"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Hee bana sıçradılar senden :KK1: Hiç önemli değil allah sağlıkla nasip etsin de
Benim k.valide daha hamile olduğumu bile bilmiyo ama baktım bugün kız yeleği örüyo :KK52:
Dedim hayırdır anne neden yelek örüyon ve neden kız???
Yeğeni fal bakmış kız torun gelicek demiş kadın da baktım harıl harıl çalışıyo :KK52:

hıh önce ben vermiştim haberi bide şehzade doğurcam diyodun :KK1:

hıh önce ben vermiştim haberi bide şehzade doğurcam diyodun :KK1:

He ben hala öle diyorum da içime kız doğmaya başladı :KK1:
Allahımm yeteneksizleri izliyom koptum kızım ya adamın biri bağıra çağıra sahneden atladı sen aşıksın arkadaşı söyledi :KK52:
Kendimi şoka girmiş halde buldum çimdik attım uyandım :KK53:

kızlar bat günüm dündü bir gün fazla söylemiştim yine,gelen giden yok ama kesinlikle hamile olduğumu hissetmiyorum,her ay aynı terane:KK1:akşama ya da yarına gelir kırmızıcıklar:KK1:

canım hıc belli olmaz..yarın kırmızıların gelmezse pazartesı günü idrar testi yap bızede müjdelı haberı ver sekerım

canım benimmmmmm :) tatlı kız ama hani şu regl oluta kendilerini bunaltıyolar bu kızlar gelmiyolar buraya kızıyorum valla çok kafayı takıyolar geçen profun biri söyledi tv de sebebi olmayan kısırlığın nedeni stres dedi e ben söylüyorum benim doğru düzgün çalıştığım 3 ay oda oldu yani

ben hep geliyorum bu konuyla ilgilenmek hoşuma gidiyor bilakis benimde bu ay altıncı ayım ama doktorlar bir yıl dediklerine göre vardır bir bildikleri diyorum kk ya devammmm :)))))))

Kızlar napıyonuz nassınız,ben hastayımmm sabah doktora gittim saat 9 daydı randevum
tabi saat 9 u 5 geçe atamıza saygı duruşumuzu hastane önünde personellerle birlikte yaptık.Bu arada soğuk havayı yedim sonra k.valideme gittim evleri buzzz gibiydi bi de orda soğuk yedim sonra bizim adamı zorla eve getirdim birden ateşlendim yatak döşek yatıyom şimdi hep bu adamın yüzünden,oturdu kaldı anasında:KK47:

kız asican sen de farkettin mi bilmiyorum ama temmuzda bikaç kişi sürekli tv izlemeyin müzik dinlemeyin modundalar :KK53:
tamam ben de çokça dua ediyorum sürekli allaha yakarıyorum ama tvde izliyom müzik de dinliyom ruhum valla şaştım kaldım
kendimi bi acaip hissettim anacım.Bi de gruplaşma var ilk günlerin anneleri kendi aralarında sohbet muhabbet ama selam veriyon almıyolar neyse içerlemişim biraz :KK1:
hepimiz hamile çıkalım bu topiğin hamile topiğini açacam arkadaşş
doktora da gideceksen önce kan ver canım değerine göre gidersin şimdi gitmen manasız olur,kan değerine bakacak o kadar.
eğer değerin 1500 üzeri olursa alttan keseyi görebilirsin.Biz bugün minişimizin keseyi gördük :KK1:ama alttan,değerim 1500 falandı çünkü.2000 olunca karında görünüyomuş sanırım.Gider gitmez keselenirsin hem.
Bu arada benim senin de aklında olsun,daha önce düşüğüm olduğu için günde 1 tane coraspin 100,2 tane progestan verdi bi de folbiol.Sen folik asite başladın dimi?

canım ben de adet olmadan 2 gün önce kahve akıntım olur senin de eğer başlamadıysa şüphelerin yersiz değil göğüs ağrısı da bi belirtidir tabi ki.benim bikaç gündür öyle şiştiler ki pek de güzel oldular :KK1:

