"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar ya benim bat 12 si düne kadar hiç belirti yoktu dün göğüs ağrısı kasıkta batma ve ara ara elektirik çarpması gibi nefesimi kesecek kadar sancı giriyor yumurtalıklarıma 5-6 sn sürüyor midem de ağrıyor ara ara göğüs uçlarımm tahriş olmuş gibi acıyor ama düne kadar zerre belirti yoktu ne dersiniz umutlansam mı?:KK50:

yaaa,benimde kasıklarda kısa süreli sağlı sollu,hafif bişeyler gelip gidiyo,bilenler yardımcı olsunn,birde iştah patlaması..

kızlar ya benim bat 12 si düne kadar hiç belirti yoktu dün göğüs ağrısı kasıkta batma ve ara ara elektirik çarpması gibi nefesimi kesecek kadar sancı giriyor yumurtalıklarıma 5-6 sn sürüyor midem de ağrıyor ara ara göğüs uçlarımm tahriş olmuş gibi acıyor ama düne kadar zerre belirti yoktu ne dersiniz umutlansam mı?:KK50:

ayy canım keşke o güzel haberi alsan:KK9::KK9:

bak sengelen 2 gün kala öğrendi hamile olduğunu senin de 2 günün kalmış yapsana bir test....ben de 2 gün kala yapmaya karar verdim bunu öğrendikten sonra.hayırlısı artık.güzel haberlerini bekliyorum.

yaaa,benimde kasıklarda kısa süreli sağlı sollu,hafif bişeyler gelip gidiyo,bilenler yardımcı olsunn,birde iştah patlaması..

senin bat ne zaman....inş sende de vardır bebiş....erkenden yap testi...ben çok heyecanlıyım yaa nasıl geçecek zaman...

Oncelikle hamile olan arkadaslari tebrik ederim darisi bizlere insallah diyede ekleyelim :KK66:))
Benim batim 2-3 ekimdi fakat hala kirmizilarim gelmedi yani tam anlamiyla gelmedi bu sabah cok erken saatte 1 damla peceteye cok acik renkli kan geldi hepsi bu ;s
Kisacasi bu aydan umitli degilim kasim topigine bende yazilabilirim artik :KK66:) bugun glen o tek damlayi baslangic sayarsak 10 KASİM a da beni yazarsaniz sevinirim :KK66:))))

oncelikle hamile olan arkadaslari tebrik ederim darisi bizlere insallah diyede ekleyelim :KK66:))
benim batim 2-3 ekimdi fakat hala kirmizilarim gelmedi yani tam anlamiyla gelmedi bu sabah cok erken saatte 1 damla peceteye cok acik renkli kan geldi hepsi bu ;s
kisacasi bu aydan umitli degilim kasim topigine bende yazilabilirim artik :KK66:) bugun glen o tek damlayi baslangic sayarsak 10 kasim a da beni yazarsaniz sevinirim :KK66:))))

aaa sen bir test yapsana bacımmmm

aaa sen bir test yapsana bacımmmm

Gecen hafta yapmistim canim Predictor erken gebelik testinden dikkatli bakilinca gozuken silik bir cizgi cikmisti bunun uzerine kan tahlili yaptirmistim <3 yaziyordu yani negatifti sonucum o nedenle bi daha test yapmama gerek yok malesef :KK43:((

ahh canım ya ne dinlenmesi 2 gündür evin altı üstüne geldi kışlıkları çıkardım zor ve büyük temizliğe başladım ki ilerleyen vakitlerde hamile kalırsam hiçbi zor iş yapmayayım aklım da kalmasın yapamadım diye.
mutfağın düzenini değiştirdim tabakları bile kolay yere koydum uzanmayayım diye :KK53: Kafayı sıyırdım anlicaan :KK52:
doğum kontrol hapı vermediği iyi olmuş biz kontrolsüz olup doğurmak istiyoruz no kontrol yes bebek :KK60:

hhahahha alemsin kuzum yaa neler düşünmüş neler yapmış bak bak...ayy sen ne guzel ne ıyı bı anne olucaksın şimdiden bunları dusunuyorsn bebiş olduktan sonra onun ıcın de ne guzel şeyler düşünürsünnn yerimm ben sizii :KK1::KK1:
gelsinn bir an öncee şu bebeklerrrrrrr :KK52: offfff daralıyorummmmm heeeeeee :KK53:

Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

Ağustos topiğindeki son listeyi ekliyorummmm...

