) bnce beklemeycksin :))
adete yakın normlde akıntın oluyrsaaa adet olcksn ama normlde olmuyrsaa kuru günlerse adet öncesi hamişsin...

hdi bkalım hayırlısı olsun inş. cnm birden içime hamileymişsin gbi dogduu topiğimizin 2. ugurLu hmişi sen olursun inş.
ne kadar zamandır istiyodun senı agustos topiğinden hatırlıyorum ..

birsenn kızz ne 2 siiii....1907 hamilee.....3.hamiş eğlencelii :))

kızlar tpiği yeni gördüm ama süper olmuş bende bu ay klomene aşladım kasımda anne adayı olmayı hayal edenlerdenim inş. allah herkesi bebişine kavuşturur

hoşgeldn cnmmm dilerim topiğimizz senide mutlu eder....

amin canım rabbim dualarımızı kabul eder inşallah, bende 3 yıldır bekliyorum

teşekkürler canım umarım önümüzdeki ay hepimiz bebişlerimizi taşımanın heyecanını yaşarız

ben kullanıyorum bu ay 2. denemem yarın kontrolüm var doktor çatlatma iğnesi vericek herhalde

ya benim ilk ay dr çatlatma iğnesine gerek yok dedi bilmiyorum yani çatlayacakmı çatlamayacakmı

günaydın cankız adet olmadıysan hala bi umut var demektir
geç döllenme de olabilir olmaz diye bişey yok

yok yok ben bu ay hamile kalmicam cunku en son yumurtlama tarihinin son gununde iliskiye girmistik, en son derken o zaman ayaklarimi havaya kaldirdim uzun bi sure yattim, ve spermin en fazla 5-6 gun yasama omru varmis, ondan sonra 5-6 gun iliskiye girmemistik zaten yumurtlama tarihi gecti diyerekten hemen kalktim onda:44:

benim sorunum yumurtam çatlamıyomuş o yüzden veriyo oda işe yaramıyo galiba çünkü ben hiç bişey hissetmiyorum

günaydın kızlar,muhabbete sürekli katılmak istiyorum amma çok yoğunum mesai saati içinde gelemiyorum yaa off

ay ne güzel dua etmişin sen öyle
amiin
hem de ikiz
canım şu her zaman sabitmiş yumurta bata 14 gün kala oluyo.o zaman sen şu ara yumurtluyon ve 5 gün sonra bebiş kendine yer bulup tutunucak
ağrın olması bence güzel,ben hamileyken bata günler kala çook ağrı çekmiştim de

o zaman inşallah bidahaki ay yumurtayı tutturursun cankız niye dersine çalışmıyosun

Merhaba arkadaşlar... İş yerimden herkese selam gönderiyorum. Hamile olanları tebrik ediyorum. Darısı isteyenlerin başına! Bakalım kasımda kimler güzel haberler alacak? Ben soğan kürüne başlamayı düşünüyorum. Regl dönemindeyim bitince hemen başlayacağım. Hem zayıflamak hem de kolay hamile kalmak için. Deneyen var mı hiç? Sabah akşam aç karnına içiliyormuş öyle mi? İşe yarıyor mu?

Günaydın Kızlar;
Benim Bat dündü. Ama hiç umudum yok. Keşke gelse de bir an önce kasım çalışmalarına başlasak. bir önceki ay 34 günde adet olmuştum. geçen ay hiç stresim sıkıntım yoktu 29 günde adet oldum. bu ay sıkıntılıydı yine. bakalım ne zaman gelecek. Ben stres ve sıkıntıdan çok etkileniyorum yaaaa.

Bu arada 2 yeni hamilemiz daha var. 1907 ve eğlenceli sizleri tebrik ediyorum. darısı bizlerin başına. Ben hep Allahım hayırlı zamanda hayırlısıyla hayırlı bir evlat ver diye dua ederim. Sonuna bakabilirsin dersen ikiz de verebilirsin diye eklerim. Ailemde ikiz var. Bende de olma olasılığı yüksek . Çok severim ikizleri.
Bir komşumuzun ikizleri var onları ilk bebekken gördüğümde yüzüm bu haldeydi. Ama şimdi çok şirinler....

Can kız geç döllenme olabilir. Neyin nasıl olduğunu bilemessin. Allah aileniz için en hayırlısını göstersin.

Merhaba kızlar ben
mde batm yarın çoookkkk heyecanlıyım inşallah bu ay hayırlı haberleri alırız hepimizde :):44:

kızlarr sizee evettt 3hamiş benım dmeyı cooooooooookkk ıstıyodum ama dunn eve gıttım bı baktım kırmızılar bende sok oldum 3gun onceden geldı agrısız sızısız napalım hayırlısı bölemıs otuırdum agladımm agladım aksam geldım kendımeee

canım ben hamıle dgeılımmm nazcım öle hıssedıodu ama malesef kırmızıları 3 gun oncesınden gordummm

Hayırlısı olsun canım stres yapmayalım diyoruz ama maalesef oluyor o stres nedense, bizde 4 aydır deniyoruz bakalım bu ay nasip olur inşallah... Doktor muayenesi oldum bu ay herkesde tüp bebek tedavisi gördüğümü düşünüyor çıldırıcam,mevlam herkese nasip etsin bu güzel duyguyu...

merhaba tatlım hoşgeldin aramıza...bende geçen ay ilk kez başladım ıkı tane yumurtam oldu doktor banada çatlatma iğnesi vermedi...sonuç olarak bırı çatladı ve dıgerı catlamadı suan kist olarak bende..kist oldugu ıcın bu ay ara verdık ilaca bakalım ne olucak...

.
birsenn kızz ne 2 siiii....1907 hamilee.....3.hamiş eğlencelii :))

ayyy ben onu görmedim hayırlı olsun 1907

ahhh canııımm üzülme lütfen böylesi hayırlısıymış...hem bak daha kasım topiğindeyizz 6. denemede olucak inş. yaaa ben napayım 14 aydır denıyoruz olmuyorrrr ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…