Bozuk olmayan bi test al canım adet olmazsan yap bizi de merakta bırakma :KK54:
geçmiş olsun miniğim nasılsın bebeişin nasıl keseyi de görmüşüsn ohh mis allah tamamına erdirsin canım sende kendine dikkat et

aminnn şımarmakmı hiç şımaracak halim yok karnım ağrıyo üstümde uyku böcükleri geziyo ama nedense kaç gündür cin gibiyim ay gece 3 te felan yatıyorum sabah 7:30 da kalkıyom hamilelik bende farkı tesir etti :KK1: :KK1: pazartesi gidememde ondan sonra bi bakcam yiğenimin doğum günü var onu yapıcaz buarada sen bulgaristan göçmeni felanmısın

Yok canim gocmen degilim..bildigin karadenizliyim..en dogusundan:))) ya uyku problemi bende de var..aksam 10 gibi uykum geliyor sabah 5 gibi uyaniyorum..Oyle hemen uyuyamiyorum ,yatakta depelenip duruyorum..2 gundur ates basiyo..esime cami actiriyorum..adamcagiz Ben uyuduktan sonra kapatiyo..

Allah yigenine uzun uzun omur,saglik versin canim..

Kizlar gunaydin...orda saat daha cok erken ama dayanamadim..Ben dun aksam test yaptim...silik cizgiyi gordum...hatta halisyunasyon goruyorumdur diye esimede gosterdim...evet silik cizgi var...esim daha soguk kanliydi Benden..netlesmeden,doktor raporu olmadan sevinmeyelim dedi...AMA sarilip opuyo:))))
Bu sabah tekrar yapayim dedim..silik custom yoktu...
:KK43:(( bat yarin...midem cok kotu...kokular cok kotu...koku kismini oncekinden hatirliyorum boyle oluyodum...AMA sabah moralim bozuldu..yani sabah derkende gece 4-5 gibi uyandim yine o zaman yapmistim...bide acayip asabi oldum..kocam bu sabah iyi misin dedi...ne duygu degisimi diyo..
Kafam cok karisti...prtr

Kizlar gunaydin...orda saat daha cok erken ama dayanamadim..Ben dun aksam test yaptim...silik cizgiyi gordum...hatta halisyunasyon goruyorumdur diye esimede gosterdim...evet silik cizgi var...esim daha soguk kanliydi Benden..netlesmeden,doktor raporu olmadan sevinmeyelim dedi...AMA sarilip opuyo:))))
:KK43:(( bat yarin...midem cok kotu...kokular cok kotu...koku kismini oncekinden hatirliyorum boyle oluyodum...AMA sabah moralim bozuldu..yani sabah derkende gece 4-5 gibi uyandim yine o zaman yapmistim...bide acayip asabi oldum..kocam bu sabah iyi misin dedi...ne duygu degisimi diyo..
Kafam cok karisti...prtr

İki test arasındaki saat farkı ne kadar? Değerin henüz düşük olduğundan ve idrara az geçtiğinden ikinci yapışında belki henüz yeteri kadar birikmemiştir. Gün içinde 4 saat kadar idrarını tutup tekrar dene bakalım. Çok sıvı da tüketme.:KK17:

kızlar selam,günlerdir giremedim tatildeyiz eşimle benim bat 8 kasımdı ama hala gelen giden yok,çok heyecanlıyım ,dönünce bakıcam salı günü :) bakalım neler olcakkk :) çok merak ediyorum kızlardan mutlu haberler veren varmı,okuamadım çünkü forumu,asiselcan senin bat 7siydi neoldu ???

kızlar selam,günlerdir giremedim tatildeyiz eşimle benim bat 8 kasımdı ama hala gelen giden yok,çok heyecanlıyım ,dönünce bakıcam salı günü :) bakalım neler olcakkk :) çok merak ediyorum kızlardan mutlu haberler veren varmı,okuamadım çünkü forumu,asiselcan senin bat 7siydi neoldu ???

göbüşünde bebiş var:KK3:

Kafam cok karisti...prtr

Birikmemiş olabilir canım. Bu akşam çok su içmeden yat. Sabah da kalkıp testini yap. Bence daha koyu göreceksin

Günaydın kızlar :KK3:
229. sayfadan okuyarak geldim. Valla döktürmüşsünüz yine. Okuması çok zevkli.