Yeni bat tarihlerinizi söylerseniz değiştirebilirim ve Yeni gelenlerr sizlerde son adet tarihinizii söylersenizz ekleyebliriz...

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN...

ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
15 ekim
elma kurdu
11 ekim
jobberfor
15 ekim
plstgc
1 ekim
naz1969
5 kasım
nevalee
7 ekim
minikkelebekk
4 kasım.

Rabbim müjdelii hayırlıı evlatlarr ve sağlıklıı gebelikler nasipp etsinn

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: AMİNNNNNN
merhaba bayanlar, beni de eklerseniz sevinirim, BAT 21 EKİM. Bu ay yumurtlama dönemini değerlendiremedik pek ama büyük ihtimal kasıma inşallah

kızlar boğazım çok ağrıyor...malum grip oluyorum galiba...ilaç içtim fenalaşmayım diye bu seferde keşke içmeseydim diyorum...yaniii moralim bozldu öğretmenim sabahtan akşama ders anlatacam boğazım bana lazım...

naz artık sen konu açınca kızlar ilk ben yazacam diye kavga edecek böyle söyleme :KK9:

yok bendee birsenin konusuna ilk yazdım :)) bakalım oda bana uğurlu gelcekmi :)) topiklerim uğurluda şekerimm banaa da sırası gelsin artık istyrm hayrlısıyla :))

kızlarr çok üzgünümmm foruma pek giremiyorumm işlerr çok yoğun buaralar EKİM KASIM UĞURLU TOPİĞİMİZİN LİSTESİNİ güncelleyeceğim :))bi tanede hamişiimiz varr .)) sengelenn le başladık :)) rastgelee....

rabbim listemzdekii herkeseeee müjdelii haberler nasip etsin en kısa sürede

of iğne olalı 3 gün oldu vakit sanki yavaş ilerliyorrr.içim bi tuhaf inşallah olur bu ay ben ve benim gibi bekleyen herkesi sevindir rabbimmm amin

Hosbulduk minik kelebek, insallah Rabbim isteyen herkese versinn:KK71:
amin kuzum inşallah yaa :KK1:

yukselıodur cnm merak etmeeee bendede bugun sabhtan baslayan bı kasık agrısıı var neyın nesı anlamdım bata 9-10 gun varrr bukadr erken olurmukıı yaa kasık agrısıı yoksa uusttumu acabaaa :KK50:
kızlar noluyo size teker teker gelin :KK52:
bebişler mi geliyo ağrılar basmış hepinizi yaww :KK1:
inşallah hadi bakalım

hhahahha alemsin kuzum yaa neler düşünmüş neler yapmış bak bak...ayy sen ne guzel ne ıyı bı anne olucaksın şimdiden bunları dusunuyorsn bebiş olduktan sonra onun ıcın de ne guzel şeyler düşünürsünnn yerimm ben sizii :KK1::KK1:
gelsinn bir an öncee şu bebeklerrrrrrr :KK52: offfff daralıyorummmmm heeeeeee :KK53:

korkuyorum canım ya çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşicam diye:KK43:
hamileyken iş yapıyodum kendimi çok sakınmadım.bi kere baya yordum kendimi sabahtan akşama oturmadım temizlik yaptım.
ondan 2 gün sonra lekelenmelerim başladı ve düşük yaptım
olacağı vardı oldu ama yine de kendimi de suçlamadım değil.
o yüzden bu defa işi gücü kenara bırakıp dinlencem,onun için bu hazırlık.en azından dip köşe temiz olsun bi süre
eşime yaptırcam çok lazım olan işleri de.
zaten çalışırken çok zor olucak biliyorum,bütün gün sandalye tepesinde olucam
daralmaktan çıkıp kendimize gelmemiz lazım :KK1:
cumartesi doktora gidicem,adet bitti sayılır :KK8:
eşim dalga geçiyo adama ne dicez biz dangadunga yapalım mı diye mi sorcaz :KK52:
alem bu erkekler kuzum yaa :KK1:

Gecen hafta yapmistim canim Predictor erken gebelik testinden dikkatli bakilinca gozuken silik bir cizgi cikmisti bunun uzerine kan tahlili yaptirmistim <3 yaziyordu yani negatifti sonucum o nedenle bi daha test yapmama gerek yok malesef :KK43:((

Canim madem adetin tam gelmemis ne bekliyosun git bir test yap, eger hamilelik varsa simdiye degerlerin tavan yapmistir zaten sen yinede bi baktir derim ben :KK34:

X