"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

anne ADAYIMÜJDELİ GÜNÜ
umaynur14 EKİM
sevdee
cankız50
10 ekim
16 ekim
gvn1907
eğlenceli
15 ekim
20ekim

elma kurdu
mucize ge.

6 kasım
8 kasım
jobberfor
izel

11 kasımm
12 kasım
plstgc2 kasım
naz1969
yxliz

5 kasım
5 kasım
sengelen:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
minikkelebekk5 kasım
mrvb
cankız
21 ekim
16 ekim
yrn323 ekim
missyaman
izmirantalya
16 ekim
16 ekim
zeynpe
zeynep0355
5 kasım
18 ekim
desperato205 kasım
helena8310 ekim
burchecan
yandew

13 ekim
19 ekim
brsn615 kasım
topraksk
zerbaş
4 kasım
4 kasım
perakedisi15 ekim
nevalee3 kasım
Lipaka3 kasım
alya-taha4 kasım
melek2828
swetee

20 ekim
30 ekim
1907
7 kasım
vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım
sıcakşarap20 ekim
missyaman5 kasım
pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

ekinci179
nisanbu
21 ekim
30 ekim

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz... Günü değişenler güncellermisiniz.....

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn :nazar::nazar::nazar::nazar: Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsinn...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Son düzenleme:
Sakın akrabalarınıza söylemeyin gebelik düşşündüğünüzü.
sonra her hafta "artık hamile kalamadın mı" gibi abuk sabuk bi ton laf dinlersiniz

biliyorum cnm..ondn kimseye bişey soramıyorum...buradaki arkadaşlara sormak zorunda kalıyorum ne nedir diye...

bi sürü arkadaş eş dost var çocuk yapn ama ben bilgi alamıyorm nedn soruyosn yoksa düşünüyo musun gibi sorulr sorarlar eminim..

böle iyiyim kimsye laf anlatamam doğrusu...dediğin gibi bir ton laf dinlersinz aynen öle...

ya Allah'in isi sonucunda ama bu bayanlar baya buna inaniyor oyle boyle degil :KK1:
eskiden bende ayy kiz olsun ayy erkek olsun filan diye secerdim ama dusukten sonra artik hayirli ve saglikli evlat olsunda cinsiyeti onemli degil diyorum her turlu basimin ustunde canimin icinde yerleri var :13:

ben pek inanmam öyle şeylere ama hamile kalınca insan sabırsızlıktan her şeyi denemek bakmak öğrenmek istiyoo...ben de kürtaj sonrası daha bir ister oldum..çok da çocuklara bebeklere düşkün değildim şimdi bu halime şaşıyorum....

sanırım bat tarihimizi yazıyoruz beni de eklerseniz sevinirim 7 kasım bir sonraki regl günüm...
geçen ay çok umutlanmıştım bir arkadaşla aynı tarihte korunmayı bıraktık bugün öğrendim hamileymiş onun adına çok sevindim ama içimde bir burukluk oluştu... Allah hayırlısıyla bize de nasip eder inşallah

Günaydın hatunlar heycanlı bekleyişler başladı :KK1:
bat yaklaşan hanımlar inşallah güzel haberlerle gelirsiniz.
benim daha çoook var :KK52:

bi yapıyım bugun bı dnemek için dıyorumm evde testim varr ama dah 4gun varr bı yapmıyım dıyorum bıde bnım evdekı testım nova marka odaa hatalıymıss galıbaa öle bıseyler okudum amaaa napcam bılmıyorum sence yapıyyımmı:18:
yapma canım yok yok bekle accuk daha,
zaten bütün markalara kötü diyolar işte napalım öyle bi risk de olsa yapçaz merak bu :KK1:

bende o testlerden sipariş vereyim şimdi unutmadan. 20 tl her ay gitsin artık napalım, birazda şu laboquiki zengin edelim dimi kızlar yaa:KK1:

ver canım ver gelsin :KK1: ben alırken bi ara gözüm takıldı 100 lük mü alsam dedim :KK53:
sonra yok artık dedim 20 aldım :KK52:
günde 3 tane yapıyodum zaten :KK52:

zaten bütün markalara kötü diyolar işte napalım öyle bi risk de olsa yapçaz merak bu :KK1:

ver canım ver gelsin :KK1: ben alırken bi ara gözüm takıldı 100 lük mü alsam dedim :KK53:

bekliyorum canım ama 3gun kaldı ama sankı 1aymıs gıbı gelıooo :) bu ay buyuk bıhtımal olomaycakta benımm cunku adet belırtılerım tek tek ortya cıkmay basladı öbür aya bendemi ovü. testi alsam acaba diyorumm :)

bu arada günaydın herkese topıiğimiz biraz şenlense şöle düşünmesek bebeişleri artıkkk ta stres yapmasakk:KK1:

Canım bende 13 kasım ınsallah bırlıkte güzel haberler verırız benım bır oğlum var 6 yasında sımdı 2. Bebegım olsun ıstıyorum artık. Bende lısteye yazırmısınız kızlar

Günaydın canım benimde bat 12 Kasım.benimde 6 yasında oğlu
Var.2007 Ocak doğumlu.ikinciyi dusunuyrm bende.Rabbim hayırlısını versin.8

başla canım belli olmaz ben hep 16. gün yumurtlardım bu ay tesadüfen yaptım testi 7. günde yakaladım bebeişi

sengelencim sona doğru çizgi tamamen kayboluyo mu acaba? benim hiç iki çizgi aynı koyulukta olmadı ama batıma 5 gün var tamamen silikte olmadı, böyle mi olması gerekiyor acaba?

merhaba arkadaşlar... Sanırım ovulasyon testi alıyorsunuz ilk kez bu ay ben de almayı düşünüyorum en uygun hangi sitede satılıyor o marka iyi mi cevaplarsan sevinirimkaç günde geliyo internetten sipariş edince? özelden göndermek istedim ama mesaj sayım 100 ün altında olduğu için olmadı.

Gunaydin arkadaslar,
bugun bat gunum ama adet olmadim, test yaptim sonuc negatif cikti, bundan sonrada gec dollenme olmaz herhalde :)))

Günaydın
Benim yeni tarihimi yazmışsınız 7 kasım diye ama gerek kalmadı.
Hamileyiimmmm:nazar::nazar: Allahım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı sağlar
Burası gerçekten uğurlu geldi buraya yazdığım gün öğrendim çünkü:))
Darısı tüm isteyenlere...

Günaydın
Hamileyiimmmm:nazar::nazar: Allahım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı sağlar

tebrikler canım darısı başımıza inşallah :KK54:

sengelencim sona doğru çizgi tamamen kayboluyo mu acaba? benim hiç iki çizgi aynı koyulukta olmadı ama batıma 5 gün var tamamen silikte olmadı, böyle mi olması gerekiyor acaba?
hep silik çıkıyo canım vucutta bu lh hormonu hep varmış sadece ovulasyon yaklaınca koyulaşıyo ve o gün ilk çizgiden daha koyu oluyo ondan sonra yine silikleşmeye başlıyo benim böle olmuştu canım belki daha erken ya da daha geç yumurtlamış olabilrsin
Günaydın
tebrik edrim canım allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah değerin kaç çıktı

hep silik çıkıyo canım vucutta bu lh hormonu hep varmış sadece ovulasyon yaklaınca koyulaşıyo ve o gün ilk çizgiden daha koyu oluyo ondan sonra yine silikleşmeye başlıyo benim böle olmuştu canım belki daha erken ya da daha geç yumurtlamış olabilrsin

tebrik edrim canım allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah değerin kaç çıktı

Teşekkür ederim battan bir gün sonra 250 çıktı
İnşallah sağ salim doğduklarını da görürüz:)

X