Asiselcan ya geçen gün öldüm gülmekten kendime. :KK52:Sana cevap yazarken nickini bi türlü hatırlayıp tutturamamıştım. Kaç tane s vardı. Bi yerde i vardı. falan diye debelendim. Bi baktım bi arkadaş ayrı yazmış asi selcan diye. Aydınlanma yaşadım resmen.Debelenmem aklıma gelince de gülüyorum. Bi düz okusaymışım çözermişim de. Harf ezberlemeye falan kalktım. :KK37: kelebeğe de telepatiyle göndermişsin huyunu bak kız doğurucam diyor. Senin içine ne doğuyor peki kız mı doğurucan oğlan mı? Bak benim içime sana da kız doğdu. Espiri yeteneği falan aynı sana benzese ne şirin olur. KElebek de kız doğursun. Anaokulu müsameresinde kelebek olsun yavrusu. kanatlansın falan. Onun da aklına forum gelsin. Ayyyy ne yazışırdık kızlarla falan desin. bak ama şimdi bu sıpanın yüzünden hiç giremiyorum ki nete desin. varsa yoksa barbi giydirme :KK1: Amma senaryo yazdım yaaaaaa :KK52: muheteşm yüzyıla beni alsınlar senarist olarak. Bilmiyorlar ki bu işi anacım.

Bu arada benim göğüsler azıcık şişti. Birazcık hassaslaştı. başka da bişey yok. oluyorsa da ben anlamıyorum valla. Ama benim daha bekleyecek çooooookkkkkkk günüm var. pofffffff. Şu günler çabucak geçsin.

Ya bi de bende KAYGI başladı kızlar sizde var mı? Ya sanki hamile kalmışım doğurmuşum da doğduktan sonra herkes üstüme gelecek bebek bakımı ile ilgili müdehale edecek gibi geliyor. Nefret ederim birinin bana müdehale etmesinden. Açıkçası annem kendini kaybeder müdehale etme konusunda. Benim dediğimi yapmıyorsun diye küser falan. Kayınvalidemler nasıl davranır kestiremiyorum. Ne bileyim isim konusu mesela. Problem çıkar mı? Ya da bişey olsa bizim tarafta böyle şeyler hiç yok gibi bi laf eder mi? (Bu potansiyel var kendisinde) Eşim müdehale eder mi. Çocuk hasta olsa beni suçlar mı? (Babam çok yapardı anneme hatırlıyorum) Böyle şeyler işte. Sürekli bunları düşünüyorum. Sanki bütün bunlar olucak ve ben dik duramıycam gibi geliyor. Hayatım kötüye gidecek. Ya da iyi bi anne olmadın diyeceklermiş gibi. Sonuçta tecrübesiziz bu konularda. Bebek bakımıdır vs. Kafamda hep bi senaryo yazıyorum. O oynuyor sonucu hep kötü oluyor. Sanki bütün bunlar olacakmış gibi hissediyorum. Ben bi psikoloğa gideyim en iyisi:KK52: Daha ortada bebek de yok. :KK37:bi de hamile kalsam nasıl olurum kimbilir. Kendimi fazla mı kaptırdım ne. Kendi kendimi telkin ediyorum böyle durumlarda. Kötüyü çağırıyorsun, yapma diyorum kendime. İyi düşün iyi olsun diyorum. Ama bir yanım da diyor ki kendini hazırla bunlar da olabilir. Bu durumlara cevabın hazır olsun falan. Hiç hazır cevap değilimdir. Filmlerdeki gibi. Bir omzumda şeytan bir omzumda melek var sanki :KK52:

Destan yazdım valla. Hepinizi seviyorum kızlar...

