"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Alinti yaptirmadi..boyle cevapliyim..Oncelikle sagol..Ama kendimi tutamiyorum..Esime Nasil bagirmisim :KK43: '' Bebegim var,gormuyorlar ''diye..Adamcagiz korkmus..Kafayi yedim diye..
Burasi sinirlerimi bozdu belkide biraz ondan boyle oldu..Cok doldum galiba...Hayirlisini istiyorum zaten ..hep sagligiyla hayirlisiysa gelsin bebegim diyorum ..Oyle umutlanmamak olmuyor ki..Hastaneye sonuc almaya giderken ,kapida esime ''ne olursa olsun moralimi bozmiycam ''dedim..Ciktik..Esim benim yuzumun dustugunu gorunce ,sakasina '' surata bak,yine dustu''dedi ben orda actim musluklari..kapanmiyor simdide..:KK43: habire de adet oldum diye WC ye gidiyorum,bitmedi su akintilarda...:KK43: Ona da sinir oldum..madem bebis yok olcaksam olayim diyorum..Sinirlerim acayip bozuldu..calisamiyorum..bi umut diger topiklerde beni tekrar motive etcek buna benzer bi olay ariyorum..
amaaan iste.. Ne yapalim bu ay olmazsa hayirlisi der gecerim..Ne diyecem baska..Allah yaziyorum ama icim hic oyle demiyor..
Artik hevesim kalmadi..Test yapmam..Gecsin bakalim 1-2 gun daha ..Eger olmazsam ozaman yapcam...Keza bunlarin idrar testleri de ayni....ustunde yaziyor..Adetten 7 gun sonra diye..

Allah isteyenlere bu ay verir insallah..Turk doktorlarinin kiymetini bilin :)

canım bu kadar sıkma canını stres yapma yine sana zararlı... adet gününü bekle ama biliyorum çok zor beklemesi... bende 4 ay önce test yaptım çift çizgi çıktı hamile ilan ettim kendimi sonra kan testinde çıkmadı sonra o gün adet oldum çok üzüldüm ve ondan sonra adet geçmeden test yapmaya tövbe ettim... senin bebiş belki çok miniktir :)

canım bu kadar sıkma canını stres yapma yine sana zararlı... adet gününü bekle ama biliyorum çok zor beklemesi... bende 4 ay önce test yaptım çift çizgi çıktı hamile ilan ettim kendimi sonra kan testinde çıkmadı sonra o gün adet oldum çok üzüldüm ve ondan sonra adet geçmeden test yapmaya tövbe ettim... senin bebiş belki çok miniktir :)

Ben simdi adetimi bekliyorum..Gunum dundu..12 kasimdi..Her seyi ona gore planlamistim cunku..Diyetimi.yolculuklarimi...Sonra birden icime bir his dogdu..Bebegi bekledim,adetimi degilde..Neyse..Iyice sizofrene bagladim sanirim..
Bence adet gecmeden yapmamk lazim..Ben idrari cikmayacagini bile bile yaptim bu ay..Iste dun adet olmayinca,bugunde olmayinca kana baktirayim dedim ama..Sonuc bu..Bekle diyorlar,suan yok...:KK43: Neyse hayirlisi yaa..Belki de 2012 de olmayacaktir bebisim..2013 de yeni bir umutla gelecektir..3 ocak evlilik yildonumun..Belki annesine babasina 1.yilimizda supriz yapcaktir falan...
avutuyorum iste kendimi :KK43:

Ben simdi adetimi bekliyorum..Gunum dundu..12 kasimdi..Her seyi ona gore planlamistim cunku..Diyetimi.yolculuklarimi...Sonra birden icime bir his dogdu..Bebegi bekledim,adetimi degilde..Neyse..Iyice sizofrene bagladim sanirim..
Bence adet gecmeden yapmamk lazim..Ben idrari cikmayacagini bile bile yaptim bu ay..Iste dun adet olmayinca,bugunde olmayinca kana baktirayim dedim ama..Sonuc bu..Bekle diyorlar,suan yok...:KK43: Neyse hayirlisi yaa..Belki de 2012 de olmayacaktir bebisim..2013 de yeni bir umutla gelecektir..3 ocak evlilik yildonumun..Belki annesine babasina 1.yilimizda supriz yapcaktir falan...

allah senide anneler kervanına katsın

Canım kafaya takma demek kolay; takmadan olmuyor biliyorum. İnsan silik de olsa o çizgiyi görünce hemen hayal kurmaya bile başlar. Kendini bişeylerle oyalamaya çalışsan ya da burdaki testlerden bulunduğun ülkeye getirtsen. internetten predictor falan satın alsan olmaz mı? hangi ülkede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama internetten alışveriş imkanın varsa böyle bişey denesen?

slm kizlar bende sizler gibi beklemedeyim benim bat 16 kasim dun idrar testi yaptim ama negatif cikti :KK43:(( benim yaklasik 10 gundur sol kasigim ve asiri bel agim var ve 2 gundurde gögüslerimde hassasiyet bakalim ne olcak :KK50:

Canım kafaya takma demek kolay; takmadan olmuyor biliyorum. İnsan silik de olsa o çizgiyi görünce hemen hayal kurmaya bile başlar. Kendini bişeylerle oyalamaya çalışsan ya da burdaki testlerden bulunduğun ülkeye getirtsen. internetten predictor falan satın alsan olmaz mı? hangi ülkede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama internetten alışveriş imkanın varsa böyle bişey denesen?

