"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

mrblar madem çok ugurlu bi topikmiş benide listenize eklermisiniz 3yılı aşkın süredir bebek istiyoruz allah herkesin hakkında hayırlısını versin

bat 20 ekim

Son düzenleme:
Arkadaşlar günaydın
Madem bu topik uğurlu beni de ekleyin bat 9 Ekim
Hala regl olmadım ama cesaret edip test yapamıyorum

naz artık sen konu açınca kızlar ilk ben yazacam diye kavga edecek böyle söyleme

inşallah canım inşallah öledir. çok istiyorum hamile kalmayı bebegim olmasını. adetken olurdu böle sancılar ama wcye gittimde kırmızı kartı görürdüm zaten ama dün o sancıdan daha şiddetliydi. hayırlısı olsun inşallah bata 7 gün kaldı :))

canlarım tekrar idrar testi yaptım bu sefer çok koyu çıktı sanırım değerim yükseliyo değil mi ?? yarın kan vericem tekrar

canlarım tekrar idrar testi yaptım bu sefer çok koyu çıktı sanırım değerim yükseliyo değil mi ?? yarın kan vericem tekrar

evet dmekki yukselıokıı dah akoyuu cıkıo canımmmm artıkk ınan sende hamılesın işteeeeeeeeeeeeeeeee

evet dmekki yukselıokıı dah akoyuu cıkıo canımmmm artıkk ınan sende hamılesın işteeeeeeeeeeeeeeeee

demkki degerın artıyokıı koyulasmaya basladııı canımmmm eger degsırın dusseydıı allh korusuun cizgide sılıklesırdıı ıyıceeeeee artık inan sende hamilesin işteee

demkki degerın artıyokıı koyulasmaya basladııı canımmmm eger degsırın dusseydıı allh korusuun cizgide sılıklesırdıı ıyıceeeeee artık inan sende hamilesin işteee
ayy canım inşallah ya hala inanamıyorum bi kalp atışlarını duysam o zamn tamm dicem ama yükseliyodur deme ya çok korkuyorum

ayy canım inşallah ya hala inanamıyorum bi kalp atışlarını duysam o zamn tamm dicem ama yükseliyodur deme ya çok korkuyorum
yukselıodur cnm merak etmeeee bendede bugun sabhtan baslayan bı kasık agrısıı var neyın nesı anlamdım bata 9-10 gun varrr bukadr erken olurmukıı yaa kasık agrısıı yoksa uusttumu acabaaa

Arkadaslar bu ara degisik ruyalar goruyorum, dun gece ruyamda buyuklerin ellerinden opuyordum, uyandim sabah 7 gibi tekrar yattim bu kezde ruyamda cesit cesit receller vardi hepsinin tadina baktim :) Gecen gunde annem ruyasinda beni gormus, anneme fiyonklu altin vermisim. Ruya tabirlerine baktim, buyukleirn ellerinden opmek, huzur,sevgi,saygi,mutluluk yaziyor. Recel ise yakinda cok mutlu olacaginiz bi haber alacaksiniz diyor. Belkide bu ruyalari piskolojik gormusumdur bilmiyorum

yukselıodur cnm merak etmeeee bendede bugun sabhtan baslayan bı kasık agrısıı var neyın nesı anlamdım bata 9-10 gun varrr bukadr erken olurmukıı yaa kasık agrısıı yoksa uusttumu acabaaa
valla bilmiyorum ki canım benim hiç agrım olmadı dün başladı agrılarım daha önce de oluyodu ama çok hafif bende önemsemiyodum bazı kişiler agrının erken başladıgını sölüyolar inşallah öledir canım
bende bi ara rüyalara çok takmıştım canım ama altın için bebek derler bende rüyamda gerdanlık falan görmüştüm sonra yumurtalar gördüm hepsini bebeğe yoruyolardı öle çıktı batın en zaman canım

Bat regl olacagin tarih mi canim? ayin 16si, normalde adet gunlerim cok duzensizdi 3 aydir ayin 16sinda oluyorum

kızlar ya benim bat 12 si düne kadar hiç belirti yoktu dün göğüs ağrısı kasıkta batma ve ara ara elektirik çarpması gibi nefesimi kesecek kadar sancı giriyor yumurtalıklarıma 5-6 sn sürüyor midem de ağrıyor ara ara göğüs uçlarımm tahriş olmuş gibi acıyor ama düne kadar zerre belirti yoktu ne dersiniz umutlansam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…