Son düzenleme:
Kızlaar hamile topiğimizi açtım göbüşünü dolduran koşsun gelsin :124:
Henüz doldurmayı bekleyenler de aydınlanmak isterlerse veya muhabbete katılalım iki gün sonra biz de gelecez derseniz hepiciniz buyrun kaynatalım kızlar :KK6:
İlk yorumcumuz helenas oldu adettendir nazla bizim topiğe ilk yorumu yapanlar hamile kaldılar :KK1:
Müjdelerinizi bekliyom :KK54:

http://www.kadinlarkulubu.com/duyur...e-kaliyoruuuzgobusleri-burda-buyutuyoruz.html

Günaydın kızlar :KK3:
229. sayfadan okuyarak geldim. Valla döktürmüşsünüz yine. Okuması çok zevkli.
Asiselcan ya geçen gün öldüm gülmekten kendime. :KK52:Sana cevap yazarken nickini bi türlü hatırlayıp tutturamamıştım. Kaç tane s vardı. Bi yerde i vardı. falan diye debelendim. Bi baktım bi arkadaş ayrı yazmış asi selcan diye. Aydınlanma yaşadım resmen.Debelenmem aklıma gelince de gülüyorum. Bi düz okusaymışım çözermişim de. Harf ezberlemeye falan kalktım. :KK37: kelebeğe de telepatiyle göndermişsin huyunu bak kız doğurucam diyor. Senin içine ne doğuyor peki kız mı doğurucan oğlan mı? Bak benim içime sana da kız doğdu. Espiri yeteneği falan aynı sana benzese ne şirin olur. KElebek de kız doğursun. Anaokulu müsameresinde kelebek olsun yavrusu. kanatlansın falan. Onun da aklına forum gelsin. Ayyyy ne yazışırdık kızlarla falan desin. bak ama şimdi bu sıpanın yüzünden hiç giremiyorum ki nete desin. varsa yoksa barbi giydirme :KK1: Amma senaryo yazdım yaaaaaa :KK52: muheteşm yüzyıla beni alsınlar senarist olarak. Bilmiyorlar ki bu işi anacım.
Bu arada benim göğüsler azıcık şişti. Birazcık hassaslaştı. başka da bişey yok. oluyorsa da ben anlamıyorum valla. Ama benim daha bekleyecek çooooookkkkkkk günüm var. pofffffff. Şu günler çabucak geçsin.
Ya bi de bende KAYGI başladı kızlar sizde var mı? Ya sanki hamile kalmışım doğurmuşum da doğduktan sonra herkes üstüme gelecek bebek bakımı ile ilgili müdehale edecek gibi geliyor. Nefret ederim birinin bana müdehale etmesinden. Açıkçası annem kendini kaybeder müdehale etme konusunda. Benim dediğimi yapmıyorsun diye küser falan. Kayınvalidemler nasıl davranır kestiremiyorum. Ne bileyim isim konusu mesela. Problem çıkar mı? Ya da bişey olsa bizim tarafta böyle şeyler hiç yok gibi bi laf eder mi? (Bu potansiyel var kendisinde) Eşim müdehale eder mi. Çocuk hasta olsa beni suçlar mı? (Babam çok yapardı anneme hatırlıyorum) Böyle şeyler işte. Sürekli bunları düşünüyorum. Sanki bütün bunlar olucak ve ben dik duramıycam gibi geliyor. Hayatım kötüye gidecek. Ya da iyi bi anne olmadın diyeceklermiş gibi. Sonuçta tecrübesiziz bu konularda. Bebek bakımıdır vs. Kafamda hep bi senaryo yazıyorum. O oynuyor sonucu hep kötü oluyor. Sanki bütün bunlar olacakmış gibi hissediyorum. Ben bi psikoloğa gideyim en iyisi:KK52: Daha ortada bebek de yok. :KK37:bi de hamile kalsam nasıl olurum kimbilir. Kendimi fazla mı kaptırdım ne. Kendi kendimi telkin ediyorum böyle durumlarda. Kötüyü çağırıyorsun, yapma diyorum kendime. İyi düşün iyi olsun diyorum. Ama bir yanım da diyor ki kendini hazırla bunlar da olabilir. Bu durumlara cevabın hazır olsun falan. Hiç hazır cevap değilimdir. Filmlerdeki gibi. Bir omzumda şeytan bir omzumda melek var sanki :KK52:
Destan yazdım valla. Hepinizi seviyorum kızlar...
kutadgu bilig destanını yazmışsın valla :KK52:
alpertunga öldü miii ıssız acun kaldı mii ödlek öcün aldı mii emdi yürek yırtulur :KK52:

canım bu saydığın şeylerin hepsinden ben de korkuyorum biz anamla birbirimizi yeriz kesin.
kocamla da kavga ederim saç saça baş başa ben biliyorum
çok kafamı bozarlarsa işten çıkarım kendim bakarım arkadaş,b.k çıkarım işten nereye çıkıyorum :KK52:
sanki brunei sultanının oğluyla evliyim bendeki de laf :KK52:

geçmiş olsun miniğim nasılsın bebeişin nasıl keseyi de görmüşüsn ohh mis allah tamamına erdirsin canım sende kendine dikkat et
sağol sengelencim şimdi iyiyim camış gibi uyudum dünden beri sersemledim biraz ama iyileştim :KK9:
Kesemizi gördük canım ama çook net değildi doktor henüz bu şekilde görünmesi normal dedi 1500 lerde hcg
cumartesi tekrar gidicez canım 6 hafta bitmiş olcak,doktor yakın takip yapçaz sana dedi düşüğümden dolayı
sen nasılsın canım herşey yolunda mı :KK49:
Kafam cok karisti...prtr

Günaydın canım,idrarını 4 saat falan tut bidaha yap şekerim yarın sabah
eğer bi kere çıktıysa bidaha çıkma olasılığı çok yüksek
negatif kesin değildir ama pozitifin kesinliği büyük bi ihtimal :KK34:
haberini bekliyoz

kutadgu bilig destanını yazmışsın valla :KK52:
alpertunga öldü miii ıssız acun kaldı mii ödlek öcün aldı mii emdi yürek yırtulur :KK52:

canım bu saydığın şeylerin hepsinden ben de korkuyorum biz anamla birbirimizi yeriz kesin.
kocamla da kavga ederim saç saça baş başa ben biliyorum
çok kafamı bozarlarsa işten çıkarım kendim bakarım arkadaş,b.k çıkarım işten nereye çıkıyorum :KK52:
sanki brunei sultanının oğluyla evliyim bendeki de laf :KK52:

Brunei neresiydi kızzz:KK52: Kutadgu biligi de geçerim valla. Çok pis yazarım:KK37:
Yalnız o destanda arada kalmış ama senin kızla ilgili senaryolarım da mevcut. :KK9: Görmedin galiba. Barbi giydirme oynuyor sıpacık sen nete giremiyorsun:KK52:

Kızlaar hamile topiğimizi açtım göbüşünü dolduran koşsun gelsin :124:
Henüz doldurmayı bekleyenler de aydınlanmak isterlerse veya muhabbete katılalım iki gün sonra biz de gelecez derseniz hepiciniz buyrun kaynatalım kızlar :KK6:
İlk yorumcumuz helenas oldu adettendir nazla bizim topiğe ilk yorumu yapanlar hamile kaldılar :KK1:
Müjdelerinizi bekliyom :KK54:

http://www.kadinlarkulubu.com/duyur...e-kaliyoruuuzgobusleri-burda-buyutuyoruz.html

Evet totemimim yaptım kızlar. (Keyfimbilir'in kulakları çınlasın:KK1: )Hamieller zıplasınlar oraya önden. Biz de arkadan yetişip geliyoruz.:KK1: içimden bi his çok keyifli olacak o başlık diyor.

X