Keske internetten siparis verebilecegim bir ulke olsa...Birsey lazim oldugunda Turkiye'den gelen arkadaslara rica ediyoruz..Onlar getiriyor..Oda denk gelirse iste..Birileri izne gidiyor ,donusunu bekliyoruz siparis icin..:KK43:
Esimde bende santiye isindeyiz..O nedenle cok fazla iznimizde olmuyor..Ocakta gidecez insallah bi aksilik cikmazsa TR 'ye..eee baskasina da (gelenler genelde erkek) gebelik testi al denmiyor :)
Bugun hic calisamadim..Kafami toparliyim dedim,olmadi..aklima geldikce sinirden gozlerim doluyor..
Bende diyet bolumlerine baktim..Diyete basliyim diyorum..Regl de olmadim..Olmadanda diyete baslamaya korkuyorum..Hayirlisi gulum ya...Derdini veren Allah ,dermanini da verir..Bakalim..Ama Turkiye'ye geldigimde ben her cesit testten paket paket alcam..Ilerisi icin :))))Stok yapcam..

Keske internetten siparis verebilecegim bir ulke olsa...Birsey lazim oldugunda Turkiye'den gelen arkadaslara rica ediyoruz..Onlar getiriyor..Oda denk gelirse iste..Birileri izne gidiyor ,donusunu bekliyoruz siparis icin..:KK43:
Esimde bende santiye isindeyiz..O nedenle cok fazla iznimizde olmuyor..Ocakta gidecez insallah bi aksilik cikmazsa TR 'ye..eee baskasina da (gelenler genelde erkek) gebelik testi al denmiyor :)
Bugun hic calisamadim..Kafami toparliyim dedim,olmadi..aklima geldikce sinirden gozlerim doluyor..
Bende diyet bolumlerine baktim..Diyete basliyim diyorum..Regl de olmadim..Olmadanda diyete baslamaya korkuyorum..Hayirlisi gulum ya...Derdini veren Allah ,dermanini da verir..Bakalim..Ama Turkiye'ye geldigimde ben her cesit testten paket paket alcam..Ilerisi icin :))))Stok yapcam..

hatta bence buna gerek kalmasın bu ay hamile çık sen en güzeli bu uğraşma test falan :)

teyzeleeeeeeer nasılsınız bakalım bugün kesemizi gördük çok şükür eşimle doktordaydık ilk vesikalığımızı da çekitrdiiiiik:KK1: nasip olursa 2 hafta sonra 27sinde kalp atışlarını duyup bebeğimizi görecez inşallahhhhh rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK49::emir_bebek:

Son düzenleme:
kızlar bugün yani az önce testimi yaptım ama malesef tek çizgi çıktı,
bat 8kasımdı ve hala daha da adet falan olmadım,gerçi çokda düzenli değildir tarihlerim ama yinede çok umutsuzlandım birden..
kan testi falan yaptırsammı yada birazdaha beklesemmi ??? uff yaa çok sabırsızım ben napcam bilmiyorum...

kızlar bugün yani az önce testimi yaptım ama malesef tek çizgi çıktı,
bat 8kasımdı ve hala daha da adet falan olmadım,gerçi çokda düzenli değildir tarihlerim ama yinede çok umutsuzlandım birden..
kan testi falan yaptırsammı yada birazdaha beklesemmi ??? uff yaa çok sabırsızım ben napcam bilmiyorum...
bence bekle canım yarında olmazsan sabah ilk iş kan vermeye koşarsın

teyzeleeeeeeer nasılsınız bakalım bugün kesemizi gördük çok şükür eşimle doktordaydık ilk vesikalığımızı da çekitrdiiiiik:KK1: nasip olursa 2 hafta sonra 27sinde kalp atışlarını duyup bebeğimizi görecez inşallahhhhh rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK49::emir_bebek:

oooooooo gözün aydın canimmm darısı bana

bence bekle canım yarında olmazsan sabah ilk iş kan vermeye koşarsın

buakşam çok umutluydum testten,çiftçizgiyi görücem diye hayal etmiştim ama göremedim işte,sonuçta adet tarihim 5 gün geçmiş oluyo,çıkarmı acaba kan değerlerimde...
bide bişey daha sorcam,kan testinde minimum kaçgünlük kadarken çıkar ???

valla ben geçen p.tesi vermiştim tahlilimi bugün doktora gittim 5 yeni bitmiş 6. haftadasınız dedi demekki5 de çıkıyo ama son bat tarihine göre bu kırmızıların ertesi günü gelmeyince evde yapmıştım silik çizgi çıkmıştı

oooooooo gözün aydın canimmm darısı bana
ay ay ay hadi hayırlısı inşallah canım keseyi görmek bile delirtti bizi babası ultrason resmini alıp öyle işe gitti daha kalp atışını duysa nolur bilmem:KK52:
darısı başına inşallah kucağına aldığın günleri de gör:nazar:

X